Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Siostra Wesa jeździ tym autem chłopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom albo sisotra albo ojciec:) ale jak blonydnka to napewno siotra:)), pracuje na prawobrzeżu więc możliwe że je widujecie:)

 

---------- Dodano o 11:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:19 ----------

 

http://www.chamsko.pl/31303/Idealny_podryw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
QoS ustawił na siebie a reszta niech się meczy ;) nie oczekuj cudów jak nawet 1/3 będzie online na takim łączu ;)

 

JUz znalazlem polowiczne rozwiazanie. By odbierac i przesylac duze pliki poczta, wybieram sie do amerykanskiej kafejki internetowej. Tam transfery sa naprawde dobre ;).

A tak to cierpliwie czekam az sie strona zaladuje na naszym necie.

Uzywam filtrow reklam i javascript i cos tam to daje.

 

---------- Dodano o 13:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:13 ----------

 

A to zależy jak się będzie kłócił ja dostałem jak się nie mylę 2500zł . :D

 

Niech juz pisemko odwolawcze przygotuje za wczasu. Na pewno sie oplaci ;)

 

Ja przy szkodzie calkowitej dwa razy sie odwolalem. Z 5400zl ratami wskoczylo na 7tyszl ;)

Wg ich wyliczen calkowity koszt naprawy w ASO to bylo jakies 17tyszl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaję że autem jeździ siostra Wesa
Siostra Wesa jeździ tym autem chłopaki.
nom albo sisotra albo ojciec ale jak blonydnka to napewno siotra
Tak jakaś dziołcha prowadziła, ale po 22 jechała. Późno wraca z pracy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ją mijałem przed 18 na Trasie Zamkowej (dzielnie się trzymała lewego pasa więc musiałem ją prawym dziabnąć :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
933fe0c53196fab1cdab9552a362e282.jpg Tak też można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmałpowali od nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak też można

 

szkoda alusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu fleksik pójdzie w ruch i po kłopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie w Pobierowie ale w Kamieniu Pomorskim miał/ma Luke z anglii - pytaj jego o szczegóły.

 

W Kamieniu Pomorskim? :hmm Link był do domku w Pobierowie. O Kamieniu nic tam wtedy raczej nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zna sie ktos na cwiczeniach na zrzucenie oponki? ;)

 

Od ponad 2och miechow biegam na biezni po 45min co 2gi dzien, od miesiaca naparzam brzuszki z przerzucaniem ciezarkow na boki, grzbietki na wzmocnienie kregoslupa, i prawie codziennie gram ok 1h w badmintona. Na poczatku bralem jakiego fat burnera z amerykanskiego sklepu PX, pozniej HYDROXYCUT Advanced, teraz L-karnityne i nic nie zrzucilem. W pasie nic nie zeszlo. Jedyny plus to czuje sie bardziej rzeski i dluzej na biezni wytrzymuje.

 

JAk najlepiej zarzywac L-Karnityne? Mam Olimpa 1500 w kapsulkach i jeszcze polowe paczki HYDROXYCUTa, bo w polowie przerwalem jego zarzywanie nie widzac efektow.

 

Wiem, ze dieta tez ma duze znaczenie, dlatego staram sie unikac za duzych porcji i tlustego zarcia, ale nic to nie daje.

 

Macie jakies dobre rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2X czerwony grejpfrut dziennie,na czczo zielona herbata ale dobra fusiara nie w saszetkach,po kazdym posilku czerwona herbata,ostatni posilek 18-19sta.W 3 miesiace 25kg w tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a stosowałes to sam ,wiem ze duzo zrzucisz jedząc grejfruty ,ma dobre własciwości trawienne,,, a tak mały zarcik (laksigen) i masz sporo do tyłu Mariusz :mniam :mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz sprobuj sobie l karnityne ale wplynie do teho szejki bialkowe z firmy suntrax dosc dobre sa i maja duzo bialka w jedmej miarce. Gdyby to nie pomoglo to zamiast l karnityny mozesz zastosowac bcaa tulko pamietaj ze mozesz stracic tk tluszczowa ale przyjdzie masa miesniowa i efekt moze byc wlasnie taki ze tk tluszczowa zmieniasz na tk miesniowa. Poza brzuszkami mozesz sobie jeszcze poskakac na skakance i do tego dolaczyc bieg sprintem na przemian z truchtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak stosowalem sam,zadnych wynalazkowych wspomagaczy,duzo ruchu(biegi po plaży np.)Sam drób i ryby,gotowane lub pieczone w folii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2X czerwony grejpfrut dziennie,na czczo zielona herbata ale dobra fusiara nie w saszetkach,po kazdym posilku czerwona herbata,ostatni posilek 18-19sta.W 3 miesiace 25kg w tył
Dzieki!.

Dostep do grejpfruta w dowolnych ilosciach mam, zielona zakupie, z czerwona nie wiem czy dostepna - zobaczy sie.

 

Efektu zazdroszcze ;)

 

 

 

Ciekawa oferta dla Was Panowie, szczegolnie konserwacja podwozia:

http://www.citeam.pl/oferty/szczecin/mycie-auta-lub-podwozia-1?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-2013-01-19-szczecin-15404&e=c&uid=270174&nid=15404&t=4e7eda57b957f55b7317fd2c2b8cb4b2cf93fa36&utm_term=Motoryzacja,Us%C5%82uga,Nijaka,%C5%9Arednia+grupa,kosmetyka/myjnia,%C5%9Brednia+grupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/alpine-glosniki-basowe-vw-golf-passat-lupo-bora-i2952714727.html Pryzmierzam sie do zakupu takiego zestawu. Poczytałem trochę ale każdy co innego pisze . Co mozna kupić zeby grało lepiej niż ori (chodzi o tył) ale zeby cena nie powalała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co mozna kupić zeby grało lepiej niż ori

 

Nic pod samym radiem nie zagra lepiej niż ori,żeby było lepiej trzeba wygłuszyć drzwi i dodać wzmacniacz,kup ori głośniki bo są na prawdę dobre i montuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności