Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Mi lepiej pasuje chyba maj. Moja żonka namawia mnie na majówkę z wylotem 26 kwietnia ale to się wyjaśni po świętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam nie bedzie takich atrakcji jak u nas:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że pojawiają się jednak różne daty więc zostałem zmuszony przez samego siebie do utworzenia ankiety. Czas jej trwania to 10 dni i jej wynik zadecyduje kiedy się spotykamy, To w tej sytuacji jedyne rozwiązanie aby dojść do porozumienia. Także proszę o głosy. Sonda jest przyklejona w naszym dziale spotkanie zachodniopomorskie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to najrozsądniejsze wyjście. Ale mi pasują oba terminy dlatego nie będę głosował.

głosują wszyscy / derlysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Dawno już Was nie odwiedzałam - cóż praca, szkoła, szkoła, praca .... :667:

 

Temat spociku gorący jak widzę. Ja już zagłosowałam - choć moje zdanie jest mało istotne...

Jeśli wygra maj to będę miała niewątpliwą okazję na poznanie Was - na co - nie ukrywam - bardzo liczę :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wypowiadam się w kwesti terminu ponieważ nie będę mógł gościć na kolejnym spocie tak więc mogę tylko życzyć wam kolejnego udanego spotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 Kwietnia to pewnie Duzy do mnie przyjedzie zeby fure przygotowac do dlubania, ale moze niech sam sie wypowie :D i przy okazji mi da znac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych ,spokojnych Świąt Wielkanocnych , smacznego jajka oraz mokrego ''Dyngusa'' wszystkim forumowiczom.JurekW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączm się do życzeń Jurka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartku również składam całej grupie zdrowych i spokojnych świąt, a co do twojego nieszczęścia to chcesz namiary na tego blacharza? To jest człowiek który ma zakład w Miękowie. To pierwsza miejscowość za Goleniowem w stronę Świnoujścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bartku również składam całej grupie zdrowych i spokojnych świąt, a co do twojego nieszczęścia to chcesz namiary na tego blacharza? To jest człowiek który ma zakład w Miękowie. To pierwsza miejscowość za Goleniowem w stronę Świnoujścia.

 

Jacku póki co dziękuję ale to kawałek drogi a nie mam czym auta przetransportować aż do Miękowa

 

dziś popatrzyłem dokładniej i uszkodzone są także wzmocnienie przednie, plastikowe prawe nadkole oraz osłonka zbiorniczka płynu wspomagania

ciekawe czy wyjdzie coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, że porzekadło mówi "dzwon podstawą tuningu" to coś takiego zanabyłem:

 

angel1.jpg

 

angel2.jpg

 

angel3.jpg

 

co prawda używki ale za dobrą kasę (właściwie za tą cenę miałbym jednego i troche używanego oryginała)

poszukuje teraz dwóch sprężynek do zablokowania żarówek:

 

sprezynka1.jpg

 

z tym, że pod takie gniazdo:

 

sprezynka2.jpg

 

być może ktoś z Was ma rozwalony reflektor, w którym była by taka zbędna sprężynka to chętnie ją przygarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie firmy te soczewy, mam nadzieje, że nie kupiłeś tego ogólnodostępnego szitu, który świeci jeszcze gorzej niż słabe ori soczewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie firmy te soczewy, mam nadzieje, że nie kupiłeś tego ogólnodostępnego szitu, który świeci jeszcze gorzej niż słabe ori soczewki

 

firmy FK a jak świecą to jeszcze nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panie i panowie pora się zbudzić po świętach i trochę mocniej pomyśleć nad datą i miejscem spotu. Nie możemy się dać wyprzedzić pod względem uczestników spotowi ekipy Podkarpackiej i Świętokrzyskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pff:D oni 2 województwa mają tak liczne jak my jedno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale u nas podzieliliśmy się prawie po połowie i data nie może dojść do skutku. Bo Paweł z Damianem raczej odpadają z pierwszego terminu przeczytajcie tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisze J@ceq my majówkę ustaliliśmy dużo wcześniej....jutro koniec ankiety i wszystko wskazuje ze zostaniemy przy terminie kwietniowym. Nie wiem jak Paweł ale ja na jeden dzień na pewno wpadnę do Was :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypadnie kwiecień to ja niestety ale odpadam (od 24 do 27 kwietnia jestem w trasie), 10/11 maja jestem na miejscu. A może ktoś miałby ochotę wcześniej na spocik pod np. pizzerią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje kazdy termin i kazdy spot:)) w ankicie nie bralem u dizalu bo mi obojetnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności