Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin ty tu nie gadaj o głupotach tylko napisz co kombinujecie z młodym. Jak wykombinujecie to dawać mi temat na forum i lecimy się strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No młody ma ochote się postrzelać ze znajomymi a ja próboje załatwić z kumplem który zajmuje się paintballem sprzet zeby nam zarobil zabawe w sobote najlepiej.

 

Młody ma 5 osób ja miał bym z 3 ale troche mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na penmarowi jeszcze 2 osoby brakuje , jak ktos chetny dawac znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja przekładnia postukuje i czas na jej naprawę/wymianę.

Dlatego szukam zakładu, który albo naprawi mi moją, sprzeda regenerowaną i zabierze moją starą lub znajdzie magiel w wersji poprawionej i mi go zamontuje. Każda opcja mi odpowiada, byle pozwoliła na eliminację stuków. Auto chciałbym sprzedać a z takim dzięciołem troszkę wstyd i może być ciężko.

Najlepiej w Szczecinie, ale może być też gdzieś w okolicy. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w Szczecinie, ale może być też gdzieś w okolicy. Pomoże ktoś?
Szukaj forumowicza o nicku przekładnie czy jakos tak. Jest ze Szczecina, i ktos z forum juz korzystal z jego uslug. Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za reklame juz pisalem do niego,czekam na odp.
A prosze ;)

Sprawdzalem ostatnio czy wsytepuja u mnie stuki przy szybkim krecenie kierownica prawo-lewo i nic takiego nie zaobserwowalem. Natomiast czasami mam slyszalny stuk z lewej strony na glebszych nierownosciach/dziurach wyczuwalny lekko na kierownicy. Na szarpakach nic nie wyszlo. Wczoraj przechodzil przeglad roczny i tez nic diagnosta nie stwierdzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast czasami mam slyszalny stuk z lewej strony na glebszych nierownosciach/dziurach wyczuwalny lekko na kierownicy. Na szarpakach nic nie wyszlo. Wczoraj przechodzil przeglad roczny i tez nic diagnosta nie stwierdzil.

 

Na szarpaki to bym w ogóle nie patrzył... koledze też nic nie wynaleźli, a potem pojechał do porządnego mechanika i się okazało, że wahacze w rozsypce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A prosze ;)

Sprawdzalem ostatnio czy wsytepuja u mnie stuki przy szybkim krecenie kierownica prawo-lewo i nic takiego nie zaobserwowalem. Natomiast czasami mam slyszalny stuk z lewej strony na glebszych nierownosciach/dziurach wyczuwalny lekko na kierownicy. Na szarpakach nic nie wyszlo. Wczoraj przechodzil przeglad roczny i tez nic diagnosta nie stwierdzil.

 

Na pewno któryś wahacz wyjeb...

Ostanio sprawdzałem i mam masakrycznie banana wywalonego, diagnosta tylko to potwierdził.

A wiedz Jericho, lewarek, kolo ściągasz i jedziesz ;] bo tak to wydasz majątek na specjalistów naszych kochanych.

Mogę podjechać i zobaczyć może mi się uda ustalić który to wahacz.

 

P.S.

UWAGA UWAGA

Po mieście jeździ B53B Granatowa KOMBI na ZST xxxx z wlepką po prawej stronie ;]

KOBIETA za kierownicą ;] ostrzegam ;]

 

Żona zabrała auto i wsiadał po 5 latach przerwy, a ja ekologicznie rowerkiem codziennie w deszcz, śnieg itp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e mała strata będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. Warto brac zawieszenie i wahacze po wypadkowym aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę podjechać i zobaczyć może mi się uda ustalić który to wahacz.
Moze podjade na dniach do roboty to sie obaczy. Pracujesz czy urlop?

 

 

Pozdrawiam posiadacza niebiesko blekitnego passka B5 przed liftem, z chromem na tylnej klapie, z swiatlami od lifta i mieszkajacego na "wspolnej" - sadowskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. wstyd mi ale wpierd*liłem się dziś w krawężnik.. prawe przednie i prawe tylne dziurawe, śmietnik. Felgi poharatane w miejscu uderzeń. Dziś odebrałem auto od mechanika, zapłaciłem sporą kasę, wymieniałem kilka wahaczy, osłony przegubów i robiłem zbieżność. Po krótkim szoku i poszukiwaniu osoby z rozstawem 5x112 dotarło do mnie, że w piwnicy mam przecież 4 zimówki na stalówkach (chwała Arturowi, że mi je sprzedał 1,5 roku temu). W tym momencie wygląda to tak, że kierownica jest lekko przekręcona w prawo przy jeździe na wprost, a przy wyprostowanej lekko skręcam w lewo.. jak koło było zdjęte, to sprawdzałem wizualnie wahacze i troszkę szarpnąłem, nie wyczułem luzów. Co mogło walnąć? Przyznam, że uderzenie było dosyć mocne. Możliwe jest to, że potrzebna jest kolejna zbieżność lub nawet pełna geometria? Drążek kierowniczy - nie sprawdziłem..

 

Radźcie.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe jest to, że potrzebna jest kolejna zbieżność lub nawet pełna geometria?
POdjedz do goscia z reklamacja, ze Ci kierownicy nie ustawil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze podjade na dniach do roboty to sie obaczy. Pracujesz czy urlop?

 

 

Pozdrawiam posiadacza niebiesko blekitnego passka B5 przed liftem, z chromem na tylnej klapie, z swiatlami od lifta i mieszkajacego na "wspolnej" - sadowskiego ;)

 

Praca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POdjedz do goscia z reklamacja, ze Ci kierownicy nie ustawil.

 

auto stoi na stalówkach, u mechaniora był w naprawie 3 dni na alusach.. nie wiem, ja bym z miejsca zobaczył, że coś się zmieniło ;)

 

ale ogólnie chodzi mi o to co mogło się stać.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Praca ;]
Podjade dzisiaj. O ktorej Ci pasuje? W sumie bede wjezdzal na PSO (jak wjazd zalatwie), bo ostatnio chlopaki zle mi przykrecili osolone pod skrzynia i mi ja ujepalo, wiec teraz musze zrobic male druciarstwo by sie trzymala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podjade dzisiaj. O ktorej Ci pasuje? W sumie bede wjezdzal na PSO (jak wjazd zalatwie), bo ostatnio chlopaki zle mi przykrecili osolone pod skrzynia i mi ja ujepalo, wiec teraz musze zrobic male druciarstwo by sie trzymala.

 

Dlatego ja sam sobie robię to co mogę.

Jak chcesz jutro mogę podjechać i zobaczyć u ciebie pod domkiem.

Z rana pierw będę u siebie walczył z autem a potem mogę spojrzeć.

Ściągnąć koło to 3 min i 5 min żeby sprawdzić który wahacz jest do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj forumowicza o nicku przekładnie czy jakos tak. Jest ze Szczecina, i ktos z forum juz korzystal z jego uslug.
Ja robiłem i jestem zadowolony
Możliwe jest to, że potrzebna jest kolejna zbieżność lub nawet pełna geometria? Drążek kierowniczy - nie sprawdziłem..
Jeśli była robiona na walniętych alusach a teraz stoi na stalówkach to na pewno jest potrzebna, poza tym
POdjedz do goscia z reklamacja, ze Ci kierownicy nie ustawil.
siema. Warto brac zawieszenie i wahacze po wypadkowym aucie?
Jeśli walone od przody albo z boku, nie ryzykowałbym. Zawsze zawieszenie dostaje nawet przy małym przesunięciu auta. To jest aluminium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na kanale, w dzień teraz już wszystko widać.. tylne prawe koło jest przekoszone i wygląda jak sportowe grube koło które idzie po ukosie - tylna belka do wymiany niestety.

 

co z przednim zawieszeniem, okaze się na ponownej zbieżności :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności