Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze zamek do wymiany

Styki w zamku na 100% to samo było w Audi teścia i to samo na forum u nas... inaczej mówiąc to samo co z drzwiami się dzieje. Wyczyść, przelutuj lub kup zamek używany od nas na forum koleś robi dobrze... Slawekk czy jakoś tak ogłasza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj własnie sie uporałem ztymi zamkami co do tylniej klapy tam też jest taki mikro wyłacznik ale tam on jest suwakowy i czesto gesto sie zacina jest troszke inaczej wsadzony niz w drzwiach ale mozna to naprawić zdjąć tylko tylnią w klapie tapicerke i jest cały dostep odkrec zamek i wyjmij go morze tylko trzeba go oczyścic benzynka i bedzie dobry sprawdzic czy działa to nie musisz wsadzać go w klape podłacz wtyczke i zamek zamykaj recznie i zobacz czy sie pojawia komunikat ze otwarta klapa delikatnie posmaruj suwak i bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź to sprzedaj zanim ci włosy wypadną

niesprzedam :P

 

Zamek klapy do wymiany miałem to samo po wymianie zamka cisza nastała

Weeeeeeeeso :D

kto mi sprawdzi jaki numer podaje etka?

 

w zasadzie poczytalem ze Bartek mial taki sam problem na swieta 2007.

ale doczytalem ze moze byc jeszcze problem z wezykiem od spryskiwacza tylniej wycieraczki...jakis odlaczajacy sie wezyk... bo objawy nasptapily jak sobie postanowilem spryskac tylnia szybe (zachcialo mi sie po pol roku przerwy :])

 

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

 

Wyczyść, przelutuj lub kup zamek używany od nas na forum koleś robi dobrze... Slawekk czy jakoś tak ogłasza się.

do tego trzeba miec jakies zdolnosci, mozliwosci i czas .... a ten Slawekk moze sie przyda :)

 

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

 

zdjąć tylko tylnią w klapie tapicerke i jest cały dostep odkrec zamek i wyjmij go morze tylko trzeba go oczyścic benzynka i bedzie dobry sprawdzic czy działa to nie musisz wsadzać go w klape podłacz wtyczke i zamek zamykaj recznie i zobacz czy sie pojawia komunikat ze otwarta klapa delikatnie posmaruj suwak i bedzie dobrze

ciekawe czy moje zdolnosci manualne sobie z tym poradza ;) ... moze niczego nie zepsuje :P

 

btw... lysy nie zagladales mi ostatnio do bagaznika? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw... lysy nie zagladales mi ostatnio do bagaznika?

 

:lol ale racze nieeee :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto mi sprawdzi jaki numer podaje etka?

Ja ci sprawdziłem :P

 

bfi1288986906g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale doczytalem ze moze byc jeszcze problem z wezykiem od spryskiwacza tylniej wycieraczki...jakis odlaczajacy sie wezyk... bo objawy nasptapily jak sobie postanowilem spryskac tylnia szybe (zachcialo mi sie po pol roku przerwy )
Calkiem prawdopodobne. W kwietniu przechodzilem to samo, gdy raz podnioslem klape i polecialo z tapicerki troche wody, a pare godzin pozniej na trasie na nierownosciach caly czas pipipipi. Rurka od sprysku wypadla, zamek potraktowalem sprezonym powietrzem i WD40. Problem zniknal tak szybko jak sie pojawil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o własnie to ustrojstwo zaznaczone 24 to wcale nie jest trudne tak jak pisałem gorzej jest z tym mikro wyłącznikiem ale delikatnie i spokojnie mozna to ogarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potraktowalem sprezonym powietrzem i WD40

przestan - u artmina po sprezonym powietrzu zamek odpadnie ;)

nie wspominajac o lakierze na klapie i WD40 :D

 

BTW-artmin - zapraszam do mnie - zrobie foto story z dewastacji tylnej czesci przystanku - z toba w roli glownej :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nowym członkiem forum passat. nie dawno kupiłem passata b3 1.9D i mam pytanko:) jak zostać członkiem klubu passata pochodze z zachodniopomorskiego prosze o porady:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a no tak, że musisz przyjechać w sobotę 13-tego na naszego spota regionalnego i wziąć ze sobą wkupne (5litrów wódki) po imprezie, rada starszych stwierdzi czy zostajesz przyjety czy nie.

 

A tak na serio. Można powiedzieć że juz jesteś członkiem klubu. Teraz tylko bądź, aktywny, pomagaj swoją wiedzą innym, czytaj forum i przyjeżdzaj na spoty.

 

---------- Post added at 15:49 ---------- Previous post was at 15:47 ----------

 

W tym dziale zakładaj temat o swoim aucie i go nam przedstaw.

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=15

 

Jeśli napiszesz 15 postów w działach technicznych, dostaniesz dostęp do gadzetów tzn. to działu z gadzetami gdzie mozesz zakupić np. wlepe na autko, polar, koszulką, smyczkę, flagę i za niedługo kubek.

 

Widzę że kupiłeś najlepszego passata jakiego się dało...

B3 to jest to...

 

PozdraVWiam

Młody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział ten co najwięcej wódki na spotach przepija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedział ten co najwięcej wódki na spotach przepija...

Bat jak dotąd nie miałem prawa popijać na spotach, a teraz już mogę... Nawet na pejntbolu nie mogłem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedział ten co najwięcej wódki na spotach przepija...
no...tak...racja...hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bat jak dotąd nie miałem prawa popijać na spotach, a teraz już mogę... Nawet na pejntbolu nie mogłem jeszcze.
Te małolat a kto ci pozwoli pić? Żebyś znowu w busa wycurwił? A tak nawiasem mówiąc wpisowe było? Nieee. Jak na razie ty na spota nie przywiozłeś nawet browara dla siebie a co dopiero 5l WD40. Skończyłeś 18 lat to musisz przywieźć z 18-stki to co tam piłeś (tylko nie soczki) i rada starszych musi ci ogon skrócić cobyś już takich szneków na forum nie robił jak do tej pory. Tak że młody szykuj się. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na naszego spota regionalnego i wziąć ze sobą wkupne (5litrów wódki)
Najeb...ło w kitę prądu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś "Kuchenne rewolucje". Niezłe akcje w Świdwinie :D

Endrju, Kędziorek - jak tam "Zamkowa", prosperuje elegancko czy znowu bar szybkiej obsługi się zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem dziś "Kuchenne rewolucje". Niezłe akcje w Świdwinie :D

Endrju, Kędziorek - jak tam "Zamkowa", prosperuje elegancko czy znowu bar szybkiej obsługi się zrobił?

Hehehe nie byłem jeszcze i chyba się boje.:D A może spota zrobimy w Zamkowej. :P

 

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

 

jestem nowym członkiem forum passat. nie dawno kupiłem passata b3 1.9D i mam pytanko:) jak zostać członkiem klubu passata pochodze z zachodniopomorskiego prosze o porady:) pozdrawiam

Jak coś to możemy się spotkać i poznać w realu. Ziomalu. :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak coś to możemy się spotkać i poznać w realu. Ziomalu.
no i ja się przyłączam do zaproszenia....spontan w rest. Zamkowa w Świdwinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak wrzucić temat do warsztatu?

Zmieniałem dzisiaj podszybie z Fl'a do mojego b5 i porobiłem foty mogę zrobić jakiś mały artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniałem dzisiaj podszybie z Fl'a do mojego b5 i
A czy stara czesc zostaje czy wymieniasz komplet?? Bo jak wymieniasz wszystko to moze chcesz sprzedac komplet do przed FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności