Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy cię Stanisławie, i zapraszamy na spota w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś chęć na zjechane prawie do znacznika (może 1 - 1,5 mm zostało do niego) Dunlopy SP Sport 01 205/55 R16? Jak coś, to w sobotę mogę wziąć ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ma ktoś chęć na zjechane prawie do znacznika (może 1 - 1,5 mm zostało do niego) Dunlopy SP Sport 01 205/55 R16? Jak coś, to w sobotę mogę wziąć ze sobą.

Jak użyczysz autka to mogę sfajczyć :D

 

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

 

Arek5 skąd dokładnie jesteś?

stasio a Ty gdzie się ukrywasz?

 

Wpadnijta na sobotniego spota, zakupta wlepki u makss-a, naklejta na auto to będziem w Policach wiedzieć kto jest kto :D

 

Właśnie makss weź wlepy bo już mam listę :D Znaczy wlepy i linki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadnijta na sobotniego spota, zakupta wlepki
Młody, Arek ma już wlepę od dawna tylko zginął nam na dłuższy czas. Ach te Police tam wszyscy giną. Teraz nam Jurka wcięło, Bartosz na pograniczach też zamilkł. Tam się chyba pojawiła duża czarna dziura. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja widziałem tylko JEDNEGO passata z wlepą w Policach (tego zaparkowanego przy Piaskowej) a sorry dwa bo jeszcze raz był uścisk łapków na Orlenie z Arielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody nadrabia za wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś :) wlepki też będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makss powiedz co jesio bydziesz miał nie licząc wlepek i linków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
makss powiedz co jesio bydziesz miał nie licząc wlepek i linków.

 

Co Cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody zajrzyj do sklepu makssa i zobaczysz co ma. W koncu to nie woz cyganski i nie sprzedaje wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze, jaki chcesz - limonka czy new car? Na spot mogę Ci przywieźć.

ja biorę new car :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży to dla mnie limonke :D

 

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

 

Co Cię interesuje?
mlody zajrzyj do sklepu makssa i zobaczysz co ma.

 

Z tego co ma w sklepie i poza wlepami to ramki ale ramek niema - tak pisał wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ramek do komarków nie mam, a samochodowe są za duże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ramek do komarków nie mam, a samochodowe są za duże

hahaha

 

Przeca ja do autka chcę. Najpóźniej za tydz. będzie B2 :D Więc trzeba go przyzdobić forumowymi gadzetami. Oprawki na dowód już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeca ja do autka chcę. Najpóźniej za tydz. będzie B2

masz juz coś na oku? pochwal się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O TO TO : http://moto.allegro.pl/item996090753_volkswagen_passat_kombi_1987_97_benzyna_lpg_1_6.html

 

66% ceny wpłacone. Autko ma Przegląd od wczoraj OC do przyszłego roku. Głównym kryterium było OC jak najdłużej. Z racji ze nie uznaje nic poza passatem totylko passat. Mała ilość kasy w portfelu zmusiła do szukania po najmniejszej linii oporu. B1 nie ma żadnego a szkoda bo jakby był to juz by stał u mnie :D Wiec wchodzim do B3 (z racji ze mamy jednego to mozna by było co nieco z niego wyjac zeby ten jezdził jakby cos było nie hallo) ale no było kilka wszystko OC skończone lub na dniach sie konczy. A jak miał na długo to kupa złomu. No nic odpuscilismy sobie B3 wchodze w B2. Było ich kilka w przedziale 0-1500zł ale tak jak z B3 OC brak lub na ukonczeniu. Był jeden za 700zł no to telefon tak działa na chodzie troche rdzy na karoseri ale ok umawiamy sie KUPUJEMY (godz. 8 rano). Jedziemy na dworzec po bilety itp. dzwonimy do kolesia o 17 "Będziemy jutro o 13 na Dworcu) przepraszam ale auto sprzedałem. No myslałem ze go zjem przez telefon. Umawia sie ze przyjedziemy itp. ja kupiłem bilety załatwilismy wolne itp a on mowi ze sprzedał. To ja mówie nie no masakra. Znowu laptop, allegro, passat, B2 i szukamy. Znowu bez OC lub zaraz sie konczy. Trafiamy na B2 z linku. Ładnie pieknie OC długo no to telefon. Krótka pogadanka. Ok bierzemy. Jak sprawa z przeglądem. Własnie brak bo długo stoi. Wie pan my ze Szczecina i chcielismy tym autem wracać. No to ten tego moge zrobic przeglad ale dopiero w środę. Ok to my najprawdopodobniej w sobotę bedziemy. (To wszystko sie działo w pon 12 kwietnia). Dnia 13 kwiecien wysłałem przekaz pocztowy o wartości 1000zł jako zaliczka. Z racji że trzeba mieć troche mamony na drogę, paliwo, żarcie i nie przewidziane wypadki wyjazd trzeba przesunąć na środek przyszłego tyg. Więc najdalej na 21 planuje jechac po autko. Potem aż do niedzieli brak czasu.

 

To by było na tyle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wysłałem przekaz pocztowy o wartości 1000zł jako zaliczka.

Przelej mi też 1000zł zaliczki. Gdzieś mam ładne b2 w piwnicy zaraz wygoogluje jakieś ładne zdjęcie jak chcesz zobaczyć :rotfl:

Po co tak się napalasz? I jeszcze zaliczkować za b2 nie wiadomo komu? A jak się okaże na miejscu, że gościa tam niema, a b2 nie nadaje się nawet na lawetę?

To nie fura za nie wiadomo jaką kasę żeby zaliczkami trzaskać i jeszcze lecieć po niego pół kraju :doh: Tylko nie wracaj przez Niemcy, bo jak staniesz na autobanie to ADAC przywiezie ci go do domu z takich rachunkiem, że trzy takie byś kupił :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój tatulek :) Ja tylko wyszukałem na necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mój tatulek Ja tylko wyszukałem na necie...
Wojtek ja rozumiem twoje napalenie się (pierwsze auto itp.) ale żebyś nie żałował. Mieć zaufanie do człowieka przez neta i wysłać mu kasę za obejrzenie zdjęć. Tak się auta nie kupuje. Trzeba było załatwić przez tel. przegląd aby gościu zrobił i potem się umówić na przyjazd. Rzeczywiście do Bolesławca to kawałek drogi (pochodzę z dolnego śląska). No nic tylko życzyć ci powodzenia i aby was koleś nie wykręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności