Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

sam wywal - jeszcze wnetrznosci odsprzedaz za dobra kase ... nowy sprzet idzie - wrocimy do tematu
O to chodzi Jacku że jak kupiłem był fizycznie wywalony ale gościu nie zadbał aby wywalić go albo oszukać na kompie i auto zbiera błędy co jakiś czas coś w związku z tym się psuje a auto wpada w tryb awaryjny. Niedawno upierdzieliło EGRa i jechałem ponad 1000 km w trybie awaryjnym. Ostatnio musiałem znowu lecieć na kasację błędów do Ziętary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalezy co. Moze Daniel Hałas cos pomoze. W polecanych.

 

Spaliła mi się kostka od prawej lampy razem z przewodami gołe kable zostały, zapalniczka w bagażniku przestała działać, była jakaś zwara kabel od CB wtopiło mi w mate pod tylnim siedzeniem, jak teraz coś podłacze pod nią to przekażnik od kierunków wariuje.

Edytowane przez robert270111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co to się porobiło FL można kupić taniej jak B5 przed liftem:D

Po pierwsze primo http://tablica.pl/oferta/volkswagen-passat-19tdi-sliczny-tanio-sprawdz-2001-IDcy3f.html

po drugie primo http://tablica.pl/oferta/volkswagen-passat-xenon-climatronic-serwisowany-2000-IDbC99.html.

 

Ino coś mnie się nie zgadza. W tej B5 przed liftem siedzenia są z wersji highline a kieraśka z comfortline chyba ze się mylę.

 

Sorry musiałem wrzucić jeszcze to http://tablica.pl/oferta/volkswagen-passat-18t-sliczny-sport-150km-tanio-2001-IDbGFW.html

Edytowane przez kedziorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chwila i Passata za parę zloty kupisz, bo koleś opuści cenę bo auto "nie ma alufelg" jak w tym ogłoszeniu.. :) masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myslicie o takim wnetrzu jak na obrazku. Mnie osobiscie odtraca to jasne wnetrze, ale ze wzgledu na dobre wyposazenie probuje sie jakos do niego przekonac.

 

Jedyny problem to cos z silnikiem 1.8T tiptronic : "Silnik pracuje, auto jezdzi, ma problemy na wolnych obrotach. Chyba zawory nie zamykaja calkiem, na cieplym silniku." Przebieg ok 115kkm.

 

Tyle napisal sprzedajacy.

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiscie odtraca to jasne wnetrze, ale ze wzgledu na dobre wyposazenie probuje sie jakos do niego przekonac.

Ja mam takie dokładnie i szczerze nie jest tak jasne jak na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest skórka to może sie od Domiinika troche różnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie dokładnie i szczerze nie jest tak jasne jak na zdjęciach.
Na zywo widzialem w innym pasio i jest jasne. Prawie kazdy amerykaniec tak ma.

A jak z utrzymaniem? Jakosc szybciej wychodza zabrudzenia?

Kumpel ma podobnie w Kia Ceed i tam na poczatku robilem ble, ale pozniej jak z nim troche pojezdzilem to sie przyzwyczailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko znajomy gdzieś pokrzywił felgę w alfie 156 i chciałby ją wyprostować, ale u nas na wsi albo nie ma fachowca a jak się znajdzie to mówi że się dopiero uczy więc może z koła zrobić kwadrat.

Gdzie w szczecinie można to zrobić i mnie więcej jaki byłby koszt???

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w szczecinie można to zrobić i mnie więcej jaki byłby koszt

Mariusz na Łukasińskiego - 692464749 - to człowiek który odszedł z HTL'u i otworzył swoją działalność - w zakresie robót oferuje prostowanie piaskowanie malowanie - natryskowe i piecowe) tanio może nie jest ale jest dobra jakość ...

dzwoń - szukaj terminu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzwoń - szukaj terminu

 

dzięki jacku zaraz przekażę niech dzwoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanko znajomy gdzieś pokrzywił felgę w alfie 156 i chciałby ją wyprostować, ale u nas na wsi albo nie ma fachowca a jak się znajdzie to mówi że się dopiero uczy więc może z koła zrobić kwadrat.

Gdzie w szczecinie można to zrobić i mnie więcej jaki byłby koszt???

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi

 

Przecież Kucharski się bardzo reklamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Kucharski się bardzo reklamuje.

 

Endrju właśnie o nim pisałem;)

Nie wiesz ze reklama dźwignią firmy:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endrju właśnie o nim pisałem;)

Nie wiesz ze reklama dźwignią firmy:lol

 

Wiem, wiem jednak to pacany są. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem jednak to pacany są.

 

Jedynie w akcie desperacji odważyłbym się odstawić tam taczkę. Na szczęście aż tak zdesperowany nie jestem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynie w akcie desperacji odważyłbym się odstawić tam taczkę. Na szczęście aż tak zdesperowany nie jestem:P

 

Hehe no fakt. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś gdzie w Zach-pom wyregulują mi blosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a kto w policach był czarnym paskiem i jeszcze na domiar tego postawił na mojej ulicy (okulickiego) coś tam zs,14 ,,,,,,i tak dalej czarny b5fl combi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności