Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Łysy jak egzaminy zliczone?

Chwalił się dzisiaj na facebooku, że zaliczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwalił się dzisiaj na facebooku, że zaliczył :P
A widziałeś żeby za łapówy ktoś nie zaliczył? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widziałeś żeby za łapówy ktoś nie zaliczył? :P

Ja nie wnikam - ważne, że zaliczone :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wnikam - ważne, że zaliczone :lol
Spoko , jasna sprawa.

Łysolku w takim razie gratulejszyn. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysolku w takim razie gratulejszyn.
Nie inaczej, od nas też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I od nas tagrze

 

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

 

J@ceq a jak tam auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J@ceq a jak tam auto?
Wspomaganie wróciło jakimś tam dziwnym trafem i na razie nie ucieka. :P Podejrzewam uwaloną kolumnę. Trza tam będzie zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowicki Robert. Regeneracja podzespołów samochodowych Zobacz więcej...70-783 Szczecin, Rydla 82

Tel.: 91 464 40 49

Jacku a jak wkładałes pompe to kreciłes kierą w lewo i w prawo na postoju

 

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

 

a tu masz adres gdzie mozna zreanimowac pompke wspoma

 

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

 

a i jeszcze w Polmo na wojska polskiego robią co mnie zdziwiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Czy ktoś z was podłączał podświetlenie w tylnej popielniczce? Mam przewód z żaróweczka ale nie wiem gdzie go podpiąć?? Starałem się go podłączyć pod 2 grube kable do gniazda tylnego zapalniczki ale po podłączeniu pierwszego kabla zaiskrzyło się z kabelka i przestała mi działać tylne gniazdo zapalniczki - czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za zasilanie w niej? Bądź gdzie może tkwić problem? Wspomnę, że przednie gniazdo i to w bagażniku działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was podłączał podświetlenie w tylnej popielniczce? Mam przewód z żaróweczka ale nie wiem gdzie go podpiąć?? Starałem się go podłączyć pod 2 grube kable do gniazda tylnego zapalniczki ale po podłączeniu pierwszego kabla zaiskrzyło się z kabelka i przestała mi działać tylne gniazdo zapalniczki - czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za zasilanie w niej? Bądź gdzie może tkwić problem? Wspomnę, że przednie gniazdo i to w bagażniku działa.

 

na pewno spaliłeś bezpiecznik, nie wiem który odpowiada od zapalniczki w podłokietniku więc będziesz musiał sam poszukać

ja mam fabrycznie podświetlenie tylnej popielniczki i to są dwa cieniutkie przewody, jeśli takich nie masz to pociągnij sobie je od podświetlenia przedniego gniazda zapalniczki

aha w oryginale tam powinna być dioda a nie żarówka, gdzieś w wątku z moim autem jest fotka jak wygląda podświetlona tylna popielniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno spaliłeś bezpiecznik, nie wiem który odpowiada od zapalniczki w podłokietniku więc będziesz musiał sam poszukać

ja mam fabrycznie podświetlenie tylnej popielniczki i to są dwa cieniutkie przewody, jeśli takich nie masz to pociągnij sobie je od podświetlenia przedniego gniazda zapalniczki

aha w oryginale tam powinna być dioda a nie żarówka, gdzieś w wątku z moim autem jest fotka jak wygląda podświetlona tylna popielniczka

Mam u siebie też taką małą diodę zamontowaną na płytce. Próbowałem podłączyć podświetlenie pod ten pstryczek który informuje o zaciągniętym ręcznym i oświetlenie się świeciło, nie wiesz czy jak bym tam podłączył to czy nie wariował by czujnik od ręcznego czy nie? Gniazdo bezpiecznika juz znalazłem na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam u siebie też taką małą diodę zamontowaną na płytce

 

i tak właśnie jest w oryginale, ja zmodyfikowałem to zastępując oryginalną malutką diodę diodą większą :)

 

Próbowałem podłączyć podświetlenie pod ten pstryczek który informuje o zaciągniętym ręcznym i oświetlenie się świeciło, nie wiesz czy jak bym tam podłączył to czy nie wariował by czujnik od ręcznego czy nie?

 

nic by nie wariowało aczkolwiek jak jednak wolał bym zeobić to tak jak powinno być czyli pociągnął bym instalację od podświetlenia gniazda przedniej zapalniczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic by nie wariowało aczkolwiek jak jednak wolał bym zeobić to tak jak powinno być czyli pociągnął bym instalację od podświetlenia gniazda przedniej zapalniczki
I tak też jutro zrobię. Dzięki Bartku za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak też jutro zrobię. Dzięki Bartku za podpowiedzi

 

hehe to jest pikuś w porównaniu z tym z czym walczyłem 2 dni :D no ale wreszcie multifunkcja zamontowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowicki Robert. Regeneracja podzespołów samochodowych Zobacz więcej...70-783 Szczecin, Rydla 82

Tel.: 91 464 40 49

Jacku a jak wkładałes pompe to kreciłes kierą w lewo i w prawo na postoju

Dzięki, kręciłem kierownicą do oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje :* tak już po sesji i mam wakacje. Autko też dostało prezent w postaci twardszej budy. Ale chyba poszukam eibacha bo to dla mnie będzie ideał ;) choc teraz jest też dużo stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy jak znajdziesz chwilę czasu to zrób fotkę, bo jestem ciekawy jak teraz stoi ;)

 

Ale chyba poszukam eibacha bo to dla mnie będzie ideał

Oj tam oj tam, bierz od razu gwint :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe to jest pikuś w porównaniu z tym z czym walczyłem 2 dni no ale wreszcie multifunkcja zamontowana
To juz kupiles poduche do kierownicy? Kupowales u tego kolesia co Ci podawalem jego nik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To juz kupiles poduche do kierownicy? Kupowales u tego kolesia co Ci podawalem jego nik?

 

nie, udało mi się dostać jaśka na alledrogo w dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dużo problemów przy podłączaniu było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności