Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie ma ktoś z was na sprzedaż Alusow albo chociaż felg stalowych z oponami letnimi? Najlepiej 16-17 5x100 jak coś to proszę o info dzięki

 

mam 17' ori od superB'a z oponami jak chcesz. Tylko 5x112 bys musial sobie adaptery kupić :P

 

Tanio nie jest. To chyba juz lepiej wypada multitronic

 

tylko ile razy spiertoli sie multi a ile DSG. DSG to mega udana skrzynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie obilo mi sie o uszy aby za HIDy tez mocno scigali.
Jak miałem b5 to na przeglądzie mnie pogonili. A w beemce kazał mi policjant wkładać normalne żarówki albo dowód zabiera i na przegląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do tych, którzy jeżdżą dużo w stronę Koszalina krajową na Gdańsk.

 

Interesuje mnie fotoradar na skrzyżowaniu z drogą na Kołobrzeg, zaraz za durabetem.. tam jest ograniczenie do 70km/h, ale czy ten fotoradar jest czynny? Czy jest od czasu do czasu czynny?

 

Zagapiłem się jakoś ostatnio i zaraz przed nim zacząłem przyspieszać, miałem jakieś 95km/h na blacie, żadnego błysku nie zauważyłem i nie wiem teraz czy się czegoś spodziewać..

 

help ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zauważyłem, żeby był załadowany. Ta szybka też jakaś zasyfiała. Wydaje mi się, że nieczynny. Miesiąc się postresujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł kiedyś widziałem jak goście grzebali przy nim wiec chyba od czasu do czasu coś pstryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje mieć nadzieje, że akurat trafiłem na pusty...

 

w ogóle każdy czynny powinien być żółty, reszte zlikwidować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinien być żółty, reszte zlikwidować :/

Te szaraki też czasami załadowane są,ale akurat ten o którym piszesz,jeszcze nie widziałem żeby był załadowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie fotoradar na skrzyżowaniu z drogą na Kołobrzeg, zaraz za durabetem.. tam jest ograniczenie do 70km/h, ale czy ten fotoradar jest czynny? Czy jest od czasu do czasu czynny?
Ja też tam kilka razy miałem ponad 70 i nigdy nie dostałem fotki. Ale ostrożności nigdy za wiele, radar w Rymaniu (ten od strony Koszalina) od zawsze był pusty, od jakiegoś czasu jest pełny. Tak że "dziewczyny" nie znacie dnia ani godziny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a dzisiaj wraz z kolegą odwiedziliśmy Krzysia Wesso i sprawdzaliśmy sobie klimy obsługa pełna profesja wraz z ozonowaniem także na sezon jesteśmy już na upały zabezpieczeni dziki Krzysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba nigdy nie przekonam do tych twoich postów Stanisławie. :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko ty Dominik :) i Stasia rebus pełną gębą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Dominik a cóż to takiego jest nie tak ze niema przecinków kropek itd. to się leci ciągiem nie ma czasu na takie bzdeciki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Stanisław moze i masz rcje ale jak widisz cieszko casami sie czyta takie wypucny.

 

Nie lepiej jakby było napisane:

 

Witaj Stanisławie, może i masz rację, ale jak widzisz ciężko czasami się czyta takie wypociny.

 

I zajęło mi to pewnie 2 sekundy więcej. Biorąc pod uwagę nawet mniejsze Twoje zaawansowanie w obsłudze komputera co oczywiście nie wiem czy jest prawdą, ale zakładam, że może to wtedy niech byś i pisał minutę dłużej a poprawiasz nasz odbiór/czytanie o 100 kroć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik ale jest wszystko ok napisane nie ma błędów tylko brak przecinków itd. to już nie wiem o co biega mam już na kompie tzw poprawnie co należy napisać bo zaraz jest podkreślone na czerwono i od razu poprawiam wiec w czym tkwi błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie te przecinki i kropki. Tyle razy Ci niektórzy z nas pisali tutaj. Nie można się postarać? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik ale jest wszystko ok napisane nie ma błędów tylko brak przecinków

 

Przytoczę tu tekst, który kiedyś w szkole zaserwowała nam polonistka.

 

Król napisał list w sprawie jednego z więźniów, ale zapomniał o kropce. Co powinien zrobić podwładny króla po jego przeczytaniu?

 

"Zabić nie wolno wypuścić"

 

Jak widzisz Stasiu, jedna "głupia" kropka a może decydować o czyimś życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam to stare dzieje może kiedyś tak było ale teraz gdzie lata się już w kosmos i takimi , . ? nie ma czasu

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

dobra następne będą już z . , ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie mieć czasu na , . ? :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności