Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek, pytałem się na GG nie ma tego... :/ ktoś ma pomysł gdzie w Sz-n?

 

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

 

okolo 500 ponad w ASO u Gajosa 450 gdzies..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek, pytałem się na GG nie ma tego... :/ ktoś ma pomysł gdzie w Sz-n?
Popytaj tu: KM Auto Serwis 606312624 - Krzysiek.

Albo dzwon do Daniela Hałas (w polecanych) - moze cos zdziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki za pomoc jutro od rana będę działał jak nie wypali nic to szrot i używka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr koło Biedronki na 26 kwietnia na szrocie jest B5 w sedanie anglik. Może podpasują zamki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr ale tam gdzie Młody pisze to oni chcą majatek tam na nas zrobić koszt ze az szkoda mówić to są złodzieje spróbował bym na szrocie w Mierzynie jeden masz gdzie był xedos ale tam w dali jest vw szrot albo w stobnie tam coś napewno by mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyścił ktoś już czujniki ABS ? Albo ma kogoś kto to ogranie?? Bo w ASO cena do akceptacji 120 zł ale już zaznaczyli że często się lamią a nowy jeden u Wesa 220 zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie łamie jak się robi powoli :-D. Ja czyściłem 2 lata temu i było ok, choć teraz warunki ciężkie i przy takiej minusowej temp. to faktycznie może coś pęknąć. Ale ogarnięty mechanik da radę, ja bym najpierw lekko podgrzał czujnik i dopiero próbował wyjąć.

Gdyby było cieplej to byśmy to załatwili pod moim garażem ale w takich temp to lipa :(

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wyszło tak.. kupiłem używkę za 140zł w Xedosie ładnie odbija sprawdziłem teraz nagrzać w garażu i można działać (składać)... mam nadzieje,że na jakiś czas wystarczy. Dzieki Panowie za podpowiedź z tyłem sie wstrzymam do przyszłego roku bo i tak nie będę jeździł w więcej niż 2 osoby do stycznia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz jednak wiem ze tam maja dobre cześci nie raz lepsze niz w stobnie tez tam jade do nich i tam kupuje i nigdy choc to z demobilu nie zwracałem towaru

 

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

 

Damian ogarnoł bym to ale w taki mróz to rece grabieja jak masz gdzieś podnosnik lub kanał to wd 40 da rade mozna tez podnieść koło i delikatnie papierem sciernym wyczyśćić koronke abs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa poczekam do wiosny - to już niedługo :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde złożyłem całość zamek działa oki ale coś jeszcze się dzieje :/ po zamknięciu auta włącza się alarm po jakimś czasie mam wrażenie, jak by któryś czujnik nie pokazywał,że drzwi są zamknięte i załącza alarm. Albo jeszcze zamek tylny jest padnięty albo nie wiem ktoś ma pomysł? Albo kto może sprawdzić Vagiem co jest 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde złożyłem całość zamek działa oki ale coś jeszcze się dzieje :/ po zamknięciu auta włącza się alarm po jakimś czasie mam wrażenie, jak by któryś czujnik nie pokazywał,że drzwi są zamknięte i załącza alarm. Albo jeszcze zamek tylny jest padnięty albo nie wiem ktoś ma pomysł? Albo kto może sprawdzić Vagiem co jest 5?
A pod drzwiami kierowcy zapala ci sie i gasnie lampka? Tak samio wewnetrzne oswietlenie po otwarciu drzwi kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pod drzwiami kierowcy zapala ci sie i gasnie lampka? Tak samio wewnetrzne oswietlenie po otwarciu drzwi kierowcy?

 

Było chwilowo,że nie chciało zgasnąć... nad głową te w drzwiach po zamknięciu gasły. Kurde wykończy mnie ten Passat psychicznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suzkam kogos kto ma navi MCD ale wersje A, jest tu ktos taki?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz pewnie C, dzisija do Areckiego podjade bo on ma jakas starsza MCd, moze to bedzie ta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz pewnie C, dzisija do Areckiego podjade bo on ma jakas starsza MCd, moze to bedzie ta

 

a moja jaka jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było chwilowo,że nie chciało zgasnąć... nad głową te w drzwiach po zamknięciu gasły. Kurde wykończy mnie ten Passat psychicznie :/
Jak w drzwiach gaslo to i na nad glowa powinno, bo chyba jeden mikrostyk w zamku tym steruje. Najlepiej to znowu Vaga podlaczyc. Mozna tez w grupie 17 - instruments zrobic output test i zobaczyc jak oswietlenie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał Weso

Ty masz pewnie C, dzisija do Areckiego podjade bo on ma jakas starsza MCd, moze to bedzie ta

 

a moja jaka jest?

podejrzewam ze A, bo masz te starsze logo na dizen dobry, dzisiaj podlaczylem areckiego MCD i DSP obsluguje:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja z innej beczki czy do srebrnego B5FL 3BG jak kto woli pasuje bardziej czarny czy chromowany grill bez znaczka?? (podobno kwestia gustu ale może ktoś ma z czarnym lub z chromem to popatrzę na fotki i wtedy wybiorę).

 

Ile rozsądnie można dać za halogeny do 3BG z kratkami?? na allegro używane kosztują np 270 co uważam za przesadę.... oczywiście bez przesyłki.... http://allegro.pl/halogeny-kratki-passat-b5fl-i1307812448.html ma ktośdo sprzedania taniej ??;>

 

dobra źle szukałem są i tańsze :

http://allegro.pl/passat-b5-fl-00-05-halogen-halogeny-przedni-nowy-i1349545519.html

 

albo komplet

http://allegro.pl/passat-b5-fl-00-05-2-halogeny-2-kratki-nowe-i1350905164.html

 

tak w ogóle warto dają coś te halogeny czy tyko ozdoba?? z założenia mają oświetlaćdrogę poniżej mgły ale jak to w praktyce wygląda?

Edytowane przez arkulik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności