Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś ze stargardu kto mógłby podłączyć mojego paska pod lapka i ile tak usługa by kosztowała lub wie gdzie najlepiej podjechać, wybieram się na dłuższą wycieczkę i chciałbym sprawdzić czy wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogoś ze stargardu kto mógłby podłączyć mojego paska pod lapka i ile tak usługa by kosztowała lub wie gdzie najlepiej podjechać, wybieram się na dłuższą wycieczkę i chciałbym sprawdzić czy wszystko gra

 

Witaj.

Następny weekend będę w Stargardzie bo córka musi się babcią nacieszyć, a więc mogę ci VAG-iem przelecieć paszczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko niedziela po 9 jak zejde ze służby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już sobie poradziłem

zapisz sobie binarke zegarow na dysku - tacho lubi eeprom wyczyscic - dopiero wtedy bedziesz w czarnej doopie ;)

jesli bedziesz przepisywal zegary - pamietaj o dodaniu "0" przed pinem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapisz sobie binarke zegarow na dysku - tacho lubi eeprom wyczyscic - dopiero wtedy bedziesz w czarnej doopie ;)

jesli bedziesz przepisywal zegary - pamietaj o dodaniu "0" przed pinem

 

Dzięki Leo za info, zrobię jak mówisz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leopard a w mojej kwestii byś coś pomógł? Zobacz proszę poprzednią stronę. Bo te kontrolki mnie już do szału doprowadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz proszę poprzednią stronę. Bo te kontrolki mnie już do szału doprowadzają.

nie ma problemu z pomoca - jest problem z czasem ...

na privie podsylam namiary - mozemy zajac sie tematem zaraz po tym jak zalatwie sprawe zalegla z artminem (byl pierwszy) ;)

 

BTW - co do swiatel skretnych - nie masz przypadkiem przyciemnionego oswietlenia deski rozdzielczej (pokretlo oswietlenia zegarow) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię jutro, zgodnie z rozmową i pogadamy :)

PS sorki, za telefon w niedzielę. Dopiero żona mnie uświadomiła jaki dziś dzień i gdzie ja dzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tylko niedziela po 9 jak zejde ze służby
O kolega tez z MONu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kolega tez z MONu? ;)

 

Nio, chyba zwiadowca ;] albo strzelec wyborowy bo ma dobre OKO.

Pisze do mnie że ja wojskowy, hmm skąd wie ?

A on spostrzegł Przepustkę Samochodową pod daszkiem przeciwsłonecznym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój , swojego zawsze pozna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Szukam dobrej duszy (ze Szczecina), która pomoże mi rozwiązać dwa problemy z moim b6.

1. Od jakiegoś czasu świeci mi się komunikat "AFS inoperative! See owner's manual" - prawdopodobnie coś z funkcją skrętnych świateł, bo ksenony świecą i doświetlanie zakrętów też.

2. Kiedyś przewoziłem jakieś klamoty i przestawiałem w tą i nazad przedni fotel pasażera. Później wyświetlił mi się błąd poduszki - pewnie sławetna żółta wtyczka pod fotelem, ale sam tego nie zrobię bo nie mam komputera do skasowania błędu.

Także gdyby ktoś chciał pomóc, oczywiście nie charytatywnie. Bądź poleci warsztat, który za sensowne pieniądze się tego podejmę będę bardzo wdzięczny.

pkt pierwszy obstawiam albo sterownik przy lampie, albo silniczek od regulacji pionwej lub poziomej:) tez z tym walcze:D więc jestem na bierząco. W najgorszym wypadku wymiana lampy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej coś od skrętu, bo test robią poprawnie. Pewny jednak nie jestem. Wolałbym by padł mi żarnik lub przetwornica, przynajmniej od razu widać co i można naprawić a tak to sobie sam nie poradzę :/

Dzięki za zainteresowanie :) Jak się czegoś dowiem napiszę PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie raczej coś od skrętu, bo test robią poprawnie. Pewny jednak nie jestem. Wolałbym by padł mi żarnik lub przetwornica, przynajmniej od razu widać co i można naprawić a tak to sobie sam nie poradzę :/

Dzięki za zainteresowanie Jak się czegoś dowiem napiszę PW.

moje też sie poziomuja:P ale czekam na cieplejsze dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, co będzie u mnie. Może dziś uda mi się spotkać z Leopardem i po podłączeniu wyjdzie coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, co będzie u mnie. Może dziś uda mi się spotkać z Leopardem i po podłączeniu wyjdzie coś ciekawego.

na kompie wyjda pierdoły, u mnie wywala silnik regulacji poziomej, a mogą być albo sterownik wlampie od regulacji, albo silnik:), silnik nie dostepny , tylko z lampą, a sterownik troszkę chorą kase kosztuje. jakbedziesz wiedzial co to pisz, moze lampe na pół kupimy;p i poprzecucamy bebechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to ile kosztuje taki sterownik? Bo znalazłem biksenony pojedyńcze sztuki, pozbawione tylko żarnika i przetwornicy za jakieś 350 pln.

On jest w ogóle w lampie czy gdzieś osobno, bo znając moją indolencję do mechaniki pojazdowej to kupię lampę a ten sterownik okaże się być osobną częścią :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik jest umieszczony na tyle lampy, to ta pokrywka co przykrywa żarnik, kolega ostatnio kupowal to 300-400 żł za sam ten wynalazek dawał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę jeszcze dokładniej zobaczyć na te aukcje. Bo możliwe, że jak nie ma żarnika to i pozbawione tego cuda.

 

Tu tego nie ma :?:

3_f.jpg

Edytowane przez mountaineer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie ma, żarnik jest odsłonięty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności