Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a co do tych kolesi od naprawy wgnieceń to chyba jeszcze są w Łobzie , obok dworca wisi jeszcze reklama z nr tel

 

Grzesiek to już tylko pozostała reklama firma wyprowadziła się do Wejherowa. Info od kolesia który u nich robił swoje autko. Ojciec też był za Bode tam gdzie mieli swoją siedzibę i już nikogo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zabieg dwukrotny, ale klima działa elegancko, także polecam podjechać do Tymona , zaraz za przejazdem w lewo (jadąc na Węgorzyno) zreszta pewnie Endrju nie raz smigal przez ten przejazd i to nie tylko w poprzek jak my wszyscy na gumowych kolach:P

 

a co do tych kolesi od naprawy wgnieceń to chyba jeszcze są w Łobzie , obok dworca wisi jeszcze reklama z nr tel

 

Spoko dzięki. Grzesiek ile płaciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek ile płaciłeś?

bylem dwa razy bo pierwszy zabieg nie spełnił moich oczekiwań, za pierwszym podejściem nabicie i odgrzybienie = 150 zł

za drugim razem odgrzybianie raz jeszcze = 50 zł

od tamtej pory jest ok ,było to jeszcze w wakacje także sprawdziłem w różnych warunkach, przyjemny chłodek, zero przykrego zapachu,

 

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

 

Grzesiek to już tylko pozostała reklama firma wyprowadziła się do Wejherowa. Info od kolesia który u nich robił swoje autko. Ojciec też był za Bode tam gdzie mieli swoją siedzibę i już nikogo nie ma.

Bartek, jakiś czas temu bylem u Łukasza i ktoś tam mówił ze ci kolesie wyjechali już ale niby jedna firma została dłużej ale czy jeszcze jest to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szukam wiązki do grzania tyłka do Passata B5 przełączniki są siedzenia także ale od 2001r brak wiązki. Może ktoś ma lub wie gdzie w normalnej cenie dostać? Info na PW poprosze. Przeszukuje prawie codziennie Alledrogo i Giełde i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki szukam wiązki do grzania tyłka

kiedyś jak byłem młody i pełen zapału - musiałem sam wyrzeźbic wiazke w MK3 ... myslę ze w passacie niewiele się bedzie rózniła (wpięcie w zasilanie)

 

podgrzewanie_foteli.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakim sposobem, pianka czy ozonator?

środki w spray-u odświeżacze plus jakaś taka duża maszyna za pierwszym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

jak odkręcić śrubkę od plastikowej pokrywy silnika ta z lewej strony (stojąc przodem do auta) jeśli zerwałem gwint na niej. Nie mogę jej dokręcić ani odkręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy kurna wywaliłem cały zamek przelutowałem styki a on i tak dalej nie działa chodzi o ten brzeczyk jak sie włączy swiatła postojowe i otwiera drzwi jak poprowadze mase do tej lampki w drzwiach to działa tylko na tablicy pokazuje otwarte drzwi i swieci sie cały czas lampaka nawet jak wyciągne kluczyk ze stacyjki kurna gdzie tkwi błąd jutro pruje instalacje zobacze gdzie ta cholerna masa leci i zapodam kabel 10kwadrat zeby sie wiecej juz nie spieprzyło

 

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

 

witaj krzys pozostanie tobie tylko rozwiercenie starej sróby jak rozwiercisz juz to zostanie tobie kawałek wkreconej i tą małym wiertłem rozwierć a potem poraw gwin gwintownikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stasio a vaga podpinałeś? mi wogole moduł komfortu nie widział dwojga drzwi, przyczyna, popękane kable w "słupkach" miedzy drzwiami a autem+zaśniedziałe kable pod dywanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyczyna, popękane kable w "słupkach" miedzy drzwiami a autem+zaśniedziałe kable pod dywanem

o to o to ...

madrego to czasem dobrze posłuchac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko

jak odkręcić śrubkę od plastikowej pokrywy silnika ta z lewej strony (stojąc przodem do auta) jeśli zerwałem gwint na niej. Nie mogę jej dokręcić ani odkręcić

 

Ogolnie to mozesz sprobowac tak, zeby podwazyc ta srube w gore i wtedy krecic. Moze zalapie.

 

Jak nie to przecinaczek i "delikatnie" wyłamac, zgniesc itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie to przecinaczek i "delikatnie" wyłamac, zgniesc itd...
Nie za bardzo pręt nagwintowany trzyma się w aluminium i można łatwo uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy którys z Was korzystal z usług KODO serwis w Dołujach?Chodzi mi o profilaktycznie sprawdzenie cisnienia oleju,turbinki i pompowtrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wróciłem ze Szczecina po weekendzie pełnym wrażeń. Piątkowa noc była zajepista. Pośmialiśmy się, zrobiliśmy kilkanaście nawrotów na Taczka, wypaliliśmy z Leo po ramce fajek na głowę, Artmin się prawie na końcu rozpłakał ( nie pytać dlaczego :D) ...ale do meritum sprawy :D:D:D oto co Leo wymodził na dzień dzisiejszy z moim autkiem ;) Oczywiście to tylko cyferki ale frajda z jazdy autem teraz niesamowita. 2 tygodnie testów teraz i jak będzie ok zostaje, jak nie poprawiamy.

 

klz1287930365b.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny wykresik,teraz to cię gliniarze w Czechach nie dogonią.Ja musze swoim padłem sie do Jacka zgłosic,ale to po świętach....

A jak sprzegło-daje rade??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ajak sprzegło-daje rade??????

 

Daje ;) Nic się złego nie dzieje, ciągnie jak burza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak opisze moze coś z tego da sie rozwiazać w zamku w drzwiach jest taki mały mikro wyłącznik dwa kabelki do niego idą (czerwony i niebieski ) i ten włacznik jest przy tzw-- ym , kólkiem w srodku zamka jak sie zamek zamknie to sie rozłaczy a jak sie otworzy to sie załączy i on był juz za mały i nie dochodził (wyrobione kółko zamka ) zastosowałem kawałek cienkiej pleksi i teraz sie włącza i działa brzeczyk ale pokazuje na desce otwarte drzwi i co chwile komunikat ( otwarte drzwi ) no i centralny zamek nie zamyka drzwi podpiołem go pod vag i pokazuje brak zasilania no i ta lampka w drzwiach stale sie pali nie gasnie dodam ze masa z tej lampki biegnie bezpośrednio do wtyczki przy zamku,, teraz tylko by zostało ponowne wyjecie zamka i szukanie teraz zasilania ,,,ot elektryka ,,,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdziłeś ile vag widzi sterowników drzwi? i ile masz elekt. szyb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności