Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a kto ci dał kredyt bez zabezpieczenia przez AC
Leo na używane auto nie wymagają AC przynajmniej nie wszystkie banki a już przez komis to nawet nie pytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestań spłacac kredyt - niech zabiorą auto
Chyba to nie takie proste. Wykonawcą takich wyroków jak zabranie niespłacanego auta nie jest bank a komornik. A ten nie będzie patrzył co zajmuje, byleby odzyskać pieniądze wraz z odsetkami i zapłatą dla wykonującego. Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame] Muzyka muzyką ale zawartośc teledysku godna grzechu Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na używane auto nie wymagają AC przynajmniej nie wszystkie banki a już przez komis to nawet nie pytają

to widzę że czasy się zmieniły

 

---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:47 ----------

 

Chyba to nie takie proste

oczywiście masz racje ... ale irytacja zostaje i szlag człowieka trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Endrju

na używane auto nie wymagają AC przynajmniej nie wszystkie banki a już przez komis to nawet nie pytają

to widzę że czasy się zmieniły

 

w 2005 roku brałem kredyt na auto i też ani słowa o AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 2005 roku brałem kredyt na auto i też ani słowa o AC

Ja mam kredyt na auto właśnie brany w tym roku i bez AC nawet nie było mowy o dostaniu kasy. I to w większości banków, także w tym, w którym ja mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam na razie bez AC jeżdżę... tfu tfu odpukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tam na razie bez AC jeżdżę... tfu tfu odpukać.

 

 

AC to tylko dla tych ktorzy duza jezdza po miescie... ;p dla mnie zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AC to tylko dla tych ktorzy duza jezdza po miescie

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ktos ci zrobi przycierke na parkingu i ucieknie

 

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

 

pewnie to mial autor na mysli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ktos ci zrobi przycierke na parkingu i ucieknie

 

No mojego kolegę w ciągu 2 miesięcy (od kiedy ma auto) tak załatwili dwa razy :D A AC nie ma i jest problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie to mial autor na mysli

Tak i mi się wydaje, tylko sensu w tym nie widzę za bardzo. Co z tego, że jeździ się raz na 5 lat do miasta, jak w sąsiedniej wiosce zaje*ią furę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i AC to i tak ze na miasto ale juz mini AC to tylko na kradzież. Choć jak ubezpieczałem paska to babka mi powiedziała ze mini AC od niej będzie działało na wszelkie uszkodzenia nie komunikacyjne, kradzież, pożar itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mojego kolegę w ciągu 2 miesięcy (od kiedy ma auto) tak załatwili dwa razy A AC nie ma i jest problem

No niby tak. Ale mówiliście, że on tak jeździ i że chyba to on przytarł a nie jego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niby tak. Ale mówiliście, że on tak jeździ i że chyba to on przytarł a nie jego

Nikt nigdy nie dowie się jak było naprawdę. W każdym bądź razie właściciele obydwu aut mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Urządzenie Bosch pełny automat odessanie czynnika, sprawdzenie szczelności, próżnia i czyszczenie układu, ponowne napełnienie + ozonowanie, czas ok.40min. U mnie nie şmierdziało więc nie trzeba było dodatkowego czyszczenia kanałów chemią. Chłodzi super sprawdzane wylot powietrza z kratek 3,9 stopnia.

Marek kilka stron wcześniej był

podany namiar. Przy wyjeździe z Łobza w kierunku na Chociwel z przejazdem kolejowym ok.10 metrów po lewej stronie jest serwis oponiarski. To właśnie tam koleś jest spoko podobno bierze już 180 - 200 ale powiedziałem mu że jestem z forum i mogę go polecić jak będzie wszystko ok. I zapłaciłem 150pln.

 

każdemu robi i tak po 150 z odgrzybianiem nawet jak wam krzyknie za 180 to mówcie ze dacie 150 i tak zrobi:) a jest jeszcze sklep motoryzacyjny "autex" na ul. bocznej 20 i maja identyczne urządzenie, mi powiedzieli 120zl za full serwis tylko mam u nich kartę stałego klienta i duuuuzy rabat wiec nie wiem czy powiedzieli cena dla mnie czy dla wszystkich ale przy okazji zapytam i napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtrącę swoje 3 grosze,

jest AC jest i spokój, większość naszych passkow to nie sa auta za 5 tys i lepiej dmuchać na zimne, a dwa komfort psychiczny :) a i czasem można zarobić :P kumplowi parę dni temu ktoś puknął w polówke pod Tesco na duńskiej, ubezpieczalnia dala 650 zl a tak na dobra sprawę połamała sie ramka od tablicy, w sklepie motoryzacyjnym dostał za free,

w tym wypadku gdyby było tylko OC nie było by płaczu bo nic sie nie stalo a ile jest takich niespodzianek ze po zakupach ludzi wracają bok przerysowany a sprawcy ni widu ni słychu

 

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

 

Napisał Endrju Zobacz post

Urządzenie Bosch pełny automat odessanie czynnika, sprawdzenie szczelności, próżnia i czyszczenie układu, ponowne napełnienie + ozonowanie, czas ok.40min. U mnie nie şmierdziało więc nie trzeba było dodatkowego czyszczenia kanałów chemią. Chłodzi super sprawdzane wylot powietrza z kratek 3,9 stopnia.

Marek kilka stron wcześniej był

podany namiar. Przy wyjeździe z Łobza w kierunku na Chociwel z przejazdem kolejowym ok.10 metrów po lewej stronie jest serwis oponiarski. To właśnie tam koleś jest spoko podobno bierze już 180 - 200 ale powiedziałem mu że jestem z forum i mogę go polecić jak będzie wszystko ok. I zapłaciłem 150pln.

każdemu robi i tak po 150 z odgrzybianiem nawet jak wam krzyknie za 180 to mówcie ze dacie 150 i tak zrobi a jest jeszcze sklep motoryzacyjny "autex" na ul. bocznej 20 i maja identyczne urządzenie, mi powiedzieli 120zl za full serwis tylko mam u nich kartę stałego klienta i duuuuzy rabat wiec nie wiem czy powiedzieli cena dla mnie czy dla wszystkich ale przy okazji zapytam i napisze

i trzeba sie liczyc ze ten zabieg moze nie byc na 100% skuteczny za pierwszym razem, tak bylo u mnie jesli dosc mocny syfek siedzi gdzies w kanalach nawiewów to trzeba dodatkowo jeszcze jakims tam srodkiem pskinac i u mnei pomoglo

suma sumarum 200 zl i przyjemny chlodek a nie smrodek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak brać kredyt na auto to nigdy w banku nie mówić na jaki cel , ponieważ bank zawsze się zabezpiecza na wypadek kradzieży i podobnych zdarzeń i wciska maksymalne ubezpieczenie . Najlepiej wziąć zwykły kredycik konsumpcyjny lub pożyczkę , a wtedy ubezpieczenie na auto każdy wykupi wedle własnego upodobania . I jeszcze jedno . Sprzedając auto przed terminem spłaty kredytu trzeba się trochę nachodzić do banku , ponieważ bank często jest współwłaścicielem jego na czas kredytowania i potrzeba pisemka o zgodzie na zbycie pojazdu . Kiedyś sam przez to przechodziłem to mówię z własnego doświadczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak brać kredyt na auto to nigdy w banku nie mówić na jaki cel , ponieważ bank zawsze się zabezpiecza na wypadek kradzieży i podobnych zdarzeń i wciska maksymalne ubezpieczenie . Najlepiej wziąć zwykły kredycik konsumpcyjny lub pożyczkę , a wtedy ubezpieczenie na auto każdy wykupi wedle własnego upodobania . I jeszcze jedno . Sprzedając auto przed terminem spłaty kredytu trzeba się trochę nachodzić do banku , ponieważ bank często jest współwłaścicielem jego na czas kredytowania i potrzeba pisemka o zgodzie na zbycie pojazdu . Kiedyś sam przez to przechodziłem to mówię z własnego doświadczenia .

 

No tak. Jedynym plusem typowego kredytu samochodowego jest to, że oprocentowanie jest niższe, a co za tym idzie raty są w miarę znośne - w przeciwieństwie do zwykłego kredytu gotówkowego na dowolny cel. Poza tym to kupa babrania, papierów, wykupowania AC, załatwiania rejestracji przed odebraniem auta itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie czeka likwidacja szkody z AC ... niech sie w koncu na cos przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności