Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Pasior mi się zesrał :(

 

Rano normalnie przyjechałem do roboty. Po robocie wsiadam, przekręcam kluczyk i **** blada, kręci kręci i nie zapala. Przez ostatni czas, powiedzmy 2 tygodnie, faktycznie zauważyłem, że muszę kilka obrotów więcej wykonać zanim zapali, wcześniej to robił od kopa. Możecie mi podpowiedzieć coś? Próbowałem na pych, klemy podpinałem do kumpla - bez rezultatów.

 

Filtry wszystkie wymienione wraz z olejem 3000km temu.

Rozrząd ma przejechane jakieś 55000km.

 

Czy po świecach cokolwiek widać ich zużycie? Kable WN? Gdzie sprawdzić wtrysk czy paliwo przypadkiem gdzieś się nie wydostaje zamiast iść do silnika?

 

apogeum wkurwu mam już :/

 

Jak coś potrzebujecie więcej wiedzieć, żeby mi podpowiedzieć to pytajcie, postaram się odpowiedzieć.

 

 

Witajj wiesz co mialem ostatnio kilka dni temu podobny problem,jjak wracalem ze swinkowa stalem w kolejce i czekalem na prom to tuz przed promem nie chcial mi z 3 razy zachechlac passek pozniej jakos dal rade jjuz mialem wczesniejj taki problem ale jakos odpalal.Poczytalem troche na forum popytqlem i rozne byly odp.

jjedni mowili ze to swiece inni ze wlasnie problem z immo a jjeszcze inni ze komp.Fakt po przekreceniu kkluczyka zapalaly mi sie kontrolki od hamulca recznego od abs od poduszek it. wygladalo to jakby swieta sie zblizaly a mojj kokkpit to choinka

Swiece odpadly bo na cieplym silniku powinien odrazu odpalic a tu lipa nie chcial.W pon. zajjechalem na jagielonska za platanem jjest fachman co robi vw audi itp.

POdpiol sie pod kompa spr. co i jak i wyszlo na to ze przyczyna jest kkosta w stacyjce.KOszt ok 40 dysi.Calos mnie wyniosla wraz z inspekkacja i wymiana tejj kostki 150 zlociszy.i teraz jjest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek wszystkim. Zapodajcie jakieś fajne miejscówki w Świnoujściu do spania bo planuje wpaść tam w przyszłym tygodniu. Info na PW poproszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szarpie mi, bo kupiłem gówniane przewody nie mając o nich pojęcia..

 

w poniedziałek wkładam Boscha i finito.

 

ide sie odstresować, wracam w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pon. zajjechalem na jagielonska za platanem jjest fachman co robi vw audi itp.

POdpiol sie pod kompa spr. co i jak i wyszlo na to ze przyczyna jest kkosta w stacyjce.KOszt ok 40 dysi.Calos mnie wyniosla wraz z inspekkacja i wymiana tejj kostki 150 zlociszy.i teraz jjest ok

Pan nazywa sie Bartek. Tez bylem u niego ze swoim autkiem. Podlaczal lapka , a pozniej ori komputer diagnostyczny , sprawdzil uklad, ale przyczyny bledu nie znalazl. Dla niego byla to ciekawa zagadka, kazal obserwowac zachowanie auta i zdac mu pozniej relacje. Moze usterke jakos sie pozniej rozwiaze. Za sprawdzenie nic nie wzial.

 

jakiś wyłącznik pompy po przejściu na lpg by się przydał.. podpytam jak będę na następnym przeglądzie instalacji.
Daj znac.

 

 

Informacyjnie:

w niedziele wyjezdzam do Wrocka, wiec jak cos potrzeba przewiezc nie duzego to sluze pomoca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znac.

 

nie mogłem się doczekać i zadzwoniłem.

 

według nich przy sekwencji nie instaluje się nic takiego jak wyłącznik pompy paliwa i ona - cytuje - "musi pracować".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj przyszła pora na Paszczaka Teścia bo się okazało że z 130 KM jest tylko 115 KM ( poszły konie po betonie )

Przewidziany zabieg:

1. Zaślepienie EGR

2. Czyszczenie EGR

3. Czyszczenie kolektora dolotowego

4. Wymiana przewodów ciśnieniowych na nowe.

 

Cała operacja przebiegła pomyślnie, bez komplikacji dla pacjenta.

Ludzie czasami takie głupoty piszą, że to trudne straszne, itp.

 

20131005_093900.jpg

 

A teraz pytanie:

 

Co to za gumy, gdzie je kupić.

20131005_111949.jpg

Nigdzie nie mogę ich znalesć a są popękane i całe ustrojstwo dzwoni i siebie.

20131005_090907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto od nas ma b5 fl srebrną z czarny grillem - Artmin?

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto od nas ma b5 fl srebrną z czarny grillem - Artmin?

 

on ma taki przystanek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku będę w Świnoujściu więc może uda się kogoś od was spotkać. A w piątek planuję pozwiedzać Szczecin więc mile widziany pilot. Do zobaczenia na drodze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od wtorku będę w Świnoujściu więc może uda się kogoś od was spotkać. A w piątek planuję pozwiedzać Szczecin więc mile widziany pilot. Do zobaczenia na drodze
Nartka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od wtorku będę w Świnoujściu więc może uda się kogoś od was spotkać. A w piątek planuję pozwiedzać Szczecin więc mile widziany pilot. Do zobaczenia na drodze

 

Wpadaj do Polic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mamy kogoś w regionie kto w sposób jak to się mówi profesjonalny zmieniłby mi licznik bez FIS-a na licznik z FIS-em , ogarnął przełącznik do sterowania funkcjami komputerem oraz dopasował tenże licznik do sterownika silnika???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mamy kogoś w regionie kto w sposób jak to się mówi profesjonalny zmieniłby mi licznik bez FIS-a na licznik z FIS-em , ogarnął przełącznik do sterowania funkcjami komputerem oraz dopasował tenże licznik do sterownika silnika???
Pytaj Jacka Leo, Bartek u siebie też zmieniał na pełny fis więc podpytać też możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto od nas ma b5 fl srebrną z czarny grillem - Artmin?

 

A co? Szukałeś mnie na Leśnej w Novo? ;)

Czy gdzies widziales jak sie krecilem w sobote rano po Novo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co? Szukałeś mnie na Leśnej w Novo?

Czy gdzies widziales jak sie krecilem w sobote rano po Novo?

Widziałem Cię w Kikorzach jak jechałem do ZS około 9:45. A co tam na leśnej dają coś, ze się kręcisz tam tak często :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Leo będę ugadywał się na programik do mojego paszczaka to i przy okazji podpytam się go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem Cię w Kikorzach jak jechałem do ZS około 9:45.

No to by się zgadzało ... potem leciałem na Gryfice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mamy kogoś w regionie kto w sposób jak to się mówi profesjonalny zmieniłby mi licznik bez FIS-a na licznik z FIS-em , ogarnął przełącznik do sterowania funkcjami komputerem oraz dopasował tenże licznik do sterownika silnika???

 

Witam.

Wymieniałem u siebie licznik na licznik z MFA w zegarku.

Przeszczep bardzo prosty ;] jak masz kabel to sam zrobisz.

Wystarczy na spokojnie, i będzie gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek u siebie też zmieniał na pełny fis więc podpytać też możesz.

 

u siebie miałem ori pełny fis ale zgadza się wachlowałem różnymi zegarami, u kolegi w b5 wymieniałem także zegary z 1/2 fis na pełny poliftowe z pełnym fisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znacie kogoś kto w wymieniłby mi komplet wahaczy + końcówki drążków za przystępną cenę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności