Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jakis pomysł na to zeby wykręcić świece zarową u mnie robi z pół obrotu i dalej niechce iść, a niechce kręcić żeby ja urwać, w sumie mój mechanik mówił, ze jest jeszcze dobra ale kiedys jej żywot napewno nadejdzie

psikac czyms codziennie:) ewentualnie na sile i potem glowntowac:PP hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michał, Ja w swoim miałem problem z wałkiem rozrządu , robiłem logi i cuda nie widy , az wrescie cos mnie podkusiło zeby zaglądnac pod pokrywe, i co ,ku mojemu zdziwieniu na drugim gaże brak krzywki, co popycha zawór i to była cała przyczyna , i tak jak opisujesz swoje wrazenie zjazdy , jesli masz obojętnie które czy cienkie czy te grube przewody gumowe i plastikowe uszkodzone, wywalaj je i zakładaj porządne całe kazda nieszczelność pogarsza trakcje auta , potem jesli jest dalej tak mało żwawy ,zaglądnoł bym do kata, i go z tamtąd wypruł , tez mam tak zrobiony i nic sie nie dzieje a ma lepszy przedmuch w rure wydechową ,

 

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

 

,,,, Mały3310,,,, polej naftą i zostaw na noc potem delikatnie raz w lewo raz w prawo i powinna sie dac wykrecić,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaglądnoł bym do kata, i go z tamtąd wypruł , tez mam tak zrobiony i nic sie nie dzieje a ma lepszy przedmuch w rure wydechową ,

Właśnie taki mam zamiar, ale do tego to już potrzebuję tłumikarza, a to też trochę kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i potem glowntowac

 

Weso, co Ty pijesz? ;) Rozumiem że trenujesz przed ogólnopolskim, ale podejrzewam tu jakiś przeciek z Białostockiego - jakieś "borygo" zamówiłeś kurierem? :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał nie, tam jest tak fajnie wyciagnąc go z auta , tylko trzeba od turbinki odkrecić i odpiąc od długiej rury, i zdemontowac filtr powietrza , i wszystko wychodzi górą ,u mnie sie ta siatka wysypała, i wstawiałem nową , i własnie górą fajnie wychodzi ,wyciołem starą i odrazu do kata sie dobrałem i go z tamtąd wy ,,,,,,,,łem ale cała obudowa po nim została, takze wygląda jak by był orginał ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
psikac czyms codziennie ewentualnie na sile i potem glowntowacP hehe
Ty Weso to masz pomysly :). Gdybys mi wygwintował za darmo to nie było by problemu :). Popsikam nafta i zobacze jak bedzie to wygladalo nastepnego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał nie, tam jest tak fajnie wyciagnąc go z auta , tylko trzeba od turbinki odkrecić i odpiąc od długiej rury, i zdemontowac filtr powietrza , i wszystko wychodzi górą ,u mnie sie ta siatka wysypała, i wstawiałem nową , i własnie górą fajnie wychodzi ,wyciołem starą i odrazu do kata sie dobrałem i go z tamtąd wy ,,,,,,,,łem ale cała obudowa po nim została, takze wygląda jak by był orginał ,

 

Czyli ta puszka czy co to tam jest, zostaje, ale w praktyce katalizatora nie ma? Pomysł spoko, będę musiał to rozkminić, bo póki co to dla mnie czarna magia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie - pomierzyliśmy dynometem auto "Adampolice" - seria Passat 1.9TDI PD AVB 101HP 250 Nm a wyszło ... można już zazdrościć ;)

 

adampolice_pomiar_dynomet.jpg

 

---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

 

Czyli ta puszka czy co to tam jest, zostaje, ale w praktyce katalizatora nie ma

w praktyce jak wydłubiesz zawartosć - wstaw rure wewnątrz puszki (na przelot) - bez rury zawirowanie spalin powoduje gwizd - podobny do sygnału karetki pogotowia nadjeżdzającej z dalszej odległości - szczególnie na zimnym silniku to słychać - rura zniweluje ten odgłos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty Weso to masz pomysly . Gdybys mi wygwintował za darmo to nie było by problemu . Popsikam nafta i zobacze jak bedzie to wygladalo nastepnego dnia

 

Jasne, nagwintować starczy... Juz raz popełniłem taki blad i zaplacilem za nową uszczelke pod glowice... Klient jaki zadowolony był a ja lżejszy o pieniądze.

Po pierwsze musisz sie zaopatrzyć w dobry klucz nasadowy. Zobaczyc czy chociaz troszenke nie jest wyślizgany. Zagrzej silnik, a potem zalej to jakims preparatem penetrującym - ja używam firmy berner i jest wrecz zaje... Na drugi dzien z rana juz powinno puscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można już zazdrościć

Aaj, ładnie.

Musiałbym się kiedyś u Ciebie pomierzyć na tym ustrojstwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz mam pytanko... czy nieszczelny przewód ssący (ta gruba rurka prowadząca od filtru powietrza do turbiny) może być powodem tego, że auto przy ruszaniu ma strasznego muła? Praktycznie do ok. 2tys obrotów się toczy, a powyżej wgniata w fotel... Gaz jest cały czas w tej samej pozycji...

 

Kolego sprawdz dobrze zawór egr,u mnie właśnie on był odpowiedzialny za to że pasek słabo się zbierał ze startu,zaślepiłem go i teraz jest super,a już różne diagnozy stawiali mechanicy,że może sprzęgło itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
padłem

stary temat ... pol polski mialo z tego polewke swego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo dasz radę wyłączyć Imo w moim pasku?? Wkurza mnie czasami brak komunikacji z kluczykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso trzeba bylo swojego afn jechac krecic na 260 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiałbym się kiedyś u Ciebie pomierzyć na tym ustrojstwie.

 

Jak będziesz jechał to w Karwinie na fotoradar uważaj :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stary temat ... pol polski mialo z tego polewke swego czasu
No niezły i cena powaliła na kolana nie tylko kolesia ale i same auto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz przynajmniej jakos to sie bedzie toczylo do Lidzbarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności