Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

całość wymieniałem, stary komplet mogę Ci spylić, tylko muszę sprawdzić czy podszybie nie jest delikatnie pęknięte:)

 

tak przed:

dsc00111h.jpg

 

a tak po:

dsc00117qm.jpg

:)

Edytowane przez bat67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki jak wrzucić temat do warsztatu?

Klepnij posta, wrzuć do działu B5 i daj cynk - przeniesiemy do z odpowiednim wpisem w warsztatowym spisie treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ten plastik od wycieraczek i tej pokrywy od filtra kabinowego. Pisz na Pw ile cenisz i trzeba pomyśleć jak to dostarczyc do mnie. :mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 litrów to trochę dużo:P tej wódki. Będzie tyle ludu do picia?:) pozdro dla kędziora (Mjr)

 

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

 

Gdzie ten spontan? a na autko nie narzekam gitarra:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i ja się przyłączam do zaproszenia....spontan w rest. Zamkowa w Świdwinie

 

Nir widzę problemu. Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży tutaj jest:

Oko, jest w "Warsztacie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NOKAUT disco.... śmiać sie czy płakać??
Mi to sie przypomnialo jak sam kiedyś jeździłem na takie balety. Kombinowało sie kasę żeby na sobote i niedzielę starczyło. Sam nie wiem czy płakać czy śmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest ktoś zainteresowany kursem: CERTYFIKATOR W ZAKRESIE SPORZĄDZANIA ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW?

 

Kurs z noclegiem i wyżywieniem w http://www.hoteldivaspa.pl/

 

Warunki:

-Wyłącznie przedsiębiorcy, pracodawcy lub pracownicy delegowani przez pracodawców mikro i małych przedsiębiorstw (warunek konieczny),

- Preferowani uczestnicy obsługujący branżę nieruchomości i pokrewne

- Wykształcenie wyższe lub inżynier budownictwa, architektury, inżynierii środowiska, energetyki lub pokrewnych

 

Termin:

13 – 14/11/2010r.

20– 21/11/2010r.

03 – 05/12/2010r.

 

Koszt uczestnictwa w projekcie wynosi 342,23 PLN

 

Zgłosiłem się jakiś czas temu i w sumie odpuściłem temat, ale przed chwilą dzwoniła babka i pytała o moja decyzję i czy ewentualnie mam jakiś chętnych, dlatego Was pytam, bo ja raczej wezmę udział.

Jak coś to czekam na kontakt.

 

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

 

Wiem, że to już w ten weekend pierwsze zajęcia, dlatego decyzja musi być błyskawiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej info o kursie? Dokładna tematyka... Możę się skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłącznie przedsiębiorcy, pracodawcy lub pracownicy delegowani przez pracodawców mikro i małych przedsiębiorstw (warunek konieczny),
Z MONu mnie nie puszcza ;), a papier by sie przydal na czarna godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś będzie mi mógł pożyczyć boxa lub jakiś inny wynalazek abym mógł przetransportować deski i narty? Mam sedana jeżeli to ma jakieś większe znaczenie - nie znam się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy skoro to dział do pogawedek to doradżcie mi które lepiej świeca żarówki? Philips crystal vision 4300K czy Crystal Diamond 5000K ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy skoro to dział do pogawedek to doradżcie mi które lepiej świeca żarówki? Philips crystal vision 4300K czy Crystal Diamond 5000K ?
Cerfurowskie 12zl za 2 szt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o grupę - dobrać żarówki można doradzić niezależnie od regionu, ale widzę po ostrzeżeniach, że szczupak ma problem z poruszaniem si po forum i do naszego wątku trafił chyba z portalu - nasze pogawędki to drugi gorący temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do naszego wątku trafił chyba z portalu

Nie on pierwszy i nie ostatni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kędziorek - jak tam "Zamkowa", prosperuje elegancko czy znowu bar szybkiej obsługi się zrobił?

 

Paweł wracając do tematu może trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Czy zamkowa prosperuje to nie mam zielonego pojęcia, ale po obejrzeniu programu na tvn mogę stwierdzić jedno chyba nie.

Właścicielka lokalu nie potrafi usmażyć placka ziemniaczanego, menagerka z krwi i kości przyszła żeby się lansować śmiech na sali:haha. Mi tylko jedne słowa cisną się na usta wieś się bawi, wieś tańczy.

 

Tak więc chyba najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tego lokalu a co dopiero forumowiczom naszej grupy spota, tak więc gdybyście się bardzo uparli i w tym przybytku bożym zechcieli się spotkać ja pisze już dzisiaj że mnie nie będzie:D

Po co później siedzieć na porcelanie z rzadkim nazwiskiem:-PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności