Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

dożywotnie zabierać prawka i odnotować to jeszcze ze za alkohol ma zabrane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dożywotnie zabierać prawka i odnotować to jeszcze ze za alkohol ma zabrane
Zabranie prawka nic nie da, tak czy siak będą wsiadać bez papieru i tak robiic to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi, co z tego ze zabiora prawko jak i tak beda wsiadac i jezdzic, tak samo jak bylo z tym typem z pyrzyc co wjechal w rowerzystow !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabranie prawka nic nie da, tak czy siak będą wsiadać bez papieru i tak robiic to samo
Ale rzadziej.

Jak sie pojawi zdjecie goscia w gazecie, to sasiedzi beda mieli go na oku i zawsze moga powiadomic kogo trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi, co z tego ze zabiora prawko jak i tak beda wsiadac i jezdzic, tak samo jak bylo z tym typem z pyrzyc co wjechal w rowerzystow !!!

 

ten wypadek widziałem,wszystko rozegrało się na moich oczach.Gościu wjechał w kolarzy jak w kręgle i nawet nie zwolnił,odjechał na pełnym gazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, dlatego zabieranie prawka to G... daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale rzadziej.

Jak sie pojawi zdjecie goscia w gazecie, to sasiedzi beda mieli go na oku i zawsze moga powiadomic kogo trzeba.

Raczej nie, zobacz ile sąsiadów nie chce np przekazać wiadomości np kiedy w rodzinach dochodzi d awantur, nikt z sasiadow nie chce zeznawac i chodzic po komendach bo szkoda im swojego czasu do momentu dopoki nie zdarzy sie tragedia wtedy kazdy z sasiadow mowi co innego. Tak jestesmy wychowani. Za jazde pod wpływem bym wsadzał na syberie i do tego musial by sam sie tam utrzymac jeszcze a nie siedzi z podatkow naszych w cieplym, jedzenie za darmo i jeszcze pisza skargi ze maja za malo miejsca, ze za malo swoich praw itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie, zobacz ile sąsiadów nie chce np przekazać wiadomości np kiedy w rodzinach dochodzi d awantur, nikt z sasiadow nie chce zeznawac i chodzic po komendach bo szkoda im swojego czasu do momentu dopoki nie zdarzy sie tragedia wtedy kazdy z sasiadow mowi co innego.
Tez prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem że stała się tragedia ludzka.

Gościu 26 lat, 7 lat temu został złapany za jazdę na %, i proszę.

Sam mam rodzinę, nie mówię że jestem święty za kółkiem, ale KUR... myśle !!

 

Takich baranów to ja bym szybko eliminował, koszt. ok 2zł ( kal. 5.56mm ) a jaka przestroga dla innych.

 

Oglądałem TVN24, i co mnie rozmieszyło, że zostanie postawiony mu zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, czy cuś takiego.

MAX 15 LAT !!!! to jest kurw... jakaś kpina :/

A dziewczyna co z nim jechała trzeźwa, on nie mogła zareagować !

 

Ehh szkoda słów, i szkoda kolegi po fachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem TVN24, i co mnie rozmieszyło, że zostanie postawiony mu zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, czy cuś takiego.

MAX 15 LAT !!!! to jest kurw... jakaś kpina :/

A dziewczyna co z nim jechała trzeźwa, on nie mogła zareagować !

 

Mój zarzut dla niego brzmi : " Zabójstwo ze szczegółnym okrucieństwem i z pełną premedytacją " a moja kara brzmi : " Dożywocie razy 6 ale nie z naszych podatków ale niech sam zarabia na swoje utrzymanie " .

Nie powinenen tego pisać ale mam ochotę włączyć swoją firmę ze swoimi adwokatami do tej sprawy jako oskarżyciele posiłkowi , żeby mu dowalić i żeby kara była słuszna a nie jakas popierdółka.

A co do dziewczyny to jej nie osądzam , ona już swoją karę poniosła, może niechciała albo nie mogła zareagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dożywotnie zabierać prawka i odnotować to jeszcze ze za alkohol ma zabrane

 

ten pier.... y idiota zabił 6 osób!!!, w dupie mam czy miał prawko czy nie, nic go nie usprawiedliwia nawet jakby był mistrzem kierownicy, zlepkiem Kubicy i Fernando Alonso!!! co z tego ??? wsiadł za kierownice naje.... y jak świnia i zabił sześcioro niewinnych ludzi!!!

jaka kara? 15 lat? kpina!!!, żadna zsyłka, żadne wiezienie,

NA PAL SKUR....A!!!! i to na środku miasta na rynku, żeby wszyscy dookoła widzieli i kolejni idioci którzy uważają ze jazda po pijaku to pikuś 3 razy się zastanowią, zanim wsiądą na podwójnym gazie. to jest jakaś paranoja! niech go zwolnią z aresztu i puszczą wolno a ludzie mu wymierzą sprawiedliwość,,,,, brak slow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za publicznym linczem na takim skur....wysynu :wsciekly dla przestrogi innych,którzy siadają za kółko po alkoholu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten pier.... y idiota zabił 6 osób!!!
Sadze, ze koledzy ofiary co juz wymysla.
niech go zwolnią z aresztu i puszczą wolno a ludzie mu wymierzą sprawiedliwość,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dramat , tym bardziej, że może mieć zmieniony zarzut z karą max do 12 lat

Edytowane przez nokian77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chore jest nasze prawo amnestie ogłoszą i taki sku,,,,,,,,el wyjdzie na wolność i dalej będzie postrachem dla ludzi to jest nie do opisania lincz i to na świat puścić następny już by tego nie zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak chore jest nasze prawo amnestie ogłoszą i taki sku,,,,,,,,el wyjdzie na wolność i dalej będzie postrachem dla ludzi to jest nie do opisania lincz i to na świat puścić następny już by tego nie zrobił

Zgadzam się w 100 procentach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.koledzy szukam warsztatu lub firmy gdzie wymienię szybę tylną w dachu materiałowym w cabrio.może ktoś wie gdzie w okolicy robią takie rzeczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo dziś obtrąbiłem na Ku Słońcu ok 13:35? Granatowe kombi B5 ZST z wlepą na klapie. Skręcał w Santocką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.koledzy szukam warsztatu lub firmy gdzie wymienię szybę tylną w dachu materiałowym w cabrio.może ktoś wie gdzie w okolicy robią takie rzeczy??

 

Tapicerstwo Ryszard Ulacha.

Łukasińskiego 76

Szczecin

(91) 487-93-63

Edytowane przez leopard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności