Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

naprawimy , jak my nie damy rady to kto he he

RZECZY NIE MOżLIWE ZAłATWIAM OD RęKI NA CóDA TRZEBA DWA DNI POCZEKAć

 

To musimy się wziąć za toi jak najprędzej co by nie trzeba było tego wyłączać;) podoba mi się ta opcja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet ladny ten L-tek, sadek jedz po niego, od reki daje 30 zł:D jeszcze zarobisz na tym:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiek nie bądź sknera daj ze 300 zł i wilk syty i owca cała:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jechał po niego . Ja jak wystawiam aukcje to 3 razy czytam czy dobrze napisałem. Zrobisz jak uważasz ale litość to zbrodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj auto,moj znajomy tak kupil motocykl,tez zalicytowal dla jaj,za kilka dni przyszedl mail ze wygral licytacje honda cbr warta wtedy okolo 9-10 tys zl,on kupil ja za 4000 tys zl,ale nie popuscil i pojechal po motor,sprzedajacy specjalnie poprzekladal kable zaplonowe zeby go zniechecic ale kolega doszedl co jest i odpalil sprzet no i gosc musial mu go sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso, zbereźniku :lol3 hehehehe dobre dobre :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na decyzję firmy jak chcą się podjąć to nie tylko na alusy starczy a na spota widro wódy biorę i kędziorka za kierowcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co koledzy na to ????????

olać sprawę i dać spokój czy za gościa cwaniactwo wziąć firmę i do sądu ???

Z jednej strony mi go szkoda bo nie wiem jaka sytuacja jest u niego (może 5 lat zbierał ) a z drugiej to mnie wkurzył bo dzwonił niby nagrywał rozmowę i adwokatem straszył a przrcierz wystarczyło powiedzieć sory kolego moja wina i masz na alusy i zapominamy o sprawie

Pare lat temu byla podobna sytauacja. Jakis gosciu wystawil na sprzedaz auto ktorego nie mial, ale chcial sprawdzic cene za ile cos takiego pojdzie. Cena rynkowa ok 70tys (chyba), a ktos kupil na allegro za 20tys (chyba). Sprawa trafila do sadu. Wyrok: sprzedajacy mial zdobyc/kupic identyczne auto jakie przedstawil w opisie allegro i sprzedac kupujacemu za cene wygrana w allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe Weso choć trochę piszczy ;)

Edytowane przez KUDLATY2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wystawiam aukcje to 3 razy czytam czy dobrze napisałem
Tez juz tak robie, po tym jak przez pomylke sprzedalem towar za 1zl (mialobyc minimum 10zl ;), bo bylem poczatkujacym allegrowiczem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spota widro wódy biorę

 

Ooooo Tomek teraz to przesadziłeś wpisowe będzie jak marzenie:D

 

kędziorka za kierowcę

 

No i co jeszcze może pancia do łóżka spać położyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się rozumiemy i nie zapomnij jakieś ładnej obcej babki do mnie dołożyć Tylko ładna nie koniecznie inteligentna Spadam pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy nie wźiąć jakieś firmy by dochodziła moich praw

nie wygrasz bo sprzedający napisał w aukcji ile chce dostac za ten samochód - podobny przypadek miałem jakieś 3 lata temu - chodziło o ipoda - sprawa zakończyła sie oficjalnym pismem ze strony allegro "sprzedający w aukcji napisał jaka cene chce osiagnac" - to były czasy kiedy allegro ingerowało w spory - obecnie zrzucają to na osoby 3cie co w praktyce oznacza ze zeby wyegzekwowac sprzedaz w cenie kup teraz - musisz zatrudnic dobrego adwokata a i tak nie masz gwarancji na wygranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wygrasz bo sprzedający napisał w aukcji ile chce dostac za ten samochód - podobny przypadek miałem jakieś 3 lata temu - chodziło o ipoda - sprawa zakończyła sie oficjalnym pismem ze strony allegro "sprzedający w aukcji napisał jaka cene chce osiagnac" - to były czasy kiedy allegro ingerowało w spory - obecnie zrzucają to na osoby 3cie co w praktyce oznacza ze zeby wyegzekwowac sprzedaz w cenie kup teraz - musisz zatrudnic dobrego adwokata a i tak nie masz gwarancji na wygranie
Z tego wynika, ze allegro pozwala na oszukiwanie siebie, bo od kazdego sprzedanego towaru pobiera prowizje. Towar sprzedany na allegro za 19zl a w realu za 19tys zl. Roznica w prowizji znaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego wynika, ze allegro pozwala na oszukiwanie siebie

taki argument padł z mojej strony ... wiesz gdzie to mieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego leopard po części zgadzam się z tobą tylko dobrze popatrz na cenę auta jest napisane 19,000 pln (chodzi o przecinek ) a teraz coś z encyklopedi

Przecinek w matematyce [edytuj]

 

Wg przyjętej w Polsce i innych krajach kontynentalnej Europy konwencji nazewnictwa i zapisu liczb przecinka używa się do oddzielania liczby całkowitej od części ułamkowej w ułamkach dziesiętnych. Kropka natomiast używana bywa do rozdzielania grup trzycyfrowych, np. 1.000 = tysiąc, 1.000.000 = milion, 1.000.000.000 = miliard, 12.345,67 = dwanaście tysięcy trzysta czterdzieści pięć i sześćdziesiąt siedem setnych.

 

niezłe co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet ladny ten L-tek, sadek jedz po niego, od reki daje 30 zł jeszcze zarobisz na tym
Takiego szukam. Szkoda że nie przeszklony ale na alusy dam :D

 

---------- Post added at 07:25 ---------- Previous post was at 07:13 ----------

 

Wczoraj wróciłem z trasy 930 km śr. spalanie w/g kompa 5.4 l/100. Ale przypłaciłem ten wyjazd bólem brzucha, coś ze śledzioną. Myślałem że bez pogotowia się nie obejdzie ale parę tabletek, odespałem i dzisiaj jak nowo narodzony. Już nie będę się żywił w knajpach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tego wynika, ze allegro pozwala na oszukiwanie siebie, bo od kazdego sprzedanego towaru pobiera prowizje. Towar sprzedany na allegro za 19zl a w realu za 19tys zl. Roznica w prowizji znaczna.

 

Ja kiedyś także kupiłem na allegro licznik w milach do golfa 2 za 50pln. Kiedy wygrałem aukcję napisał do mnie inny licytujący bym mu napisał czy sprzedawca licznika mi go sprzeda bo ma również wystawiony ten sam licznik w aukcji kup teraz za 300pln. Napisałem do gościa by podał dane gdzie mam przelać kasę za wygrany licznik a on odpisał mi, że licznik mu ukradli, oczywiście aukcji z licznikiem za 300pln nie usunął. Napisałem wtedy do allegro łącznie z informacją, że sprzedawca ma wystawiony licznik za 300pln w innej aukcji ale oczywiście allegro napisało mi, że nie może zmusić sprzedawcy do sprzedania mi licznika. Napisałem więc im, że nie dziwię się bo lepiej mieć prowizję od 300pln niż od 50pln, na co się wogóle nie ustosunkowali i więcej nic mi nie odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności