Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie forumowicze.

 

Potrzebuje informacji kto z waszego regionu posiada vag tacho i zaprogramuje pewnej osobie licznik w 3b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rewelacja... i dlatego wlasnie nie mam motoru

 

generalnie to sa swiry, balans na granicy przyczepnosci i ciagla jazda na granicy przyczepnosci. Dobieranie predkosci do winkli, w sumie wiekszosc ich jedzie pewnie juz na pamiec. Ale pojawiaja sie coraz to nowe klasy w tym wyscigu, oraz sami konstruktorzy wyciskaja tyle ile sie da z maszynek.

Ja mam cisnienie kiedy przejade na grubosc lakieru w miescie miedzu autami a ci to robia na ostrza wilkinsona od kraweznikow i plotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten film, wygrałem go jakiś czas temu w konkursie. Jazda na maksa bo to nie tor gdzie są strefy bezpiecznego wypadu z toru. Tu wszystko jest na styk. Jeździ tam jeden polak.

 

A tak z innej beczki. Muszę kupić sprzęgło i dwumas, ale nie opłaca mi się nowego bo wiecznie jeździć tym autem nie będę. Rozglądałem się za używką, czy można wizualnie ocenić stan sprzęgła i dwumasu? znalazłem coś takiego, chyba jakiegoś forumowicza aukcja

http://allegro.pl/sprzeglo-kpl-passat-b5-audi-a4-1-9-tdi-110-km-afn-i2969658621.html

rzućcie okiem jak możecie i napiszcie co o tym sądzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozglądałem się za używką

jesli zdecydujesz sie na uzywke - pytaj o rozmiar tarczy - nie wszystkie AFN'y mialy takie same srednice tarczy (starsze auta mialy mniejsze)

jesli masz mala tarcze - mam jakies pozostalosci po B4 (passacie) w idealnym stanie - do oddania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki. Muszę kupić sprzęgło i dwumas, ale nie opłaca mi się nowego bo wiecznie jeździć tym autem nie będę. Rozglądałem się za używką, czy można wizualnie ocenić stan sprzęgła i dwumasu? znalazłem coś takiego, chyba jakiegoś forumowicza aukcja

http://allegro.pl/sprzeglo-kpl-passa...969658621.html

rzućcie okiem jak możecie i napiszcie co o tym sądzicie

 

zobacz odleglosc nitow od brzegu tarczy. Generalnie to cosmi smierdzi ta tarcza. Zobacz na ta np. http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/41/39/37/2941393733

 

nie jest taka gladka jak ta co pokazalesi kazda tarcza powinna tak wygladac. Moze ta tarcza juz byla regenerowana bo w Szczecinie jest gosc co regeneruje tarcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytaj o rozmiar tarczy - nie wszystkie AFN'y mialy takie same srednice tarczy (starsze auta mialy mniejsze)

kurcze, a jak mam sprawdzić jaką ja mam średnicę tarczy? jedyne co to wymontowac ją żeby wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzućcie okiem jak możecie i napiszcie co o tym sądzicie
Konrad a skad jest to sprzęgło z daleka na moje oko to tylko widok z aukcji może być ale warto by było jak by zrobił fote słoneczka bo tam się slizga łożysko ślizgowe i widać jak jest wytarte jeśli dość sporo to wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a jak mam sprawdzić jaką ja mam średnicę tarczy? jedyne co to wymontowac ją żeby wiedzieć?

 

po vinie jakos magicy dochodzili, ale czasem po demontazu okazywalo sie co innego.

Ja bym na Twoim miejscu kupil samo sprzeglo, i do tego jednomas. Kilkanascie aut juz tak puscilismy i ludzie nie narzekaja, a jednomas uzywka z dobrym stanem zębow to koszt 50zl nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie trza wyjąc ,a potem szukac,, podobnie miałem w swoim golfie poszła tarcza i jak sie okazało byłą mniejsza od ori , i musiałem z kołem latac i dobierac , takze nie wiadomo co u konrada siedzi , wyjąć i wtedy dobierać ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu kupil samo sprzeglo, i do tego jednomas. Kilkanascie aut juz tak puscilismy i ludzie nie narzekaja,

ale słyszałem, że jak zamontuje się jednomas to duże wibracje idą na budę bo nie ma co ich tłumić jak nie ma dwumasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale słyszałem, że jak zamontuje się jednomas to duże wibracje idą na budę bo nie ma co ich tłumić jak nie ma dwumasu

 

Ja tez slyszalem, ze skrzynie sie rozpadaja i kola sie od wibracji odkrecaja :) Jeden slyszal, drugi dodal a trzeci powiedzial.

My juz takich aut wypuscilismy z 15 sztuk na jednomasach i ludzie nie narzekaja, wiadomo wibracje są - mozna je porownac do wibracji dwumasu we wczesnych stanach zużycia takze nie przeszkadzaja w niczym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dawniej tez jezdziło sie na jedno masie i było ok nikt tej wibracji jakos nie odczuwał przeciez do tej pory smigają vw-- jki na jedno masie i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiałem na jakie wymienić , czy regenerować czy wstawić jedno masa, zdecydowałem że najlepiej będzie jak włożę to samo co było, tylko że na Luke bo łatwiej później regenerować. Konrad i tak tym autem parę lat poszargasz więc inwestuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dawniej tez jezdziło sie na jedno masie i było ok nikt tej wibracji jakos nie odczuwał przeciez do tej pory smigają vw-- jki na jedno masie i jest ok

 

a tymbardziej, ze na jednomasie podczas jazdy nie czuc zadnych wibracji poza tymi ktore sa spowodowane nawierzchnia, a porownujac to o wiele gorzej jest np. w CC ktore strasznie trzęsie po zlych nawierzchniach bałbym sie tym autem jezdzic po obfitym obiedzie po drogach "między-wiejskich" zeby przez to zalosne zestrojenie nie zostawic tresci zoladkowej na tablicy rozdzielczej.

Na forum jest temat gdzies w ktorym ludzie wypowiadaja sie, ze moze to spowodowac szybsze zużycie skrzyni ALE ZADNEMU TA SKRZYNIA NIE PADLA :)

 

Istnieje tez mozliwosc "zaspawania" dwumasa tutaj koszty są nijakie, ale jak na razie "auto testowe" ktorym jest laguna II 1.9 przejechalo z 5 tys km wiec nijak mozna oceniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam modułu komfortu 1C0 959 799 A. Jakby ktoś coś wiedział niech da znać. Czy moduł 1C0 959 799 E może być zamiennikiem? Bo na allegro nie ma z końcówką A tylko najbardziej odpowiada taki z końcówka E (bo też ma 3 wyjścia na kostki jak wersja A).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Panowie nikt z was nie ma vag tacho??? pytałem kilka postów wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm Panowie nikt z was nie ma vag tacho
jaki silnik - ktory rok produkcji tego auta - jakiej firmy zegary ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności