Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Post nr 8000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy może mi ktoś pomóc, może ktoś ma jakieś dojścia, chodzi o ustalenie właściciela nr telefonu, nie będę go mordował i ścigał, ale chce wiedzieć kto to jest żeby go dyskretnie zniechęcić do dzwonienia. Będę potrzebował tylko imię i nazwisko albo chociaż nazwisko, wiem że nie można podawać takich informacji (ochrona danych osobowych) dlatego chociaz nazwisko żeby zobaczyć czy znam tą osobę, a nie chcę się bawić w jakieś oddzwanianie i podawanie że coś wygrał i tego typu zagrywki nie chce żeby ta osoba się dowiedziała, że wiem, że to ona, przynajmniej na razie.

 

Jak ktos moze pomóc to proszę o PW. Nr zaczyna się 669 co w dzisiejszych czasach nie znaczy że jest z PLUSA.

Jesli dzwoni ci na komorke to mozesz go wrzucic na czarna liste nr blokowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy może mi ktoś pomóc, może ktoś ma jakieś dojścia, chodzi o ustalenie właściciela nr telefonu, nie będę go mordował i ścigał, ale chce wiedzieć kto to jest żeby go dyskretnie zniechęcić do dzwonienia. Będę potrzebował tylko imię i nazwisko albo chociaż nazwisko, wiem że nie można podawać takich informacji (ochrona danych osobowych) dlatego chociaz nazwisko żeby zobaczyć czy znam tą osobę, a nie chcę się bawić w jakieś oddzwanianie i podawanie że coś wygrał i tego typu zagrywki nie chce żeby ta osoba się dowiedziała, że wiem, że to ona, przynajmniej na razie.

 

Jak ktos moze pomóc to proszę o PW. Nr zaczyna się 669 co w dzisiejszych czasach nie znaczy że jest z PLUSA.

Nikt o zdrowych zmysłach nie zaryzykował by posady i kariery, żeby udostępnić ci takie dane. Nawet w służbach mundurowych, uzyskać takie dane nie jest tak na hop.

Musisz sprawę sam jakoś załatwić, i lepiej nie zadawać takich pytań publicznie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie można zadawać takich pytań publicznie???? przecież ja nikomu nie grorzę, bez przesady. Dobra jakoś sobie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie można zadawać takich pytań publicznie?

Ponieważ

Nikt o zdrowych zmysłach nie zaryzykował by posady i kariery, żeby udostępnić ci takie dane.

Mi kiedyś udało się takie dane zdobyć za pośrednictwem znajomego znajomego itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ma na karte to juz pozamiatane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak ma na karte to juz pozamiatane

A niekoniecznie, bo właśnie ten nr, którego właściciela udało mi się namierzyć był na kartę, ale kolo wypełnił jakiś świstek przy zakupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, też o tym pomyślałem, bo już któryś raz Adam się tak witasz i pozdrawiasz...

Młody już bana dostał za klepanie postów dla samego klepania. Forum to nie GG, chcesz się wypowiedzieć to wal bez "zagadywania".

OK, Jestem nowy nie wiedziałem sorki, ,mogli byście pomóc koledze sie go wdrożyć a nie go zaraz okładać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogli byście pomóc koledze sie go wdrożyć a nie go zaraz okładać :-)

Hehe, no pomagać nie ma za bardzo w czym. Jak ktoś ma coś do powiedzenia, to wali. No chyba, że od tygodnia wiało by tu nudą, to wtedy można zagadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pomagać nie ma za bardzo w czym

jak to nie ma z czym? wpadaj jutro do mnie do garażu to pomożesz mi felgi zrobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeździ ktoś od nas srebrnym B5 (nie zauważyłem czy po lifcie) kombi z blachami ZBI 0cośtam? Wydawało mi się, że wlepkę widziałem na lapie. Komu tam od nas w Spale wlepy daliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od tygodnia wiało by tu nudą, to wtedy można zagadać

nudą to tu wieje znacznie dłużej :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpadaj jutro do mnie do garażu to pomożesz mi felgi zrobić

Hehe, chętnie, ale żongluję pampersami i nie znajdę ani chwilki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł fajne zajęcie :) ja na odmiane żongluje butelkami z piwkiem, flaszkami z wódą, winem itp ;) Kowal ma na pewno srebrnego po lifcie na zbi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie znajdę ani chwilki

 

no i licz tu na moderatora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jeździ ktoś od nas srebrnym B5 (nie zauważyłem czy po lifcie) kombi z blachami ZBI 0cośtam? Wydawało mi się, że wlepkę widziałem na lapie.
Był taki passat i wyjechał ze spały z wlepą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jeździ ktoś od nas srebrnym B5 (nie zauważyłem czy po lifcie) kombi z blachami ZBI 0cośtam?

 

Tak w Spale byli nowi forumowicze są z Tychowa a tutaj foto być może wlepę im sprzedałem ale pewny to nie jestem :) jadłem nawet z Nimi śniadanie w niedziele ale więcej nic nie wiem.

obraz343t.th.jpg

 

 

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks, to chyba ten właśnie - zamiast naklejki CB była wlepa chyba. Na wszelki wypadek zawołałem na CB ale chyba nie miał anteny, nie zwróciłem uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Spale sie okazało że więcej nas jest z regionu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności