Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

no jak dla mnie to jest jakiś shit:) więc już powinieneś znać przyczynę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiu mam znalazłem to jest holenderska firma zaraz wkleje ci strone sa nawet na fejs

 

---------- Dodano o 22:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:55 ----------

 

http://www.facebook.com/absbv tu luknij i tam bedzie zdjecia i tam własnie widac te czesci

 

---------- Dodano o 23:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:56 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest holenderska firma
tyle warte ile kosztowalo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym wkleil im na facebook afote wahacza z wywalonym sworzniem i podpisem :what a fuck?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto śmiga sharanem (chyba na ZST) z wlepa na klapie? Pare minut później mijane na światłach koło Kaskady Granatowe FL z wlepa na klapie na blachach ZS jakaś nowa twarz i to nie był (Dominik, ani nokian ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pare minut później mijane na światłach koło Kaskady Granatowe FL z wlepa na klapie na blachach ZS jakaś nowa twarz i to nie był (Dominik, ani nokian )
A nie Robert ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie Robert ?
Jakaś młoda twarz była wiek 23-28 może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, pytanie mam.

 

Szukam do swojego przełącznika, wycieraczek z możliwościową sterowania MFA.

 

I według ETKI w tym modelu, przełączniki są dzielone.

 

Czy możecie to potwierdzić, bo nie opłaca mi się rozbierać całej kierownicy żeby sprawdzić ( z racji ze wszystko robię pod domem, i jest już coraz zimniej)

 

Clipboard01.jpg

 

O takie cudo:

http://allegro.pl/wlacznik-kierunkowskazow-vw-passat-b5-i2703342120.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że będzie raczej pasowała ta manetka i normalnie będzie działała. :)

Żonie w Polo zakładałem MFA i tempomat to kupiłem pierwszą lepszą najtańszą manetkę na Allegro i działa elegancko, a też było tych numerków sporo i nie różniły się praktycznie niczym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to bym wkleil im na facebook afote wahacza z wywalonym sworzniem i podpisem a fuck?

 

ja tak zrobiłem jak mi tulejki w T4ce rozpadly sie na dwie czesci firmy maxgear... zdjęcie usuneli.

 

a reklamacji tym bardziej bo jak zwykle "zły montaż" z reszta we wszystkicg firmach tak jest, znajomy na rostrzygnięcie sprawy z lemforderem juz rok czeka

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odważny jestes jak tylejki maxgear założyłeś:) to przecież nie działa już leżąc na półce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto śmiga sharanem (chyba na ZST) z wlepa na klapie? Pare minut później mijane na światłach koło Kaskady Granatowe FL z wlepa na klapie na blachach ZS jakaś nowa twarz i to nie był (Dominik, ani nokian ) :)

 

Ten granatowy FL to byłem ja:) Faktycznie stałem na światłach obok B5 FL w sedanie ale nie zwróciłem uwagi na wlepe. Skręcałeś zdaje się w lewo na kaskade, ja jechałem prosto. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten granatowy FL to byłem ja Faktycznie stałem na światłach obok B5 FL w sedanie ale nie zwróciłem uwagi na wlepe. Skręcałeś zdaje się w lewo na kaskade, ja jechałem prosto. Pozdrawiam

Zgadza się :). Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odważny jestes jak tylejki maxgear założyłeś to przecież nie działa już leżąc na półce

 

co ja poradze jak w sobote o godzinie 12stej sie obudzilem, ze przegladu nie mam juz drugi miesiąc.

 

ja wiem, ze te czesci są super jakosci. Jak zakladalem lacznik stabilizatora tez do T4 to stary ori VW schodzil z problemami i go po prostu rozciałem. A z kolei nowy maxgear ze sklepu wskoczyl na to miejsce bez uzycia sily :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ja poradze jak w sobote o godzinie 12stej sie obudzilem, ze przegladu nie mam juz drugi miesiąc.
Trzeba było juz czekac do poniedziałku jak nie miałeś 2 tyg to 2 dni by Cię już nic nie zbawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam do swojego przełącznika, wycieraczek z możliwościową sterowania MFA.

 

I według ETKI w tym modelu, przełączniki są dzielone.

 

Czy możecie to potwierdzić, bo nie opłaca mi się rozbierać całej kierownicy żeby sprawdzić ( z racji ze wszystko robię pod domem, i jest już coraz zimniej)

 

bo są wersje do kombi i sedana (do sedana nie posiadają włącznika spryskiwacza/wycieraczki tylnej) więc na to musisz zwrócić uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo są wersje do kombi i sedana (do sedana nie posiadają włącznika spryskiwacza/wycieraczki tylnej) więc na to musisz zwrócić uwagę :)

 

Odnosnie wycieraczek wiem ;]

Tylko chodzi mi o to czy w moim roczniku sa zespolone (pająk) czy pojedyncze ;]

 

I pytanie:

2699835313.jpg

Nr: 3B1 919 880 G

 

Jak ma sie ten licznik z wyskalowaniem 260 km/h do licznika 220 km/h

Z tego co jak kolega pisze jest od 2.5 a ja mam 1.9, bedzie zle wskazywal predkosc ?

 

Podoba mi sie bo 1/2 FIS a z tego co wiem 1.9 TDI mialy MFA w zegarku lub pelen FIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nr: 3B1 919 880 G

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale czy to nie jest licznik z automata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale czy to nie jest licznik z automata?

 

Hmm ciezko powiedziec, mam ten licznik na oku, ale nie moge nigdzie uzyskac informacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trudno stało sie , wymieniłem na nowy, i ,,,konrad,,, smigać bedzie dalej ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności