Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to jedyny argument za.

Jacek powiedz, że jak ma za dużo kasy to niech lepiej kupi silnik do sprintka i lepiej na tym wyjdzie :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Chwalę się...

 

zdałem prawko na "C"iężarówkę :) dobra passa zdawania za 1-szym razem podtrzymana... nie było tragedii chociaż zacząłem od błędu na łuku bo mi noga z hamulca spadła i zatrzymałem się za wcześnie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Zejni wielkie graty :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejni sprzedawaj paszczaka i czas kupić Kamaza.:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zejni sprzedawaj paszczaka i czas kupić Kamaza.

I na majówkę przyjadę z łóżkiem na pace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego (takiego) auta

zdjęcia z dzis ... mam takie cudo w rodzinie - fotel kierowcy ustawiony normalnie (kierownik 1.75m wzrostu) - fotel pasazera na maxa do tyłu ... mina wlasciciela auta bezcenna ... po tym jak uslyszal ze masz tym ludzi z tylu wozic ;)

 

tt_1.jpg

 

tt_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdałem prawko na "C"iężarówkę

gratulacje ... co prawda bardziej mi pasujesz na harleya ale w truc'u tez bedziesz dobrze wygladal :)

o takim ->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mina wlasciciela auta bezcenna

 

Hahahaha :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek powiedz, że jak ma za dużo kasy to niech lepiej kupi silnik do sprintka i lepiej na tym wyjdzie
Już kupiony, w sobotę autko będzie w domu. :D
zdałem prawko na "C"iężarówkę dobra passa zdawania za 1-szym razem podtrzymana..
Gratulacje Dominik
Jaca ... zapomnij o TT - tam jest tak samo malo miejsca z tylu jak w porsche - to auto tylko i wylacznie dla 2 osob + York na tylnym siedzeniu - silnik - jesli to jest 1.8T 226KM - moze byc - 150KM - szału nie ma

 

poza tym - wez je%#*nij szefuncia delikatnie w potyliczke - jak on chce prowadzic dzialalnosc z takim autem sluzbowym (czytaj do przewozu osob/towaru)

Pracuję nad tym. :D
zdjęcia z dzis ... mam takie cudo w rodzinie - fotel kierowcy ustawiony normalnie (kierownik 1.75m wzrostu) - fotel pasazera na maxa do tyłu ... mina wlasciciela auta bezcenna ... po tym jak uslyszal ze masz tym ludzi z tylu wozic
Mam tę świadomość, w sobotę tam podjedziemy i myślę że dam radę przetłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ... co prawda bardziej mi pasujesz na harleya ale w truc'u tez bedziesz dobrze wygladal

o takim ->http://www.youtube.com/watch?v=Ia17O...eature=related

Hehehe :D a sport dobry wybrałeś dla mnie ;) chociaż czuję, że w locie bym się zesrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Dominik a gdzie zdawałeś na ,,C ,, to teraz mozesz smigac juz ciezarówka fajna sprawa jak siedzisz za sterami takiej cięzarówki na drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik , moje gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik gratki i pełen szacun za pierwsze podejście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Dominik :). Byle byś tak czasem nie zrobił podczas jazdy Kamazem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objawów brak nagle wywalilo komunikat z cisnieniem oleju mechaniok sprawdzi i twierdzi ze glowica

210 tysi machniete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co ma cisnienie oleju do głowicy , uszczelka pod głowica to zrozumiem ,ale cisnienie oleju ,może wydmuchało i woda dostała sie do oleju to moze byc przyczyna( emulsja w oleju ) i tak bedziesz musiał zwalicz czape i ją dac do splanowania ,tam chyba jest uszczelka okuta blachą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co ma cisnienie oleju do głowicy , uszczelka pod głowica to zrozumiem ,ale cisnienie oleju ,może wydmuchało i woda dostała sie do oleju to moze byc przyczyna( emulsja w oleju ) i tak bedziesz musiał zwalicz czape i ją dac do splanowania ,tam chyba jest uszczelka okuta blachą .

 

Nie do końca. posprawdzac korki i cisnienie oleju. Pozniej zwalać łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Objawów brak nagle wywalilo komunikat z cisnieniem oleju mechaniok sprawdzi i twierdzi ze glowica

210 tysi machniete

Daj znac pozniej co wyszlo i jak z naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności