Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie mam zadnego, ale przymierzam sie do zakupu. Z tego co widzialem w warsztatach to niczego oni nie zamaczali, tylko stawiali na dach maszynke (badz na siedzenie w aucie) i rurke do srodka auta, i kilma pracowala jakies 30 min i wsio. Oczywiscie te urzadzenia maja mozliwosc zamoczenia w wodzie i chyba w tedy tworza mgielke, ktora zawiera wiecej ozonu.

A to to jest właśnie ten automat, tam chyba raczej się nic nie da dolać, ale może się mylę. Automaty są właśnie takie jak opisujesz:) Bo tamte co się dolewa są takie trochę większe jak mała spawarka, bo tam wchodzi grzałka i dosyć spory pojemnik na tą ciecz. Te na ciecz mają tą zaletę, że nie dość że odgrzybiają układ wentylacyjny to jeszcze mocno ozon wchłania się w tapicerkę i po dokładnym odkurzeniu jest też odświeżona(nie mylić z wyczyszczona;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek juz kupiony. Wlasnie podpisuja kwity.... Jak ja go teraz wypoleruje i wlepec nakleje?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasek juz kupiony. Wlasnie podpisuja kwity.... Jak ja go teraz wypoleruje i wlepec nakleje?!
Tylko uważaj na motorowerzystów bo ci w tyłku garaż zrobią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ja go teraz wypoleruje i wlepec nakleje?!

Nie wiem jak to zrobisz, ale ma wyglądać tak jak mój pierwszy passat :P

DSCF5952.jpg

DSCF5954.jpg

DSCF5958.jpg

DSCF5979.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy chodzi Ci pewnie o te czadowe pokrowce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiocha... Ale to już sprawa nowego właściciela, no przecież mnie znasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasek juz kupiony. Wlasnie podpisuja kwity.... Jak ja go teraz wypoleruje i wlepec nakleje?!

Młody dawaj foty nowego nabytku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Młody dawaj foty nowego nabytku ;)
Ciekawe jak zdjęcia ma zrobic jak ręce w niewładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupie najszybciej dystanse do Passka b5 5x112 2cm lub 2,5cm na strone? ? Na alledrogo troszke tego jest ale cena tez nie za niska chyba, ze ktos ma dobrego taniego tokarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kupie najszybciej dystanse do Passka b5 5x112 2cm lub 2,5cm na strone? ? Na alledrogo troszke tego jest ale cena tez nie za niska chyba, ze ktos ma dobrego taniego tokarza?

W Szczecinie taniej jak na allegro nie kupisz, ja już szukałem. Na razie odpuściłem temat.

Wegiel gdzie kiere obszywałeś? Z tego co widzę to ostro miałeś wytartą kierownicę jak na ten przebieg?;) Ja mam u siebie teraz 353.000km i jeszcze jakieś 200 mi brakuje do takiego stanu kierownicy:p

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o obszywanie kiery to polecam Ulacha na Łukasińskiego 76 (vis a vis wjazdu na ul. Horeszków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o obszywanie kiery to polecam Ulacha na Łukasińskiego 76

Bartku a obszywałeś u nich? Wiesz jakie koszta za kierownice i ew. dźwignie od ręcznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartku a obszywałeś u nich? Wiesz jakie koszta za kierownice i ew. dźwignie od ręcznego?

 

tak obszywałem, jakość materiału i usługi bardzo dobra, ceny nie są niskie i od czasu kiedy ostatnio obszywałem (jeszcze mając golfa) poszły w górę

ja płaciłem wtedy za kierę w 2 kolorach czerwonym obszytym czarną nitką i czarnym obszytym czerwoną 150pln (teraz będzie pewno grubo powyżej 200pln) a za mieszek czarny obszyty czerwoną nitką chyba 100pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kupie najszybciej dystanse do Passka b5 5x112 2cm lub 2,5cm na strone? ? Na alledrogo troszke tego jest ale cena tez nie za niska chyba, ze ktos ma dobrego taniego tokarza?
Myle ze cos by sie udalo zalatwic. Daj mi konkretny link z allegro ktore cie interesuja a ja sie zapytam mojego tokarza, za ile i dlaczego tak drogo. Czy to jest jakas zwykla stal czy moze jakas specjalna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem B2. Co prawda z okna ale widzialem. Tata mowi ze super sie jechalo. Nie wybujany nic nie stuka itp. NJU sprzeglo. Prawie nju opony zimowe. Znaczy dwa komplety kół. Dwa tlumiki nju. Z minusow maly ubytek klaru na rogu maski i odklejona listwa od strony pasagera ale jest w bagazniku.

 

Ma ktos moze takiego dekielka na zbyciu? Ten od koła.

 

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

 

Uwaga na ciemno niebieskie b2 w kombi. Bez relingow i jeszcze bez wlepy, ktora juz czeka na rej DBL ....

Edytowane przez MlodyS53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Ktoś się orientuje gdzie w Szczecinie można sprawdzić ciśnienie w cylindrach i zrobić próbę olejową? ( ze orientacyjny koszt operacji byłbym rad ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wegiel gdzie kiere obszywałeś? Z tego co widzę to ostro miałeś wytartą kierownicę jak na ten przebieg? Ja mam u siebie teraz 353.000km i jeszcze jakieś 200 mi brakuje do takiego stanu kierownicy

 

Mi po sasiedzku robil sasiad chodz nie najtaniej 150zl ale gruba skora i ladnie wyszlo. Ale z tego co rozmawialem to jak bym mu podeslal kogos to 200zl bierze :/ wiec dosc drogo podobno Ulacha bierze kolo 250 a na Okulickiego 270zl

 

A kiera byla fakt wytarta mocno ale babka latala wczesniej i finglami na palcach tarla mocno :/

 

 

Myle ze cos by sie udalo zalatwic. Daj mi konkretny link z allegro ktore cie interesuja a ja sie zapytam mojego tokarza, za ile i dlaczego tak drogo. Czy to jest jakas zwykla stal czy moze jakas specjalna???

 

Oki jutro sprawdze jaka dokladnie grubosc bo jeszcze nie sprawdzalem w 100% ale napewno 2cm na tyl

 

http://www.allegro.pl/item1017134428_dystanse_ze_srubami_audi_5x100_i_5x112_20mm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a może i ja bym dystanse wziął :D tuż moje 225/45 sądzę, że na równi z blachą wyglądały by cudnie, co chłopaki myślicie o tym??

Zresztą ostatnio trochę dziczeje i myślałem też o minimalnej glebie, a dlatego dziczę bo kiedyś mi się to kompletnie nie podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dół dawaj, ja już szukam ori zawisu - 20 ;) Co do dystansów się nie wypowiadam bo nie moja działka.

 

 

Ps. Dominik chyba się nawet nie spodziewasz ilu będziesz miał kibiców w sobotę :D

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to zrobisz, ale ma wyglądać tak jak mój pierwszy passat :P
Takiego cacka to chyba szukać tylko w Volksburgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności