Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jest akcja serwisowa na cewki. To grzech nie skorzystać.
A co cewka ci nawala? Qrde Andrzejku to do urologa :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co już zmieniłeś?

 

Mam zamiar zmienić ale najpierw muszę się pozbyć obecnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co cewka ci nawala? Qrde Andrzejku to do urologa

 

Kurka J@ceq, ekran musiałem myć przez Ciebie :D A tak apropos urologa - orientujecie się czy w szpitalu na pomorzanach a konkretnie na urologii jest udostępniony net dla pacjentów? W poniedziałek jadę się położyć na kilka dni i tak bez forum głupio byłoby... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co cewka ci nawala? Qrde Andrzejku to do urologa :haha

 

Hehe to paszczakowi podobno, ale ja nie zauważyłem żeby mu coś dolegało. Jak chcą to niech sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak,nie jest to miłe że tak mi żeście pojechali,nie jestem typem Witka który z każdym zadzierał i zostawię to bez komentarza,co do awaryjności mojego passata to powiem tylko tyle że sprzedałem go uszkodzonego,gdyż nadal nie chciał palić i nie było w tym żadnej reguły,poprostu miał focha i raz palił a raz nie i NIKT nie potrafił temu zaradzić i naprawić,co do francuzów,miałem i nie narzekałem,mam kolegów też mają i nie narzekają,a tych co psy wieszają na to co nie znane, to też znam.Czy ja komuś kiedykolwiek powiedziałem że gówno albo szrota kupił?? czy szyderczo się wyśmiewałem??NIE!! a to że se kupiłem lagune to jest powód do wyśmiewania się?? Miałem co niektórychz Was za poważnych gości.....eeehhhh szkoda gadać.Pozdrawiam Was wszystkich i oby Was nie spotkał taki cyrk jak u mnie w passacie (niemiecka technologia i nie zawodność) akurat......Paweł nie siedzę przed kompem i się nie tnę,póki co rano wstaję i auto odpala bez najmniejszego problemu,nie tak jak VW,Weso spróbój sprzedać swojego,zobaczymy za ile pójdzie w stosunku do tego za ile byś chciał.....to tyle. Nie mam do nikogo żalu,ale widzę że to się robi "forum szyderców",podobnie jak u fanów BMW,jeżeli nie masz beemki to jeździsz szrotem i gównem które jeździ tylko na lawecie i ogólnie jesteś zjeb....ny łeb itd.Jeszcze raz podrawiam i przepraszam jak kogoś uraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ nie bierz tak tego wszystkiego do siebie - owszem, było kilka szyderczych komentarzy ale zauważ że przeważają jednak takie, w których ich autorzy mają nadzieję że jednak Twój egzemplarz będzie się sprawował bez zarzutu. Zresztą Ci, którzy piszą z ironią raczej mają na myśli to żeby było weselej na forum a nie żeby Tobie dopiec. Spotkamy się wszyscy, wypijemy i będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotkamy się wszyscy, wypijemy i będzie ok

wątpię,no chyba że ktoś mnie zabierze ,bo Laguną pewnie nie dojadę......popsuje się po drodze....eehhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o własnie i tu są swięte słowa Sebastiana ,wiesz Grzesiu to jest jak loteria trafisz, to masz nie trafisz nie masz , Grzesiu jak cos bedziesz miał nie tak z autkiem, mam bardzo dobrego speca własnie od lagun ,i równiez elektryka jak bedziesz potrzebował pomocy , słuze telefonem i adresem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal, mimo tego, że nieczęsto tu zaglądam to zdążyłem zauważyć, że często wszyscy tu żartują :). Chyba taka jest jedna z idei takich forów, zapomnieć o pierdołach i popierdzielić czasem o głupotach. Każdy ma swoje zdanie i prawo do jego wyrażenia :). O każdej z marek można poczytać te złe i dobre opinie. Znam mnóstwo ludzi, którzy jeżdżą francuzami i nie zamienią ich na inne auta. Komfort jazdy od dawna był wyższy ( "inny" ) niż w "autach dla ludu". Życzę bezawaryjności i zadowolenia z autka.

 

A teraz sytuacja z dziś:

 

Jola w kuchni spogląda przez okno i mówi - Dominik, Grzesiek zmienił auto?

Podchodzę do okna i widzę Kowala wysiadającego z Reni - Nie, na pewno pi.......... francuza by nie kupił :)

 

 

Tak poważnie to osobiście nie mam nic do Renault. Sam nie wiem czym w przyszłości będę jeździł. Może to będzie i francóz. Jeszcze raz życzę zadowolenia i troszkę więcej luzu.

Bez spinania się tu!!!!!

 

NO I SPALANIA ZAZDROSZCZĘ

Edytowane przez dominb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto nie ważne jakie byle by dupę woziło... już dawno się wyleczyłem z tego, że "moje auto fajne a Twoje be", gdyż tak jak moje i wielu, którzy "urazili" Twoją lagunę czasami się psuję... chociażby Wesa ostatni wałek rozrządu (nie chodzi tu konkretnie o Twoją osobę Weso ;) po prostu przykład)

Także Panowie jak napisał Grzesiek, bądźmy poważni bo komentarze są niektóre serio troszkę mało miłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, no co Ty Grześ. My tu po przyjacielsku jaja sobie robimy, a Ty sobie wziąłeś do bani.

Dla mnie to Ty możesz i rowerem zapier*alać, (byle by miał wlepe ;) ) - nie o to tu chodzi przecież kto czym jeździ. Każdy Ci tu przecież życzy bezawaryjnej jazdy - grunt, żeby na spoty laguna Cię dowoziła, do roboty możesz lawetą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto nie ważne jakie byle by dupę woziło... już dawno się wyleczyłem z tego, że "moje auto fajne a Twoje be", gdyż tak jak moje i wielu, którzy "urazili" Twoją lagunę czasami się psuję... chociażby Wesa ostatni wałek rozrządu (nie chodzi tu konkretnie o Twoją osobę Weso po prostu przykład)

Także Panowie jak napisał Grzesiek, bądźmy poważni bo komentarze są niektóre serio troszkę mało miłe.

 

 

Kowal, mimo tego, że nieczęsto tu zaglądam to zdążyłem zauważyć, że często wszyscy tu żartują . Chyba taka jest jedna z idei takich forów, zapomnieć o pierdołach i popierdzielić czasem o głupotach. Każdy ma swoje zdanie i prawo do jego wyrażenia . O każdej z marek można poczytać te złe i dobre opinie. Znam mnóstwo ludzi, którzy jeżdżą francuzami i nie zamienią ich na inne auta. Komfort jazdy od dawna był wyższy ( "inny" ) niż w "autach dla ludu". Życzę bezawaryjności i zadowolenia z autka.

 

A teraz sytuacja z dziś:

 

Jola w kuchni spogląda przez okno i mówi - Dominik, Grzesiek zmienił auto?

Podchodzę do okna i widzę Kowala wysiadającego z Reni - Nie, na pewno pi.......... francuza by nie kupił

 

 

Tak poważnie to osobiście nie mam nic do Renault. Sam nie wiem czym w przyszłości będę jeździł. Może to będzie i francóz. Jeszcze raz życzę zadowolenia i troszkę więcej luzu.

Bez spinania się tu!!!!!

 

i właśnie dla takich komentarzy warto tu zaglądać,dzięki chłopaki.ps. Dominik, (ten z Białogardu) jakiegoś browca mogli byśmy wypić...

 

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

 

Ej, no co Ty Grześ. My tu po przyjacielsku jaja sobie robimy, a Ty sobie wziąłeś do bani.
przecież napisałem że nie jestem taki jak Witek,nie gniewam się...tylko troche przykro mi się zrobiło.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dawaj pokazać Lagunę. Idziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj gg moje 9056164

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dysponuję gg :). Grzesiek jutro mnie nie ma ale w poniedziałek o 18 wpadam z browarem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko troche przykro mi się zrobiło.........

Hehehehe :glaszcze:hug

Grzesiek jutro mnie nie ma ale w poniedziałek o 18 wpadam z browarem

Nie no wy dobrzy jesteście, od kilku ładnych miesięcy się znacie a dopiero teraz na bro się umawiacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek o 18 wpadam z browarem
ok,spokoloko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj :D nie taki pierwszy raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż kupiłes 1.9 DCi?

Jakies książki cos tego? opisz ja bardziej... ;)

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności