Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z innej beczki , 6 października jest zakończenie sezonu na Kluczewie , ktoś się wybiera ?

 

 

chyba 7.10 raczej,,jak do niemcowni nie wyjade to pojade..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam postaram się wpaść do Kluczewa :)

 

a z innej beczki to mój kumpel już dwa razy użył tego pisma co zacytował J@ceq i jak na razie ma ciszę w eterze , przy czym jedno wysyłał prawie rok temu , a drugie w maju :) zero odpowiedzi i jakichkolwiek działań ze strony "zdzierców"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to oficjalny plakacik z zakończenia sezonu w Kluczewie :)

276740_408569729205509_1085960908_n[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co nie czytają f.b. tekst jednego z moich idoli a mianowicie Wojtka Cejrowskiego dotyczący fotoradarów, ja należy unikać płacenia za fotki z nich.

[ciach]

Szkoda, że w tym piśmie jest opisane zdjęcie, którego szanowna straż z Karlina nie raczyła mi wysłać :P chyba jednak będę musiał zapłacić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jesli bede miał wolne, to napewno na kluczewo zawitam ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie - ostatnio fotek nie wysyłają, także nie wiadomo czy gość jest trafiony z tyłu czy z przodu. I co wtedy cwaniak Cejrowski napisze? Ma do wyboru, albo wskazać siebie, albo kogoś innego, albo nie wskazywać nikogo i jako właściciel pojazdu zabulić wyższą kwotę bez punktów. Tylko, że jak widać jego facjatę na foto, to może się nadziać na minę podając nieprawdę.

To Łysy, weź tam śmignij gdzieś szybko i ślij pisma, obadamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Łysy, weź tam śmignij gdzieś szybko i ślij pisma, obadamy

POpieram :D przeciez sie deklarowal ze jak bedzie mial okazje to tak zrobi :)

 

ostatnio fotek nie wysyłają, także nie wiadomo czy gość jest trafiony z tyłu czy z przodu.

ale jak moga nie wyslac fotek i żądać kary? ze niby na slowo honoru mam uwierzyc ze sie nie pomylili i akurat chodzi o mnie a nie kogos innego lub inne auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podają Ci datę, godzinę i miejsce trafienia. I albo się przyznajesz, albo palisz głupa, że to nie Ty - wtedy pewnie, w ramach wyjaśnień, mogą pokazać fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak moga nie wyslac fotek i żądać kary? ze niby na slowo honoru mam uwierzyc ze sie nie pomylili i akurat chodzi o mnie a nie kogos innego lub inne auto?

 

Właśnie też się dziwiłem, ale później doczytałem na necie, że już nie mają obowiązku wysyłania zdjęcia :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają ale na prośbę trafionego mają taki obowiązek, do mnie w piśmie po przyznaniu się do winy była opcja czy pragnę zdjęcia. Napisałem że bardzo bo chcę się pochwalić kolegom. Chociaż wiem ze fotka będzie od tyłu. Inna sprawa że mogłem wysyłać w nieskończoność listy wskazując do us*anej śmierci wskazując po kolei Filipa , Jolkę i mnie. Musieli by udowodnić mi ze to ja siedziałem za kółkiem. Ale że nie mam siły chandryczyć się z urzędami dałem spokój. 100 zł i 2 pkt. to nie tragedia. Ale następnym razem jak będzie o co to powalczę. Teraz czekam na fotkę która ma przyjść z mandatem do opłacenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w niemcowni to zadziała, bo dziś jadąc do Chorwacji mi strzelił właśnie :P. A tak BTW Pozdrowienia z Makarskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek napewno jak wyjeżdzałes z tunelu, juz nie pamietam w niemcach miejscowości, taki błysk zółty , tez strzelił mi błyskiem ,ale nic jak do tej pory nie doszło, i miałem kontrole volkspolicaj , to by mi odrazu dowalili ,bo skubancy sa bardzo zkomuteryzowani ,i maja całą siec danych w aucie , Jarek to miłego odpoczynku i duzo pogody słonecznej i ciepłej wody .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek napewno jak wyjeżdzałes z tunelu, juz nie pamietam w niemcach miejscowości, taki błysk zółty , tez strzelił mi błyskiem ,ale nic jak do tej pory nie doszło, i miałem kontrole volkspolicaj , to by mi odrazu dowalili ,bo skubancy sa bardzo zkomuteryzowani ,i maja całą siec danych w aucie , Jarek to miłego odpoczynku i duzo pogody słonecznej i ciepłej wody .

A dzięki Stasiu :). To nie było za tunelem tylko za wiaduktem chyba już kiedyś mi tam strzeliło ale nie dam sobie głowy urwać, nic nie przyszło ale nie wiadomo co z tym dzisiejszym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy w niemcowni to zadziała,
Raczej z Niemiec nie dostaniesz w miesiącu robi mi około 8 zdjęć już tak przez kilka lat i narazie nic nie dostałem :)

 

A w Kluczewie raczej będe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej z Niemiec nie dostaniesz w miesiącu robi mi około 8 zdjęć już tak przez kilka lat i narazie nic nie dostałem

Ja tam juz staram sie tego unikac :P bo jak w koncu podpisza umowe wzajemna to nie wiadomo czy nagle nie przypomna sobie o mandatach do 5 lat wstecz ;)

 

---------- Dodano o 11:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:50 ----------

 

poszukuje lewego blotnika przod (od kierowcy), jakby ktos mial namiary na handlarza z okolic lub z forum to prosze dawac znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem fotkę od straży miejskiej 350 i 8pkt zaskoczył mnie śmietnik stojąc gdzies dalej w krzakach a nie przy drodze... auto nie jest na mnie tylko na tatę.Postaram się zmieścić w terminie i wysłać im to pismo w jego imieniu.Podziękowanie za udostępienie pisma :)Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja dostalem normalnie fote 2 tyg temu:) może dlatego że nic na niej nie bylo widac:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie :

- jak najlepiej wyciągnąć szkłą z obudowy lusterek żeby ich pobić?

Macie jakiś fajny , szybki i bezpieczny pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterka najbardziej dajesz do środka i od tyłu delikatnie podważasz śrubokrętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spróbuje tak , chociaż gdzieś słyszałem że zamiast śrubokręta dać najlepiej jakiś drewniany klocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności