Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ku...wa co za pechoza , żona jechała do szczecina i facet znowu na aucie zaparkował , te auto to dopiero pecha ma strasznego , jak ci ludzie jeżdżą usiąść i płakać , a dopiero co go naprawiłem ja pirdo...e

 

 

A ktoś mi ostatnio docinał zaparkowaniem mojego golfa 4 na lampie

 

Ja tylko raz a u Ciebie już 2 raz pod rząd :P.

 

 

Nie ma ktoś na sprzedaz oprawek do oswietlenia tablicy rejstracyjnej albo calosci do sedana ??

 

Pilnie potrzebuje nawet dziś :D

Edytowane przez penmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem wczoraj u elektryka i powiedział że ten komputer(stag 4 chyba) nie powinien być założony w takim silniku, więc czas na zmianę komputera...
Zmien elektryka na gazownika. Stag 4 jak najbardziej jest odpowiedni do tego silnika. Nie jest co prawda najwyzszych lotow, ale daje rade. Odsylam do forum o lpg.

 

---------- Dodano o 20:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:50 ----------

 

Nie ma ktoś na sprzedaz oprawek do oswietlenia tablicy rejstracyjnej albo calosci do sedana ??
A wlasnie, jakie tam zarowki siedza? 5 czy 10W rurkowe?

 

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A walsnie, jakie tam zarowki siedza? 5 czy 10W rurkowe?

C5W bodajże 36mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C5W bodajże 36mm.
Thx,

 

 

Ps. tez wam forum dzisiaj wolno chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się muli jak by rowerem pod górę się jechało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ku...wa co za pechoza
Adam współczuje tobie kolego ,juz chyba za duzo tych wjazdów masz w auto ,

 

---------- Dodano o 22:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:29 ----------

 

a mocno masz go uszkodzonego

 

---------- Dodano o 22:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:29 ----------

 

u mnie wczoraj tak jakoś ospale chodziło forum ,dziś śmiga jak torpeda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktoś mi ostatnio docinał zaparkowaniem mojego golfa 4 na lampie

 

 

Ha ha ha no ja mam ten plus że na lampie nie parkuje :D

 

---------- Dodano o 08:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:30 ----------

 

mocno masz go uszkodzonego

 

Stasio zderzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 8:30 widziany czarny sedan 3B z czarna wlepą na blachach ZS....S, jechał jezdnią wspomagająca Struga, wylot z miasta i skręcał do reala chyba.

 

Jakiś kupny? bo nie kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś ok 8:30 widziany czarny sedan 3B z czarna wlepą na blachach ZS....S, jechał jezdnią wspomagająca Struga, wylot z miasta i skręcał do reala chyba.

 

Też ostatnio widziałem takiego Paska, ba nawet kierowca widział moje auto a potem mnie i nawet się słowem nie odezwał. Ja zauważyłem u niego wlepę dopiero jak odjeżdżałem.

 

 

A teraz panie i panowie - trzeba zrobić w końcu jakiegoś spota, jakieś propozycje? Myślę, że na początek jakiś "statyczny", a jak się pogoda poprawi to można pomyśleć nad czymś bardziej aktywnym :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby sie jakiś spot na rozpoczecie Nowego sezonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis jeszcze dwa strzaly... ok 16:30 zaparkowany przy pizzy hut na slonku zloty kombi 3B ZST ktorego chyba widzialem wczesniej kolo szpitala na Unii Lubelskiej, oraz czarny kombi 3BG ZMY z CB jadacy do centrum od ronda zdroje, wyprzedzone i migniete awaryjkami ale chyba kierownik nie zobaczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z was z nieświęcącym Climatronikiem? Przed chwila jechałem autem i jak odpaliłem to coś za ciemno wydało mi się w aucie patrze a climatronic się nie podswietla, pomimo iż nadmuch i wszystko chodzilo (jak wlaczyłem go) . Znalazlem ze, może być tego winż bezpiecznik 3,5,25. MA ktoś jakies inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotkał się ktoś z was z nieświęcącym Climatronikiem? Przed chwila jechałem autem i jak odpaliłem to coś za ciemno wydało mi się w aucie patrze a climatronic się nie podswietla, pomimo iż nadmuch i wszystko chodzilo (jak wlaczyłem go) . Znalazlem ze, może być tego winż bezpiecznik 3,5,25. MA ktoś jakies inne sugestie?

 

Ja w swoim AHL mialem tak, ze musialem wymienic wlacznik swiatel. Musialem go przekrecac na kilka razy zeby zalapal - wlasnie panel climatronika a do tego swiatla.

Dziala ci to czy nie w ogole. Jakby co to odezwij sie wezmiemy na podmianke jakiś.

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w swoim AHL mialem tak, ze musialem wymienic wlacznik swiatel. Musialem go przekrecac na kilka razy zeby zalapal - wlasnie panel climatronika a do tego swiatla.

Dziala ci to czy nie w ogole. Jakby co to odezwij sie wezmiemy na podmianke jakiś.

Wlacznik swiatel dziala bez zarzutu, jak wczoraj pozniej wsiadlem do auta odpalilem i wszystkow rocilo do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to przerabialem... Dopiero jak ktoregos razu wracalem w nocy z Czermincy to zabraklo mi mijania i musialem ciagle na "mryganiu" wrcac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://regiomoto.pl/portal/zachodniopomorskie/szczecin-i-stargard-przylaczaja-sie-do-protestu-przeciwko-wysokim-cenom-paliw

 

Co chłopy myślicie o takiej formie protestu?

Moja ocena...

Protest, OK, ale nie w tej formie... nie uderzy on moim zdaniem do tych co trzeba czyli do rządzących tylko do tych najmniej winnych czyli kierowców, którzy troszkę jednak będą się pewnie denerwować, że zarabiają na chleb jazdą a tutaj jakaś ekipa jedzie 40 na autostradzie... troszkę nie tak wydaje mi się. To samo tyczy się tego tankowania za 5 zł, drobne czy inne podobne wynalazki... kto się zdenerwuje i oburzy najbardziej? Kasjer, który nie zejdzie na przerwę... wszystko pięknie wydaje mi się, ale nie w tą stronę.

 

Co nie zmienia też faktu, że jest to protest i może i bym się wybrał na jakąś krótką trasę chociażby do Chociwla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://regiomoto.pl/portal/zachodnio...im-cenom-paliw

 

Co chłopy myślicie o takiej formie protestu?

Moja ocena...

Protest, OK, ale nie w tej formie... nie uderzy on moim zdaniem do tych co trzeba czyli do rządzących tylko do tych najmniej winnych czyli kierowców, którzy troszkę jednak będą się pewnie denerwować, że zarabiają na chleb jazdą a tutaj jakaś ekipa jedzie 40 na autostradzie... troszkę nie tak wydaje mi się. To samo tyczy się tego tankowania za 5 zł, drobne czy inne podobne wynalazki... kto się zdenerwuje i oburzy najbardziej? Kasjer, który nie zejdzie na przerwę... wszystko pięknie wydaje mi się, ale nie w tą stronę.

 

Co nie zmienia też faktu, że jest to protest i może i bym się wybrał na jakąś krótką trasę chociażby do Chociwla...

lepiej by to było w czasie euro 2012;) tak jak jest plan , jeżeli ten teraz nic nie da, al eco by nie było ważne że się coś dzieje:) może w końcu coś pooważniejszego wymyślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik, poniekąd się z Tobą zgadzam jednak uważam, że lepiej zrobić COŚ niż zupełnie nic ;) IMHO głównym zamiarem tego protestu jest pokazanie, że nie boimy się robić takich akcji, ba, co więcej przyłącza się cała Polska, a co za tym idzie nikt nie zawaha się zrobić podobnego protestu podczas Euro 2012.

 

Właśnie rozmawiałem wczoraj z ARECKYm i chyba polecimy na Chociwel a stamtąd już z grupą stargardzką na S3. Jakby ktoś miał chęć i czas, a popiera tą akcję to zapraszamy :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że lepiej zrobić COŚ niż zupełnie nic

Ja też oczywiście tak uważam, może po prostu nie w tak dosadny sposób to wyraziłem. Dlatego z chęcią pojadę, będziemy na mobile łączach. ;)

 

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności