Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jacku nie pykaj, mój kumpel też nie napisał, że jedzie i ma jeszcze czelność twierdzić, że nic nie wiedział... ;) sami koledzy na forum :)

 

Wyprzedzając pytanie, czemu sam nie przyjechałem, odpowiedź prosta: owca między wilki nie wchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Być może się zgramy ;)

 

 

 

Najpierw muszę wątrobę poświęcić a potem do Was jechać.

 

e tam

ja się brzydzę alkoholikami :lol

 

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

 

Jacku nie pykaj, mój kumpel też nie napisał, że jedzie i ma jeszcze czelność twierdzić, że nic nie wiedział... ;) sami koledzy na forum :)

 

Wyprzedzając pytanie, czemu sam nie przyjechałem, odpowiedź prosta: owca między wilki nie wchodzi ;)

 

kurde się zdenerwuję to nawrotka na Mielno i kolejka do całowania :P nie bić piany info było,

takie z Was kumple że się całować nie chceta :P

 

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

 

heheh luknijcie na to jakoś mi się z jednym takim skojarzyło :lolhttp://www.wikary.pl/?3342

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heheh luknijcie na to jakoś mi się z jednym takim skojarzyło http://www.wikary.pl/?3342

Sugerujesz, że Łysy może być rudy? :lol

Edytowane przez michalrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Sugerujesz, że Łysy może być rudy? :lol

hehe gdzież bym śmiał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku nie pykaj, mój kumpel też nie napisał, że jedzie i ma jeszcze czelność twierdzić, że nic nie wiedział... sami koledzy na forum

nie fisiuj bo powaznie nie wiedzialem ze tam wyladuje:), bylem w polczynie akurat a ż e ladna pogoda to bylo morze, maks wiedział ze oni tam są:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku nie pykaj, mój kumpel też nie napisał, że jedzie i ma jeszcze czelność twierdzić, że nic nie wiedział... sami koledzy na forum

 

Wyprzedzając pytanie, czemu sam nie przyjechałem, odpowiedź prosta: owca między wilki nie wchodzi

 

Nie ma się co mazać tylko trzeba czytać ze zrozumieniem potem dzwonić do lokalnych przedstawicieli województwa w celu ustalenia miejsca spotkania :P a nie teraz się wszyscy przezywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra, niech będzie że akurat miałem ważny wyjazd służbowy. ;) Dobrze że wiadomo kiedy wyjazd do Kłodkowa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie fisiuj bo powaznie nie wiedzialem ze tam wyladuje

Do makssa też żeś sam pojechał, ja sobie wszystko zapisuje i później przyjdziesz w łachę! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
później przyjdziesz w łachę!

 

ha ha bardzo dobrze :dobrze, jak by chcieli to by powiedzieli że jadą ;-)

 

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

 

http://www.youtube.com/watch?v=MRRttC8yn8Y&feature=player_embedded#at=91

Edytowane przez adampolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
You Tube

 

było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ariel - czy doszedłeś do ładu ze swoim parchatkiem ??

nowe zabawki dostałem - potrzebuje chomika doświadczalnego z 1.8T pod maską ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 lub 3 dni temu na Niebuszewie ktoś próbował mi ukraść Passata 2000r. wczoraj idąc do auta nawet nie zauważyłem że mam rozwalony zamek od kierowcy łamakiem dopiero po jakimś czasie zobaczyłem że drzwi od kierowcy nie zamykają się centralnym zamkiem :/. Po oględzinach stwierdziłem że zamek od kierowcy został wyrwany. Teraz moje pytanie o co chodzi czy ktoś specjalnie rozwalił mi zamek i sobie poszedł czy to była próba kradzieży ? nic z auta nie zginęło wszystko było na swoim miejscu. Nie wiem czy zgłaszać to na policje ? Czyżby znowu na Niebuszewie jakaś banda Kretynów zaczęła grasować ?? Miał ktoś w Szczecinie taki przypadek jak ja ?? Panowie jak się zabezpieczyć przed tym ustrojstwem łamakiem.

Przeniosłem temat tam gdzie wszyscy zaglądają! / zejnowski

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak się zabezpieczyć przed tym ustrojstwem łamakiem.

 

wywalić wkładkę i zamontować zaślepkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności