Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na Ku Słońcu gościu się wje..ał kołem do studzienki odpływowej i ładnie felgę rozwalił. Przez parę dni kratka w tej studzience była przechylona, omijałem ją i myślałem sobie... Kiedy ktoś nie zauważy?

 

Nie wiecie może czy w Szczecinie gdzieś można zrobić renowację reflektorów? Chodzi o zrobienie kompletu polerowania z napyleniem odbłyśnika soczewki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na Ku Słońcu gościu się wje..ał kołem do studzienki odpływowej

W którym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie może czy w Szczecinie gdzieś można zrobić renowację reflektorów? Chodzi o zrobienie kompletu polerowania z napyleniem odbłyśnika soczewki
W sz-nie kiedyś szukalem takich usług i znalazłem chyba jakąś 1 firmę na zumi. Ale najbardziej polecana firma do tego typu zabiegów jest firma mieszcząca się w Poznaniu, duzo osoob z forum ich chwali za wkonana prace, polerowanie, regenerowanie odbłysników itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W którym miejscu?

Na wysokości drugiej bramy. Krzyżówka z Karola Miarki.

 

W sz-nie kiedyś szukalem takich usług i znalazłem chyba jakąś 1 firmę na zumi. Ale najbardziej polecana firma do tego typu zabiegów jest firma mieszcząca się w Poznaniu, duzo osoob z forum ich chwali za wkonana prace, polerowanie, regenerowanie odbłysników itd.

Znalazłem w Gorzowie Wlkp. Tam będzie szybciej :)http://lenglass.pl/pages/galeria/filmy.php Można zobaczyć proces regeneracji lampy w 3B ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wysokości drugiej bramy. Krzyżówka z Karola Miarki.

O kurde to muszę uważać, dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na Ku Słońcu gościu się wje..ał kołem do studzienki odpływowej i ładnie felgę rozwalił. Przez parę dni kratka w tej studzience była przechylona, omijałem ją i myślałem sobie... Kiedy ktoś nie zauważy?

 

Nie wiecie może czy w Szczecinie gdzieś można zrobić renowację reflektorów? Chodzi o zrobienie kompletu polerowania z napyleniem odbłyśnika soczewki :)

 

Witaj.

Odnośnie polerki to radze zrobić samemu, bo jest warto ;] i satysfakcja GWARANTOWANA

Koszt mały a człowiek jakiś dumniejszy ;]

http://forum.vw-passat.pl/threads/12400-RENOWACJA-Kloszy-Reflektorow-Przednich/page31

 

p.s. Mi polerka 1-go klosza zajęła 2,5 godz, a im 7 min. Ciekawe gdzie efekt będzie dłużej się utrzymywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie polerki to radze zrobić samemu, bo jest warto ;] i satysfakcja GWARANTOWANA

Nie mam na to niestety czasu ani ochoty :D Wolę dać komuś zarobić, a niech ma na chleb :)

No i jak ja coś spitole to będę miał pretensje tylko do siebie, a jak to zrobi firma to najwyżej zasponsorują nowe lampy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 10tym będę swoje wysyłał klosze właśnie tam gdzie wszyscy piszą na forum... może jakaś wspólna paczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ilu z nas posiada tą naklejkę w swojej KS i oczywiście w bagażniku
No wlasnie chodzilo mi o jej zdublowanie, oraz o kody kreskowe w ksiazce.

U mnie na szczescie wszystko gra, bo osobiscie kupowalem od helmuta ;)

 

---------- Dodano o 17:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:29 ----------

 

Ba, nawet dostałem od Niemca faktury z przeglądów
JA umowe kupna sprzedazy poprzedniego niemca i rachunek na naprawe zderzaka, ktory jak za kwote prawie 500 euro to beznadziejnie jest zrobiony ;)

 

Chyba, ze ktos poprawial - hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damian ja w poniedziałek jade na szczecin to mogę sie bujnąc przez Gryfice i podrzucic miernik Jackowi.jak cos to na kom.dawaj

 

O gitarka. Daj znac tylko o ktorej bedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, dzisiaj stalem sie wlascicielem przecudownej izy, znaczy seata ibizy :D

6L dokladnie, Sebastian juz widział... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha, dzisiaj stalem sie wlascicielem przecudownej izy, znaczy seata ibizy

6L dokladnie, Sebastian juz widział...

jaki silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki silnik?

1.4, wielopunktowy wtrysk 75 koni :P

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to poszalejesz;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to poszalejesz;d

 

Moglbys mi jutro na pw wyslac ile by kosztowala cewka zaplonowa do tego? Są tam cewki razem z fajkami :P

Autko nie jest zle, male fajnie wyglada tylko troche zaniedbane. Po polerce wstawie zdjęcia jakies pogladowe, bo jak juz sie zdecydowalem to bylo ciemno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zapomne tot podesle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytnie z innej beczki, czy ktoś z was ostatnio może bywał w Czechach i może mi powiedzieć czy opłaca się jechać cos tam kupić typu (piwko, alkohole 40%, słodycze itd). Niedlugo będę w okolicach Czech jakies 50km i wypadało by zajechać gdyby sie opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytnie z innej beczki, czy ktoś z was ostatnio może bywał w Czechach i może mi powiedzieć czy opłaca się jechać cos tam kupić typu (piwko, alkohole 40%, słodycze itd). Niedlugo będę w okolicach Czech jakies 50km i wypadało by zajechać gdyby sie opłacało.

 

Nie opłaca już nawet pistacje droższe niż w Polsce. Także lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki macie jakiś fajny pomysł na stickerbomba?Jakie miejsce okleić, jakieś malutkie ale zauważalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności