Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ide posprzątać auto i umyć bo deszcz słabo to zrobił

Tomek , to może Ci swojego jeszcze podstawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D wiesz ile musze czasu zbierać chęci zeby swój ogarnąć a jak dojdzie twój to oba beda dalej nie posprzątane. Hmmmmmm formuła sie zaczyna. Moze wypiję piwo a auto samo sie posprzata

 

Maxx jak tam czyszczenie parą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak dojdzie twój to oba beda dalej nie posprzątane.

no dobra ide sam swojego ogarnąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian swojego sprzedawałem ponad 3 miechy i ciężko Ci będzie sprzedać za ta kasę Twój rocznik, jedyną przewagą nad moim jest lakier ludzie mają jakiegoś świra teraz na punkcie koloru. Kilka osób do mnie dzwoniło i rozmowa się kończyła na "czy to jest metalic" nie "no to dziękuje panu".Mój tez był bezwypadek i rok młodszy a poszedł taniej niż pisał Duży. No ale to Twoja decyzja, ja uważam ze 21.500 to dobra cena za ten rocznik a ludzie nie patrzą na to co Ty włożyłeś w auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damian swojego sprzedawałem ponad 3 miechy i ciężko Ci będzie sprzedać za ta kasę Twój rocznik, jedyną przewagą nad moim jest lakier ludzie mają jakiegoś świra teraz na punkcie koloru. Kilka osób do mnie dzwoniło i rozmowa się kończyła na "czy to jest metalic" nie "no to dziękuje panu".Mój tez był bezwypadek i rok młodszy a poszedł taniej niż pisał Duży. No ale to Twoja decyzja, ja uważam ze 21.500 to dobra cena za ten rocznik a ludzie nie patrzą na to co Ty włożyłeś w auto.

 

 

Zgdadza się , no ale nie puszczaj tanio, lepiej poczekać zawsze się znajdzie nabywca , no chyba że szybko chcesz sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie;D

Co do sprzedaży każdy właściciel zna wartość swojego auta jakie części wkłada. O okazjach pisał ostatnio bodajże zielonyb5. Jedno jest pewne kupujący chce kupić jak najtaniej, a sprzedający jak najdrożej. Takie prawa rynku

 

Ten passacik o ktorym pisalem poszedl do Szczecina.

Generalnie to nie tylko kolor i inne duperelki, ta B6 poszla dlatego, ze miala ksiazke, kolor morski i PRZEDE WSZYSTKIM! Emblematy BlueMotion... Tak jak pisalem, te bajerki typu seriwsy w ASO to nie wszystko bo ludzie w to po prostu nie wierzą a osobą ktore kupuja auto nie chce sie dzwonic po serwisach zeby sprawdzic autentycznosc... No chyba, ze ktosmusi miec pewniaka wtedy owszem wyda wiecej pieniedzy, pojedzie na drugi koniec kraju i kupi tego pewniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju jedyna różnica to że mój metalik?? Przecież ty miałeś 100 konny i szyby z tyłu na korbkę :P Nie no kutfa nie mam jakiegoś samouwielbienia do mojego paszteta ale jak czytałem Endrju taki twój post to rece opadają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endrju jedyna różnica to że mój metalik?? Przecież ty miałeś 100 konny i szyby z tyłu na korbkę Nie no kutfa nie mam jakiegoś samouwielbienia do mojego paszteta ale jak czytałem Endrju taki twój post to rece opadają

 

Damian ja za swojego też bym wołał teraz gdzieś z 21kpln i nie interesowały by mnie komentarze typu, że "nie obchodzi mnie, że pan dołożył to i to... lub zdemontuj sobie pan to co dołożyłeś...

jeśli komuś nie pasuje nie musi kupować, jak ktoś w auto włożył sporo pracy i serca to napewno ktoś to w końcu doceni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Bartku wychodzę z takiego założenia. Nie podoba się cena nie bierz. Poszukaj za 19 tys a potem włóż jeszcze kolejne 5 żeby to jakoś jeździło. Mi się nie spieszy do września mam czas. Poczekam aż znajdzie sie ktoś kto doceni auto i to co zostało w niego włożone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też za Swojego chciałbym chociaż dostać 24 000, rok jeszcze w miarę i wyposażenie też niezłe a napewno za 19 nie oddam wolę jeździć aż się rozpadnie albo w końcu ktoś się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie spieszy do września mam czas.

Spokojnie sprzedaż. Kilka fur już przeszło przez moje łapy bądź pomagałem przy sprzedaży i powiem jedno, KAŻDE auto prędzej czy później znajdzie nabywcę. Wiem też że auto jak jest wypicowane do sprzedaży i do tego są zrobione bardzo dobre zdjęcia to nie ma bata że zostanie sprzedany. Ostatnio szwagier chciał sprzedać Kia picanto, zrobił parę fotek na sztukę i w otomoto, dwa tygodnie nic. Później ja ją wziąłem w swoje łapy, polerka, wypicowany środek na błysk,czernidło na oponki, super foty i w otomoto. Po 4 godzinach auto miało nowego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio szwagier chciał sprzedać Kia picanto, zrobił parę fotek na sztukę i w otomoto, dwa tygodnie nic. Później ja ją wziąłem w swoje łapy, polerka, wypicowany środek na błysk,czernidło na oponki, super foty i w otomoto. Po 4 godzinach auto miało nowego właściciela.

 

dostałeś chociaż działkę od szwagra za pomoc w sprzedaży auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostałeś chociaż działkę od szwagra za pomoc w sprzedaży auta?

Szwagier to taki trochę nie kumaty ale szwagierka za to pomyślała i podjęła odpowiednie kroki :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szwagier to taki trochę nie kumaty ale szwagierka za to pomyślała i podjęła odpowiednie kroki

 

no i gitara :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E to jak będę sprzedawał zgłosze się do Ciebie

Zapraszam, zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E to jak będę sprzedawał zgłosze się do Ciebie ;-)

 

Adam, czas już na zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności