Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla żonki!

A co do pozostałości po aucie - ja za swojego B4 wyciągnąłem na części trochę ponad 2 tys.zł (wliczając kasę za złom) i sporo części mi jeszcze zostało m.in. silnik, więc myślę że za Twój weźmiesz 3 tys. lekko, tyle tylko że będziesz musiał poświęcić trochę czasu na rozbieranie, ogłaszanie, wysyłkę itp. itd. Jeśli masz ten czas i warunki do "zabawy" z autem to próbuj - jeśli jednak nie bardzo to sprzedaj jak jest - będziesz miał problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silnik, więc myślę że za Twój weźmiesz 3 tys. lekko

 

eee no bez przesady to nie pd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy baardzo pilnie potrzebuję namiary na jakiś speców od skrzyni automatycznej u nas w Szczecinie. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Michał http://www.kisielnicki.com.pl/dojazd.html siostrze padła skrzynia, grzebało z 3 mechaniorów i tylko on naprawił o cenę nie pytaj masakra

jeszcze w płoni koło stacji Bobryk jest chwalony warsztat,

Kisielnicki to ceny wali z kosmosu. Kolega do niego pojechal ten wszedlk pod auto i powiedział "to to i to do wymiany 50 zł sie nalezy":D za same ogledziny trwajace 20 sek,

za robocizne samej wymiany uszczelek skrzyni nawet nie pytaj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominiku lubisz zniewieściałych, wydepilowanych chłopców? :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał sebus

silnik, więc myślę że za Twój weźmiesz 3 tys. lekko

eee no bez przesady to nie pd

 

Wyrwałeś to z kontekstu... chodziło mi o to że za wrak auta (po "rozdrobnieniu") wyrwie lekko 3.000zł skoro ja za części z B4 dostałem ponad 2k a został mi m.in. silnik ;) Rafał napisał że silnik uszkodzony więc w jego wypadku raczej nic za niego nie dostanie albo niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w płoni koło stacji Bobryk jest chwalony warsztat
Ja tam robilem swoja skrzynie i ceny maja nie najtansze. Za zmiane konwertera i oleju 2200zl. Potem 2 naprawa to drugie 2 tys. ale jak mu powiedzialem niech posklada wszystko do kupy bo ja mu nie dam tyle kasy i ze wole przelozyc na manual to po rozmowie z wspolnikem zszedl na 1500zl. Co do naprawy to jakos nie mam do nich zaufania bo po 3-4 miesiacach byly objawy jak przed naprawa a jak zajechalem do nich z reklamacja to powiedzieli zebym posprawdzal czy wszystko ok z silnikem bo jak silnik lapie bledy to moze skrzynia szwankowac. I gadaj tu z takimi. Objawy rzadko ale wystepowaly do samego konca (rozsypalo sie kolo zamachowe)

 

Pytaj Jacka on cos wspominal na spocie o gosciu od skrzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytaj Jacka on cos wspominal na spocie o gosciu od skrzyn.
Tak miałem gościa ale daleko od Szczecina. Jak u niego robiłem mieszkał koło Kołobrzegu. Potem się przeniósł do Mielna czy Jarosławca. Koleś zna się na skrzyniach pozwolił mi mieszkać u niego i razem grzebaliśmy. Chciałem jak najtaniej i składaliśmy jedną z kilku. Troszkę zobaczyłem patentów i poznałem jak wygląda skrzynia od środka. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszkę zobaczyłem patentów i poznałem jak wygląda skrzynia od środka.

 

No to macie "gościa od skrzyń" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to macie "gościa od skrzyń"
Aż taki dobry nie jestem. :P

 

A tak z innej beczki czy mógłby ktoś z okolic Złocieńca zajrzeć czy wart coś jest ten passior. Bo znajomy chce kupić a cena jest coś za niska. http://otomoto.pl/volkswagen-passat-okazja-C15192218.html

A może ktoś coś wie na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi powie czy takie zdjecie jest wazne?? Sa 2 samochody choc widac ze ten 2 raczej stoi w miejscu. Ale przeciez oni nie sa w stanie udowodnic (chyba) ze on stoi.18092010_003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos mi powie czy takie zdjecie jest wazne?? Sa 2 samochody choc widac ze ten 2 raczej stoi w miejscu.

 

Tomek możesz próbować ale raczej wątpię żebyś coś osiągnął. Zdjęcie jest ewidentnie zrobione Tobie:(( Na zdjęciu widać że tamten sto na poboczu, chyba że się zatrzymał żeby negocjować z fotoradarem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowac tak jak piszesz zawsze trzeba.

Nic sie na tym nie traci a zdjecie jest tak nie wyrazne ze nie da sie poznac twarzy kierowcy wiec zawsze moge przyjac mandat bez punktow karnych. Zawsze chyba moza sie tlumaczyc ze tamten samochod jechal a jak zobaczyl zdjecie to sie wystraszyl i przychaczyl pobocza dlatego jest przechyl samochodu. Boje sie ze maja wiecej zdjec z tym samochodem i bedzie to podstawa do ich racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjecie jest tak nie wyrazne ze nie da sie poznac twarzy kierowcy wiec zawsze moge przyjac mandat bez punktow karnych

 

Chyba ze mają beznadzieją drukarkę a jak zajdziesz do nich to Ci pokażą w kompie Twoją facjatę i złapiesz gotóweczkę z punktami!!! Czego Ci nie życzę oczywiście.

 

Zawsze chyba moza sie tlumaczyc ze tamten samochod jechal a jak zobaczyl zdjecie to sie wystraszyl i przychaczyl pobocza dlatego jest przechyl samochodu. Boje sie ze maja wiecej zdjec z tym samochodem i bedzie to podstawa do ich racji.

 

I w mgnieniu oka wcisnął hamulec i nagle się zatrzymał??? Tomasz chyba Ci nie uwierzą ale próbuj już z nie takich opresji ludzie wychodzili a jak to mówią Polak potrafi:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ewidentnie fota na Ciebie i nie będzie z nimi gadki, możesz ewentualnie (jak to Strasz Miejska) prosić o zmniejszenie kwoty mandatu, ale wtedy przyjmujesz punkty na klatę bez gadania, a jak już masz dużo punktów no to oczywiście, że to nie Ty jechałeś a nie wiesz, kto bo Twoim autem też jeździ i teść, teściowa, ojciec, matka, syn, sąsiadka, kolega z pracy i przyjaciel żony :) i nie wiesz, kto prowadził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek, ewidentnie fota na Ciebie i nie będzie z nimi gadki, możesz ewentualnie (jak to Strasz Miejska) prosić o zmniejszenie kwoty mandatu, ale wtedy przyjmujesz punkty na klatę bez gadania, a jak już masz dużo punktów no to oczywiście, że to nie Ty jechałeś a nie wiesz, kto bo Twoim autem też jeździ i teść, teściowa, ojciec, matka, syn, sąsiadka, kolega z pracy i przyjaciel żony i nie wiesz, kto prowadził

 

Andrzej wiem że tak mógłby się tłumaczyć jakby dostał zdjęcie tyłu auta, ale tutaj jest zdjęcie z przodu. Zdjęcie twarzy też jest, nawet widać choinkę zapachową ( zapach waniliowy:hyhy) więc chyba nie będzie tak łatwo przyjąć gotówkę bez punktów.

Tomek a czyj to fotoradar straży czy Milicji???

Edytowane przez kedziorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjecie jest tak nie wyrazne ze nie da sie poznac twarzy kierowcy

Tomek twierdzi że nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności