Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Ariel dla całej rodzinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duzym sie nie przejmuj ... zazdrosci
Tych nieprzespanych nocy, hehe. Kurde, już 2,5 roku minęło... Ale czas zap....a.

Niech Alicja zdrowo rośnie, a jak będziesz, Ariel, zaniepokojony kolorem kupki, to śmiało dzwoń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ciebie, Kasi i oczywiście Alicji od nas

a jak będziesz, Ariel, zaniepokojony kolorem kupki, to śmiało dzwoń
Wystarczy zmienić menu, ale pies dopuki świeża każdą zje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez matt111

taki błąd pokazuje vag :

1 Fault Found:

00589 - Airbag Igniter 1: Passenger Side (N131)

32-10 - Resistance too High - Intermittent

http://forum.vw-passat.pl/threads/50...oo-o-co-chodzi moze to u ciebie

 

tą białą kostkę pod siedzeniem polutowałem, zobacze jeszcze raz czy gdzieś wyżej nie ma przerwanego kabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel gratuluje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel gratulacje! :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Ariel.

 

Czy ktoś z was sie kiedys spotykał w b5 z ciężkim owtieranie klapki od wlewu od paliwa. Tzn u mnie nieraz jest tak, że musze kilkakrotnie przycisnąć guzik od klapki żeby sie otworzył. Dziś nie wiem czy przymarzło albo odmówiło posłuszeństwa bo się nie chiało cholerstwo otworzyć pomimo pukania stukania. Czy u was za pierwszym razem odrazu klapka odskakuje czy też musicie kilkakrotnie przyciskac guzik żeby klapka od wlewu odskoczyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel , spóźnione ale szczere gratulację dla Ciebie i Kasi ;) niech mała się zdrowo chowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Ariel dla Waszej trójki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel ja również Wam gratuluję

 

Mam pytanko - jak w aucie wytnie ktoś DPF to później będzie można zrobić przegląd bez problemów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel wszystkiego Najlepszego gratulacje dla całej trójki nie sie chowa zdrowo

 

---------- Dodano o 18:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:29 ----------

 

,, Jarek,,, wez jak,sie otworzy potraktuj ja wd 40 ,czasami tak ma ,ale nie zaszkodzi jak sie ja delikatnie nasmaruje , kup wazelinke techniczną, swietnie działa na takie przypadki , ostatni delikatnie posmarowałem uszczelki w drzwiach, bo przykleiły sie, i teraz zero łapania na mrozie , polecam mozna dostac ją w duzych marketach ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Ariel dla całej familii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,, Jarek,,, wez jak,sie otworzy potraktuj ja wd 40 ,czasami tak ma ,ale nie zaszkodzi jak sie ja delikatnie nasmaruje , kup wazelinke techniczną, swietnie działa na takie przypadki , ostatni delikatnie posmarowałem uszczelki w drzwiach, bo przykleiły sie, i teraz zero łapania na mrozie , polecam mozna dostac ją w duzych marketach ,

 

tylko zeby pozniej takowe uszczelki ci sie nie porozlazily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko - jak w aucie wytnie ktoś DPF to później będzie można zrobić przegląd bez problemów ??
Raz chyba się spotkałem na stacji diagnostycznej, żeby badano skład spalin. W B5 miałem wycięty katalizator, a skład spalin był w normie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e Mateusz ,,nie juz wypróbowany sposób , juz wiele razy to robiłem i nie miałem z tym zadnego problemu ,zero jakis tam zerwanych czy spuchnietych uszczelek , to jest wazelina techniczna , i nie wysusza tylko nanosi taka delikatną ochrone ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raz chyba się spotkałem na stacji diagnostycznej, żeby badano skład spalin. W B5 miałem wycięty katalizator, a skład spalin był w normie

 

w dieslu spokojnie, wbrew pozorom diesel jest mniej szkodliwy dla srodowiska jak benzyniak i wypluwa z siebie mniej tych szkodliwych pierwiastkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST
Gratki Ariel.

 

Czy ktoś z was sie kiedys spotykał w b5 z ciężkim owtieranie klapki od wlewu od paliwa. Tzn u mnie nieraz jest tak, że musze kilkakrotnie przycisnąć guzik od klapki żeby sie otworzył. Dziś nie wiem czy przymarzło albo odmówiło posłuszeństwa bo się nie chiało cholerstwo otworzyć pomimo pukania stukania. Czy u was za pierwszym razem odrazu klapka odskakuje czy też musicie kilkakrotnie przyciskac guzik żeby klapka od wlewu odskoczyła?

 

U mnie w B5 to samo. Kilka razy muszę wcisnąć czasami, a czasami zdarza się, że łapie za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raz chyba się spotkałem na stacji diagnostycznej' date=' żeby badano skład spalin. W B5 miałem wycięty katalizator, a skład spalin był w normie ;)[/quote']

 

Paweł z tego co wiem to na pierwszym przeglądzie w kraju sprawdzają emisję spalin później już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł z tego co wiem to na pierwszym przeglądzie w kraju sprawdzają emisję spalin później już nie.

nie w dieslu :), ja przez 8 lat nie mialem sprawdzanych spalin w dieslu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie rozmontować sam kierownicy, tym bardziej że nie mam czasu podejśc do tego na spokojnie..

zamówiłem już za wczasu manetke do wycieraczek, bo to musi być w niej przyczyna, w jej stykach prawdopodobnie i najbardziej wpienia mnie to, że nie umiem tego rozparcelować i potraktowac styków jakimś preparatem.. na warsztacie pewnie zapłace kupe kasy za rozbiórke kiery co?

 

potrzebuje też wymienić w międzyczasie antene (stopke z batem), najlepiej razem z kablem aż do wtyczki radiowej (ale z wymianą całego kabla też jest troche zabawy - z tego co czytałem to idzie od stopki w lewo, słupkiem w dół przy szybkie bagażnikowej lewej, progiem drzwi pasażera po lewej, schodzi do środka pod rękaw, skrzynie biegów i wchodzi do panela środkowego od spodu).. fak :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności