Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Endriu sprzedałeś paska ?? Jak tak to za ile??

 

Musiał dopłacić żeby go zabrali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endriu sprzedałeś paska ?? Jak tak to za ile??

Sprzedałem pewnie jest teraz na zlocie.:)

 

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

 

Tomek Endrju Ci teraz nie odpisze pewnie siedzi w samolocie na pikniku;)

A Ty wygrałeś dostęp do forum w końcu,:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty wygrałeś dostęp do forum w końcu,

 

Chyba ma dłuższy łańcuch i starcza mu z kuchni do pokoju:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba ma dłuższy łańcuch i starcza mu z kuchni do pokoju:lol

No tylko żeby nikogo nie pogryzł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,mam pytanko,jakie sprężyny polecacie do auta,chodzi mi o firmę,muszę zmienić z przodu i mam dylemat,może KYB albo MONROE,a może ktoś ma dojście do takich części? z góry dziękuję za porady.....aha,dodam jeszcze że nie szukam sprężyn do "GLEBY" tylko normalnych,komfortowych,no w ostateczności obniżka -15 mm. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema,mam pytanko,jakie sprężyny polecacie do auta,chodzi mi o firmę,muszę zmienić z przodu i mam dylemat,może KYB albo MONROE,a może ktoś ma dojście do takich części? z góry dziękuję za porady.....aha,dodam jeszcze że nie szukam sprężyn do "GLEBY" tylko normalnych,komfortowych,no w ostateczności obniżka -15 mm. pozdrawiam

 

Pytaj Wesa albo Motula ,z cenami włącznie się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzielismy auto andrzeja i powiem tak... Andrzej zrobił interes życia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzielismy auto andrzeja i powiem tak... Andrzej zrobił interes życia :-)

 

Było na zlocie? Kierowca dał radę? :)Jakiego Andrzeja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokian77 :) co robiles na slonecznym pod basenem ? byles poplywac :] auto rozpoznane dzieki niewielkiej ilosci naklejek :D

 

fajnie to wyglada !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tylko żeby nikogo nie pogryzł.

 

Nie martw się szczepiony jest:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi kurde bo nie wiem o co biega;) Pasek mi lata po drodze jak żul po dwóch winach :D Normalnie nie mogę go utrzymać żeby prosto jechał i nie chodzi wcale o szerokie opony w koleinach. Każda nierówność drogi sprawia, że ucieka mi na boki.Amorki mam nowe, sprężyny też w wahaczach niema luzów nic nie puka.

Zastanawia mnie czy to czasem nie wyrobione "banany" powodują takie zachowanie? Muszę coś z tym zrobić, bo zdeczka niebezpiecznie się jeździ, a nie wiem co wymieniać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie mi kurde bo nie wiem o co biega;) Pasek mi lata po drodze jak żul po dwóch winach :D Normalnie nie mogę go utrzymać żeby prosto jechał i nie chodzi wcale o szerokie opony w koleinach. Każda nierówność drogi sprawia, że ucieka mi na boki.Amorki mam nowe, sprężyny też w wahaczach niema luzów nic nie puka.

Zastanawia mnie czy to czasem nie wyrobione "banany" powodują takie zachowanie? Muszę coś z tym zrobić, bo zdeczka niebezpiecznie się jeździ, a nie wiem co wymieniać:D

sprawdź końcówki drążków kierowniczych i tak jak piszesz "banany i te proste również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał marys801

Panowie, potrzebuje zWAG-ować passka, logi i tego typu rzeczy. czy jest ktoś w zachodniopomorskim, sprawdzony gdzie można tego dokonać?

Napewno ktoś się znajdzie poczekaj niech powrócą z ogólnopolskiego

 

Znalazłem się, wróciłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nokian77 co robiles na slonecznym pod basenem ? byles poplywac

nie u znajomych na obiedzie bylem ;)

 

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

 

auto rozpoznane dzieki niewielkiej ilosci naklejek

fakt , nie wielka ilośc :P

 

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

 

fajnie to wyglada

dzięki , mi się też to podoba

 

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

 

Zastanawia mnie czy to czasem nie wyrobione "banany

Ariel mam podobnie , tylko tyle że auto mi ucieka na prawą stronę . Byłęm na szrpakach i skończył mi sie prawy banan , w moim przypadku to on jest przyczyna więc możesz miec podobnie , znajomy diagnosta też mi zalecił wymiane tegpo dolnego prostego wahacza

Edytowane przez nokian77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy wymieniając skrzynię biegów(EYZ) w moim passku ATJ 1.9 2000 85KW na inną:ELN 6S ; EXC 5S ; (DUK ?- nie wiem czy ta się nadaje ) można je zamontować na tych samych łapach mocujących co w oryginale EYZ?

Jaką najlepiej zastosowac aby nie trzeba było niczego przerabiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko...

 

Bezimienny kolego z Bytomia - zapytaj w dziale technicznym B5 - tam będzie o wiele łatwiej o odpowiedź niż w naszym zachodniopomorskim "temacie o wszystkim" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel sprawdz stan opon może masz płutno peknięte i auto pływa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema,mam pytanko,jakie sprężyny polecacie do auta,chodzi mi o firmę,muszę zmienić z przodu i mam dylemat,może KYB albo MONROE,a może ktoś ma dojście do takich części? z góry dziękuję za porady.....aha,dodam jeszcze że nie szukam sprężyn do "GLEBY" tylko normalnych,komfortowych,no w ostateczności obniżka -15 mm. pozdrawiam

 

polecam ci KYB, z tego co mowia ludzie z autośwista, foty itd maja duza czesc rynku swiatowego a produkty ich są dobre... Do tego daja fajne kombinezony robocze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ (dj,kowal) sprawdził bym jakie masz teraz u siebie załozone ,i takich bym szukał ,KYB są dobre jak równiez i Monroe, co do sklepów , w Gorzowie Wlkp jest fajny sklep ma duzo cześci do reno jak potrzeba adres to sie dowiem, bo kolega załatwiał do swojej części , potem Auto delta, intercars , na pocztowej ,w szczecinie jest dobry sklep ma tez duzo częsci , jak bedziesz potrzebował namiary to napisz ,poszukam adresy i telefony , kiedys tez miałem reno ale espace, i tez szukąłem czesci do niej i tak pozostało mi pare jeszcze adresów,,,,:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności