Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jade podskocze na wulkanizację i powiedzą mi jakie i jaka długość pod dystanse. tak chyba będzie najprościej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Poszukuje w Szczecinie speca od zawiechy w naszych B5.

 

Byłem u znajomego bo coś mi stukało w lewym kole, okazała się że sprężyna pęknięta, i wywalony dolny wahacz (banan) oraz końcówka drążka.

Kupiłem wahacz (banana) lecz słychać że to napie..... prawa strona :/ a sprawdzał obie strony.

 

Sprawdzałem dzisiaj brechą cały przód i parę wahaczy są dla mnie podejrzane ( luzy na tulejach gumowych) lecz nie wiem jakie mogą być luzy, dlatego potrzebuje speca, bo tak to ja z torbami pójdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.

Poszukuje w Szczecinie speca od zawiechy w naszych B5.

Gagarin na Lubieszynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gagarin na Lubieszynie.

 

A jakiś adres lub coś ?

Gość zna się na tym, czy next specjalista ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adresu nie mam przy sobie.

Wpisz w google ;)

 

Specjalista?? Kolejki dosc dlugie ;)

Wystarczy poczytac opinie o nim.

Obsluga 1sza klasa. Robilem Vectre B, i porzedniego paska u niego.

 

---------- Dodano o 13:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:50 ----------

 

http://www.google.com/search?client=opera&q=jerzy+baranowski+lubieszyn&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo felg. Jakby ktos chcial zakladac mercedesy do paska to mam pierscienie centrujące za grosze.

Nie sa kupne i z lichego plastiku, sam je toczyłem na tokarce - wchodza ciasno na piaste i otwor w feldze.

Wałek plastiku użyłem firmy 3M, jakby ktos byl zainteresowany moge zapodac zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Gagarina on wszystko naraz wywala nie pi........ li się w pojedyncze sztuki bo za chwile przyjedziesz po następne wahacze

 

---------- Dodano o 21:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:40 ----------

 

Konrad podjedz do mnie to ci pokaże jakie powinny być do Alu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wkuzylem dzisiaj zalozylem letnie. A tam opony 235./65/17 tiguan wyglada jak lada niwa:banghead:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do Gagarina on wszystko naraz wywala nie pi........ li się w pojedyncze sztuki bo za chwile przyjedziesz po następne wahacze

 

---------- Dodano o 21:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:40 ----------

 

Konrad podjedz do mnie to ci pokaże jakie powinny być do Alu

 

Jak miałbym wymieniać wszystkie wahacze to nie robił bym problemu, sam bym sobie wszystkie wymienił i po kłopocie.

Ale nie każdego stać na wymianę całego zawieszenia to nie są koszty 500 zł, a więc potrzebuje zweryfikować konkretnego bandyte który się tłucze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkuzylem dzisiaj zalozylem letnie. A tam opony 235./65/17 tiguan wyglada jak lada niwa:banghead:

Profil 65 na siedemnastki?! :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nie każdego stać na wymianę całego zawieszenia to nie są koszty 500 zł, a więc potrzebuje zweryfikować konkretnego bandyte który się tłucze ;]

 

Ja do swojego paska kupowałem Master Sport za ok 600 zł http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-vw-passat-germa-1w-i3165350142.html i zrobiłem mało bo ok 15 tys a potem sprzedałem auto to nie wiem i wszystko do sprzedania było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie orientuje się ktoś z kolegów gdzie w Szczecinie można kupić mikrostyki do zamka drzwi VW Passat b5 fl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi sprawdzić czy posiada u siebie w Passacie albo w Etce czy jest zaślepka w danym miejscu w desce konsoli? Dokładnie chodzi mi o to miejsce zaznaczone na zdjęciu na czerwono bo wydaje mi się że powinna tam być zaślepka z prawej i lewej strony konsoli a u mnie brak. Czy moglibyście podać nr tej zaślepki?

dafota.2.qm11366281834v.JPG.smDSC06064.JPG&th=2341

dafota.2.tc71366281834e.JPG.smDSC06062.JPG&th=1226

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powinna tam byc zaslepka.

W poprzednim passku jej nie mialem, bo to miejsce zaslanial akurat uchwyt od telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Dobrze wiedzieć. A mógłby mi ktoś sprawdzić jaki jest nr na lewej i prawej tej zaślepce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc potrzebuje zweryfikować konkretnego bandyte który się tłucze ;] Mirku wiem ze Gagarin tak robi bo wiesz mam tu w garażu gościa co wiesz ma manie wyższości i ma passata b5fl i jak mu cos stuka w zawiasie to wali tam i tam mu cąły zawias wywaląja a raz mu sprawdziłem to miał tylko jeden dolny lekko luz no wiesz jego sprawa Konrad tez zmieniał u mnie cały zawias jeden dolny się tylko wybił ale to po trzech latach jazdy po naszych drogach

 

---------- Dodano o 22:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:24 ----------

 

konkretnego bandyte który się tłucze ;]
Mirku wiem ze on wywala wszystko i zakłada nowe mam kolesia co wali do niego jak mu cos stuka w zawiasie choć wystarczy tylko wymienić ten uszkodzony bo reszta jest jak nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem ze on wywala wszystko i zakłada nowe

z tym nowym to nie do konca wiado ... faktem jest ze gagarin okresla naprawy zawieszen jako regeneracje - co ciekawe to to ze znaczna wiekszos ludzi po zabiegu gagarina twierdzi ze zawieszenie jest bardziej wytrzymale od ori ...

 

no i jedna ciekawostka - gagarin nie pozwala przebywac podczas regeneracji w warsztacie (przynajmniej tak bylo ostatnio jak z nim rozmawialem)

 

ogolnie - same pozytywy slyszalem o jego robocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i mam w next tygodniu się umówić i sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"po zabiegu gagarina twierdzi ze zawieszenie jest bardziej wytrzymale od ori ..."

Bo ona poprawia prodcenta ;)

Kumpel co roku wymienial jakies gumki w zawieszeniu Vectra B. Po 3 takich wymianach pojechal do gagarina. Ten widzial jak nowe gumki przez zalozeniem gagarin przerabial. Po zalozeniu jezdzil juz 3 lata jak mi o tym powiedzial.

 

"gagarin nie pozwala przebywac podczas regeneracji w warsztacie " za kazdym razem patrzylem chlopakom na rece i problemu nigdy nie robil. Zawsze kawa i woda z sokiem na poczekalni w cenie uslugi ;)

 

"ogolnie - same pozytywy slyszalem o jego robocie" - ale od paru lat zaczal sie cenic.

W pierwszym passku wymienialem u niego oslone przegubu. Zamawia tylko dobre jakosciowo rzeczy. Za osolone zaplacilem chyba cos 60zl plus 60zl za robocizne.

Cena czesci byla dwa razy drozsza niz u naszych chlopakow (Weso), za to robocizna dwa razy tansza niz na Wernyhory.

 

Po pol roku pojechalem z reklamacja na peknieta oslone. Wymienili od reki bez zadnego dyskutowania. Plusem tez jest ze do kazdego auta daje on wlasna ksiazeczke serwisowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nawet zabiera te zużyte wahacze, bo sam mu zawoziłem ze 4 komplety , a co on z nimi robi to nie wiem, może je regeneruje, czyści i zakłada dalej , to już jego interes,

 

---------- Dodano o 10:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:33 ----------

 

Qba chyba mam jeden taki styk w garażu ale musze sprawdzić bo mam zamek do drzwi ale czy jest tam ten mikro wyłącznik tego teraz nie powiem musze sprawdzić

 

---------- Dodano o 10:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:35 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności