Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

robię to na warsztatowej w szczecinie(żydowce ) koszt w granicach 900 zl 1100 , zgrywa sterownik i wkłada juz zrobiony pod mój silnik ,ludzie go chwalą :) może ktoś z was to robił u niego ? on nie robi nic na pompie , nazywa sie to virtual flesch trzeba wyl i zalutować pamięć bo moj sterownik 27c jest jednorazowego użytku i przerobić na 29c także robi dobrze chyba że czegoś nie wiem ,jak ktoś jest napakowany wiedzą proszę niech sie podzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena pewnie bez hamowni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bez hamowni ale gdybym miał oddzielnie zrobić hamownie to i tak lepiej wyjdę ,robię to po układzie (proszę nie mylić że tanio i na odwal ) normalnie kasują 1100zl ja płace 600zl ,ale nie w tym rzecz jak to się ma jak zrobie , silnik i skrzynia i może ktś z was robiłtym programem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży mial program w AFN:) do niego uderzaj:) tylko on miał manuala.

 

Ja tam tak czy siak do Leo bym pojechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo montuje ? ja nawet nie wiek kto to jest i jaką ma cene ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 950zl juz z hamownia jak dobrze pamietam. W piatek ode mnie z rodziny w leonie cuprze robil virusa i jest zadowolony

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx za informacje , rozumie że nikt w automacie nie zakladal virusa bo mało ludzi ma automata :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok thx za informacje , rozumie że nikt w automacie nie zakladal virusa bo mało ludzi ma automata :(

 

Ja mam w automacie tylko trochę nowszym :P Ale co tu wiedzieć? Ja na temat tego zakładu w Zydowcach nic nie powiem, bo pierwszy raz o nich słyszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w automacie tylko trochę nowszym Ale co tu wiedzieć? Ja na temat tego zakładu w Zydowcach nic nie powiem, bo pierwszy raz o nich słyszę.

 

chodzi mi o to jak automaty które seryjnie wychodziły ze silnikiem 110 km silnik afn radzą sobie kiedy zakladamy virusa np czy wytrzymują większy moment obrotowy żywotność awaryjność jak ta zmiana ma sie do samej skrzyni biegó

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian kontaktuj się z Leo i zrób to porządnie. Tu masz 100% zaufanego forumowicza, a tam nie wiadomo co będziesz miał. Jak coś spitolą to się du..ą wypną i tyle będzie z programu.

Jacek ci wszystko powie co i jak i z czym się je ;) Chłop zna się na rzeczy.

 

EDIT. Przypomniałem sobie :) Jacek robił program mojemu koledze z osiedla też miał AFN'a z automatem w synchro i był mega zadowolony.

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to jak automaty które seryjnie wychodziły ze silnikiem 110 km silnik afn radzą sobie kiedy zakladamy virusa np czy wytrzymują większy moment obrotowy żywotność awaryjność jak ta zmiana ma sie do samej skrzyni biegó

No ja nie wiem jaki tam jest bezpieczny moment w Twojej skrzyni, ale myślę, że jak czip będzie dobrze zrobiony a moment płaski to powinno być ok - w moim silniku seryjny moment to 310Nm a dla skrzyni bezpieczny to taki 360-370Nm.

 

Adrian kontaktuj się z Leo i zrób to porządnie. Tu masz 100% zaufanego forumowicza, a tam nie wiadomo co będziesz miał. Jak coś spitolą to się du..ą wypną i tyle będzie z programu.

Dokładnie. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko czy po wgraniu virusa wymienia sie przepływke powitrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak padnieta to tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zastanowię się thx all za odp pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie normalnie chowam rolete bagaznika po zlozeniu siedzen az na styk za przednimmi siedzeniami lekko je 3ba przesunac do przodu bedzie git
Wydawalo mi sie ze jest za szeroka i bedzie o boczki drzwi zahaczać.

 

---------- Dodano o 18:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:14 ----------

 

tak bez hamowni ale gdybym miał oddzielnie zrobić hamownie to i tak lepiej wyjdę ,robię to po układzie (proszę nie mylić że tanio i na odwal ) normalnie kasują 1100zl ja płace 600zl ,ale nie w tym rzecz jak to się ma jak zrobie , silnik i skrzynia i może ktś z was robiłtym programem ?
Czyli dostaniesz gotowca, a nie to co powinno byc zrobione dokladnie pod twoj silnik, bo AFN w innym passacie moze calkiem inaczej chodzic.

Cena kuszaca, nie powiem ;)

 

---------- Dodano o 18:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:23 ----------

 

cena 950zl juz z hamownia jak dobrze pamietam.
O to chyba potanialo, bo jak sie kiedys pytalem do 1.8T to duzo drozej bylo ;)

 

---------- Dodano o 18:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:24 ----------

 

jeszcze jedno pytanko czy po wgraniu virusa wymienia sie przepływke powitrza
jak padnieta to tak
To moze zamiast wirusa, wymienic padnieta przeplywke i osiagi beda te same jak na wirusie z padnieta, a koszta nizsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.8T to duzo drozej bylo

Bo tu nie jest tak kolorowo jak w przypadku dizelka :) Trzeba więcej porzeźbić i jeszcze więcej trzeba uważać, żeby nie przerzeźbić :D

 

---------- Dodano o 19:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:27 ----------

 

To moze zamiast wirusa, wymienic padnieta przeplywke i osiagi beda te same jak na wirusie z padnieta, a koszta nizsze

Kiedyś byłem u Jacka z kolesiem Golfem 1.9TDI, to po tym jak Jacek przeczyścił przepływkę, to koleś się zastanawiał czy jest sens program teraz robić :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmmm słuchajcie te wgranie to robi profesinal dużo ludzi z mojego otoczenia robiło i nikt nie narzekał :) ale mniejsza z tym , Jericho masz racje jutro wezme z ic przeplywke i sprawdze jak nie bedzie zmiany oddam :)

Podzielę się info czy jest poprawa jeżeli tak to masz duże piwo u mnie

 

---------- Dodano o 20:07 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:06 ----------

 

Przepływką od 120 zl do 450 zależy od firmy

 

---------- Dodano o 20:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:07 ----------

 

Czyli dostaniesz gotowca, a nie to co powinno byc zrobione dokladnie pod twoj silnik, bo AFN w innym passacie moze calkiem inaczej chodzic.

Cena kuszaca, nie powiem

 

nie on wygrywa sterownik pod silnik jest teraz 27 podobno a on przerabia 29 (nie wiem dokładnie co i jak nie jestem znawcą tego tematu także może mnie ktoś poprawić jak piszę głupoty:)

 

---------- Dodano o 20:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:10 ----------

 

Cytat Zamieszczone przez Jericho Zobacz posta

To moze zamiast wirusa, wymienic padnieta przeplywke i osiagi beda te same jak na wirusie z padnieta, a koszta nizsze

 

 

przepływkę czysci się w benzynce ? czy leży w benzynie 10 h jeżeli ktoś robił proszę o info

a jeszcze jeżeli był by ktoś tak miły i opisał za co dokładnie odpowiada przepływka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm słuchajcie te wgranie to robi profesinal dużo ludzi z mojego otoczenia robiło i nikt nie narzekał ale mniejsza z tym , Jericho masz racje jutro wezme z ic przeplywke i sprawdze jak nie bedzie zmiany oddam

 

Jakbyś chciał ori używke to moze cos znajde u siebie bo chyba ostatnio cos kopnalem takiego przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności