Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Hahah Weso poszło na fejsa z drugiej strony zajebi.ście pracujesz

 

Taaa a później okazuje się że dwa razy to samo zamawia i zdziwiony, że nie odebrałem... A ja to już mam u siebie od kilku dni ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha Weeeeeso ogarnij sie tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa a później okazuje się że dwa razy to samo zamawia i zdziwiony, że nie odebrałem... A ja to już mam u siebie od kilku dni
Tylko zeby zamiast zawiechy Lemorderfa nie sprzedał mi chinola jakiego z puszek po piwie od Łysego i Arta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj tam czepiacie sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z puszek po piwie od Łysego i Arta

 

co ty Jaceq się czepiasz tych panów ???

 

przecież to czołowi ekolodzy grupy zachodniopomorskiej :lol3 i dostarczają surowce wtórne w znacznych ilościach :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aj tam czepiacie sie

 

Nieee, zazdrościmy Ci szefa co na tyle pozwala :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ja wiedzialem:d ale kobiety nie zawsze:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną sytuację z paskiem , potrafi zgasąć bez powodu i dopiero dłuższe kręcenie go odpala. Wychodzi na to jak by mu paliwa brakowało. Bo jak długo kręcę to nie odpala od strzałą tylko powoli wchodzi na obroty. CZytałem ze może być przyczyną pompka paliwa w zbiorniku, . Zrobiłem 500 km. i nie było problemu a dziś 2 razy mnie tak na światłach załatwił że zgasł. Jest może jakiś prosty sposób zeby sprawdzić pompkę???? Chodzi o paska AVB, Filtr paliwa wymieniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dziwną sytuację z paskiem , potrafi zgasąć bez powodu i dopiero dłuższe kręcenie go odpala. Wychodzi na to jak by mu paliwa brakowało. Bo jak długo kręcę to nie odpala od strzałą tylko powoli wchodzi na obroty. CZytałem ze może być przyczyną pompka paliwa w zbiorniku, . Zrobiłem 500 km. i nie było problemu a dziś 2 razy mnie tak na światłach załatwił że zgasł. Jest może jakiś prosty sposób zeby sprawdzić pompkę???? Chodzi o paska AVB, Filtr paliwa wymieniony.

hm, odpinasz wezyk od filtra paliwa i dajesz zaplon i patrz czy paliwo leci:), w sumie moze leciez ale ze slabym cisnieniem:), innej koncepcji nie mam

tez obstaiwam pompe paliwa:), mam takie same objawy w swoim sztruclu:) i wiem ze to pompa:) , ale czekam aż calkiem zdechnie, oby nie w trasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aż calkiem zdechnie, oby nie w trasie
W niedzielę ma trasę powrotną z R. Śl. i tego sie obawiam ale może wytrzyma.

 

 

hm, odpinasz wezyk od filtra paliwa i dajesz zaplon i patrz czy paliwo leci, w sumie moze leciez ale ze slabym cisnieniem, innej koncepcji nie mam
Wiesz on jeździ normalnie ale dziś jak ruszyłem z parkingu i zeby mi tir nie wjechał w d.. to pedał w podłogę i przyśpiesza ale na światłach zgasł , zanim sie zrobiło zielone to zdążyłem odpalić.:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm, odpinasz wezyk od filtra paliwa i dajesz zaplon i patrz czy paliwo leci, w sumie moze leciez ale ze slabym cisnieniem, innej koncepcji nie mam

tez obstaiwam pompe paliwa, mam takie same objawy w swoim sztruclu i wiem ze to pompa , ale czekam aż calkiem zdechnie, oby nie w trasie

Mi pompa jak padła to tak właśnie sprawdzałem i paliwo leciało, ale jak wyjąłem pompkę z baku i podłączyłem ją na krótko w dużej butelce po wodzie z paliwem, to widać było, że leci za słabo i tak pulsacyjnie. Po wymianie na nową gra i buczy ;)

U mnie żadnych objawów przed śmiercią kompletną nie było, no po za tym, że trzeba było kręcić dłużej rozrusznikiem bo nie trzymała ciśnienia ;)

Tomek wymieniaj wkład pompy nie ryzykuj trasy, bo dobrze będzie jak padnie blisko domu ;) Albo zabierz na zmianę w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm, odpinasz wezyk od filtra paliwa i dajesz zaplon i patrz czy paliwo leci

 

ZAwsze bedzie leciec, nawet w AFN ktory nie ma pompki w baku paliwo zleci ci z przewodu. Musi byc cisnienie, do tego taki pierdzielnik co zmierzy cisnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZAwsze bedzie leciec, nawet w AFN ktory nie ma pompki

nie bałdzo ... jesli VP37 nie zassie - nie odpali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Wam sie widzi takie coś w srebrnym? Na poczatku nie bylem przekonany ale moim zdaniem efekt wyszedl zaj... Passat kolegi.

 

55796947574952038116_thumb.jpg

 

52572741253242779822_thumb.jpg

 

Miala byc malowana maska i zderzak. Ale zachaczylo o grill i listwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznawac sie, ktory to ;):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznawac sie, ktory to ;):

Dobre :)

 

A u mnie jutro wymian pompy oleju i mam nadzieje że problem zniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności