Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

podaj namiar na tego gościa co TURBO regeneraction

masz na privie - faktycznie ... swiat jest maly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

****.

 

na cewce owszem było przebicie z jednej końcówki przewodu, bo była mocno pęknięta cewka.. wymieniłem kable wn, świece, cewkę również, dalej nie odpalał ale już delikatnie inaczej się zachowywał (kwestia tego, że była nieprzerwana iskra).

 

padł pomysł sprawdzić pompę paliwa.. no i po przekręceniu kluczyka w ogóle pod autem nie było słychać tego, że pompa zasysa paliwo i uruchamia wirniczek. troche pogrzebałem i poszukiwania pompki skończyły się na wydanych 50zł za inną, która niestety nie pasowała, ale utwierdziła mnie w tym, że tutaj leży problem.. wrzuciłem pompke luzem do zbiornika zeby tylko wirniczek zassał paliwo 2-3 razy i buuuuuuuum, pasior odpalił od kopa..

 

ma ktoś może pompkę paliwa do 1.6? :)

 

jutro będę poszukiwał, zostało 5 minut roboty.. plus odkurzyć auto i umyć, bo to co znajdowało się przy wieczku nad pompą paliwa, po prostu mnie przestraszyło i zanim ogarnąłem to odkurzaczem, to pył był niesamowity - zapieczone plastikowe wieko, młotek, śrubokręt i tumany kurzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dybecki też szukam pompy paliwa używanej ale do 1.8T. Co prawda u mnie jeszcze odpala ale zdarza się że podczas jazdy szarpie. Potem wiem że będę się męczył odpalić ale wystarczy że uderzę w okolicy pompy i zapala jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz gaz czy tylko pb?

 

podejrzewam, że przy lpg pompka cały czas jest na chodzie i się zatarła.. jakiś wyłącznik pompy po przejściu na lpg by się przydał.. podpytam jak będę na następnym przeglądzie instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jednak pompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam gazu , tylko pb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jednak pompa

 

miałeś rację :) przewody wn, świece i cewkę wymieniłem w takim razie przy okazji.. zamiast 100zł za pompę wyniosło mnie razem 400zł niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś na forum kabel aby podłączyć pod kompa audi b4,kupiłem takowe auto w cabrio i potrzebuje zdiagnozować hydraulikę dachu bo podobno się da.Potrzebuję również namiary na dobrego i w miarę się ceniącego mechanika który wymieni mi rozrząd w touranie 2008 rok silnik bls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris łap pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dybecki też szukam pompy paliwa używanej ale do 1.8T. Co prawda u mnie jeszcze odpala ale zdarza się że podczas jazdy szarpie. Potem wiem że będę się męczył odpalić ale wystarczy że uderzę w okolicy pompy i zapala jak nowy.

Kolego wymontuj pompkę z kosza i samą pompkę kupisz za 100zł, bo cały komplet to ceną trochę odstrasza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo cały komplet to ceną trochę odstrasza

samą pompkę pięknie można zainstalować pod podwoziem wystarczy tylko znaleźć wężyki zasilające i je przeciąć i w ich miejsce wsadzić pompkę a zasilanie wypiąć z tej ori co jest w baku tylko trzeba dokładnie poszukać które bo można wypiąć od wskaźnika paliwa i nie będzie wskazań na desce ,

 

---------- Dodano o 18:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:44 ----------

 

dodam jeszcze ze chodzi o benzynke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie o taką rzeźbę mi chodziło. Normalnie można kupić taką samą pompkę jak jest w baku, tylko, że bez całego koszta i pływaka kosztuje dużo mniej, chociaż nie wszystkie da się wyciągnąć i podmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie o taką rzeźbę mi chodziło. Normalnie można kupić taką samą pompkę jak jest w baku, tylko, że bez całego koszta i pływaka kosztuje dużo mniej, chociaż nie wszystkie da się wyciągnąć i podmienić.

 

700zł komplet z koszem.

 

mam problem nadal.. jeździ, ale przerywa na rozgrzanym silniku :( na zimnym jest OK, ale na rozgrzanym szarpie takim jak by to nazwać, króciutkim szybkim tempem :/ i na pb i na lpg

 

co Wy na to Panowie? załamka, zrobie to i pogonie chyba auto już bo mam dosyć..

Edytowane przez dybecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego wymontuj pompkę z kosza i samą pompkę kupisz za 100zł, bo cały komplet to ceną trochę odstrasza

Wiem wiem...chce wkład używany narazie kupić ale gdzie nie dzwonię to nie mają w Szczecinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obadaj świece czy nie są zaj....e

 

pooć wymieniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem okazję jeszcze się bryknąć wieczorem i dodam, że szarpanie występuje tylko na rozgrzanym silniku i tylko do 2 tysięcy obrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szarpanie występuje tylko na rozgrzanym silniku i tylko do 2 tysięcy obrotów.

A filtr paliwa dawno zmieniałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A filtr paliwa dawno zmieniałeś?

 

3tys temu wraz ze wszystkimi innymi filtrami i olejem.. co nie znaczy, że może być jakaś nieszczelność oczywiście.. w każdym razie plamki nie zostawiam żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności