Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

No to u mnie wyglada wykres tak
Albo sprzetowo ci nie domaga auto, albo cos skopali przy strojeniu - patrz koncowka momentu przy 6000rpm - jest duzy dolek.

 

Patrzac na Twoj i moj wykres, to u mnie turbo zaczyna pompowac na maxa jakies 500rpm wczesniej niz u Ciebie.

 

Ja hamowalem w Vtronic na rostockiej. Pare lat wczesniej hamowalem Vectre B i dostalem taki wykresik jak Ty, a teraz inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w V-tronic robiłem ale oni maja soft od V-techu z krakowa posmigam do nastepneog tygodnia i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w V-tronic robiłem ale oni maja soft od V-techu z krakowa posmigam do nastepneog tygodnia i zobaczymy co wyjdzie.

 

Obserwuj spalanie ;)

Ja mam podobno tak zrobione, aby bylo mniejsze w miescie a w trasie bez zmian, lub troche mniejsze. Na razie komp w miescie pokazuje mniej niz wczesniej o ok 1,5-2l, ale jeszcze dostrajam instalacje gazowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To manual w naprawie tez taki drogi?
Przecież pisałem że to skrzynia byłego busa. Jeździłem T4 2.5 w benzynie z automatem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie.

Od dwóch dni mam B5. Pomóżcie bo nie znam w Szczecinie warsztatów czy VWójcik daje radę.Muszę tak mi się wydaje zmoenic rozrząd i wszystkie płyny oleje itp.czy mój wybór tego warsztatu jest ok.Auto jest od 20.05 2013 w kraju i właściciel nie wiedział kiedy te rzeczy były robione w niemczech, gdzie można się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Serdecznie.

Od dwóch dni mam B5. Pomóżcie bo nie znam w Szczecinie warsztatów czy VWójcik daje radę.Muszę tak mi się wydaje zmoenic rozrząd i wszystkie płyny oleje itp.czy mój wybór tego warsztatu jest ok.Auto jest od 20.05 2013 w kraju i właściciel nie wiedział kiedy te rzeczy były robione w niemczech, gdzie można się dowiedzieć.

 

Auto serwis Zdroje na terenie Weglobudu ul. Batalionow Chlopskich 95a

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Serdecznie.

Od dwóch dni mam B5. Pomóżcie bo nie znam w Szczecinie warsztatów czy VWójcik daje radę.Muszę tak mi się wydaje zmoenic rozrząd i wszystkie płyny oleje itp.czy mój wybór tego warsztatu jest ok.Auto jest od 20.05 2013 w kraju i właściciel nie wiedział kiedy te rzeczy były robione w niemczech, gdzie można się dowiedzieć.

Kolega uderzaj na pw. A zalatwimy w takiej cenie ze taniej i lepiej ne znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weso jak stary naganiacz robisz :P masz to we krwi xD. Ale co najwazniejsze masz racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.

Wymieniłem pompke od sprywkiwaczy szyby.

Ciekło.

Wymieniłem uszczelke na nową, dalej cieknie.

Wymontowałem silniczek, uszczelniłem przy rozdzielaczau na przednia/tylnia szybe, dalej cieknie.

i-pompka-spryskiwacza-volkswagen-passat-sdn-kombi-b6-3c-01-05.jpg

 

Juz mnie krew zalewa bo ciezko dostrzec skad cieknie.

Ma ktos jakis pomysl, czy jedyne to wyciagniecie zbiorniczka i sprawdzenie w domu po podlaczeniu 12V pod silniczek i sprawdzenie skad cieknie.

 

Nie chce mi sie rozbierac pol przodu zeby zdemontowac zbiorniczek.

Edytowane przez okruszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weso jak stary naganiacz robisz masz to we krwi xD. Ale co najwazniejsze masz racje

hmm:D ja tu tylko pomagam:)

 

---------- Dodano o 14:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:37 ----------

 

Panowie mam pytanie.

Wymieniłem pompke od sprywkiwaczy szyby.

Ciekło.

Wymieniłem uszczelke na nową, dalej cieknie.

Wymontowałem silniczek, uszczelniłem przy rozdzielaczau na przednia/tylnia szybe, dalej cieknie.

 

Juz mnie krew zalewa bo ciezko dostrzec skad cieknie.

Ma ktos jakis pomysl, czy jedyne to wyciagniecie zbiorniczka i sprawdzenie w domu po podlaczeniu 12V pod silniczek i sprawdzenie skad cieknie.

 

Nie chce mi sie rozbierac pol przodu zeby zdemontowac zbiorniczek.

sprobuj delikatnie po uszczelce nowej silikonem jescze, mialem juz przypadek ze nowa uszczelka też podciekała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso - probowalem butaprene, bo jak wyschnie dziala jak uszczelka, dalej nic.

 

Bede musial wypruc zbiorniczek i w domu sprawdzic, bo krew zalewa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś wężyki? Bardzo często to one są winne przeciekom. Jeśli wężyki będą dobre to niestety ale zbiorniczek pewnie pęknięty.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tyle ile moglem to sprawdzilem.

Z tego co mi sie udalo dojrzec, to zap.. spod pompki tam gdzie uszczelka bo wezyki sa suche.

Najwyzej najebi.... silikonu i na wcisk ;] wkoncu musi przestac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kumpel miał tak w b5fl ,pęknięte gniazdo w zbiorniczku, wyglądało tak jak mówisz ,że cieknie z pompki , gdy wyciągnął zbiorniczek okazało się ze był pęknięty, ale życzę powodzenia i udanej naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kumpel miał tak w b5fl ,pęknięte gniazdo w zbiorniczku, wyglądało tak jak mówisz ,że cieknie z pompki , gdy wyciągnął zbiorniczek okazało się ze był pęknięty, ale życzę powodzenia i udanej naprawy.

 

Czyli tak jak myslalem, musze zdemontowac bo inaczej tego nie ugryze ;]

Stwierdzilem ze naprawy, typu "*******A" zawsze pochalaniaja wiecej czasu i nerwow.

 

Ehh te zycie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła zmiana facelifting ;)

 

dafota.2.nqa1373131956g.JPG.smIMG_9739.JPG&th=2365

 

3 godziny siedzenia z czego 2 składania zamka od maski :D

Młody dzielnie walczył. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździłem T4 2.5 w benzynie z automatem
NIe pamietalem, ze to automat ;)

 

---------- Dodano o 21:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:51 ----------

 

Nadejszła zmiana facelifting
NIce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwyzej najebi.... silikonu i na wcisk ;]
Mirek można i tak silikonem uszczelnić ale pamiętaj ze w zimie ci on może popękać i będzie d....pa wyjmij go sprawdź dokładnie spróbuj na silniczek gdzie on wchodzi właśnie w tą uszczelkę w zbiorniczku nałożyć wężyk wtedy on bardziej wciśnie się w ten co jest w zbiorniczku tak wiele razy robiłem i trzymało jak cholera ostatnio w reno megan kolesiowi robiłem tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos z Was nie/przyjemnosc anulowania mandatu w Chociwlu ze SM?

 

Chyba cykneli mnie dzisiaj ok 80/50 i chce juz podjac jakies kroki zardcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mial ktos z Was nie/przyjemnosc anulowania mandatu w Chociwlu ze SM?

 

Chyba cykneli mnie dzisiaj ok 80/50 i chce juz podjac jakies kroki zardcze :)

 

Polecam ten artykuł napisany przez pana Cejrowskiego, który otrzymam od SM mandat za prędkość.

Można znaleźć cały artykuł i tym się zasugerować.

 

http://torunmiasto.pl/2013/01/cejrowski-ujawnia-sposob-na-mandat-z-fotoradaru-zastosuje-z-wielka-przyjemnoscia/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności