Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec passat wywalił niezlego psikusa... Padlo sprzeglo.
Da się zrobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się zrobić

Skrzynia juz prawie na dole jest ;] Jeszcze tylko gore odkrecic i rozrusznik wyjac. Przerwa na kawe i popatrzec schemat w etce.

Generalnie tarcze mam uzywana - najechane z 20 tys czyli nowka. Ze Szczecina przyjedzie zaraz do mnie docisk. Do 14 bez problemu bedzie jezdzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec passat wywalił niezlego psikusa... Padlo sprzeglo.

 

No pociesze Cię nie tylko tobie też się zbieram za wymianę tylko cena :dupablada, no ale trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pociesze Cię nie tylko tobie też się zbieram za wymianę tylko cena , no ale trzeba

 

Za wymianke 400 zlociszy. 300 samo zdjecie skrzynki. Mi auto jest szybko potrzebne ale jak nastepny raz bede zrzucal skrzynie wymienie uszczelniacz wału. Troche zapocony jest ale da jeszcze rade. Dzisiaj bym tego cos czuje nie dostal nawet... A cena 50 zl i wszystko gra i tanczy. Jak masz kanal to szczerze ci napisze, ze nie jest to problemem. Ja zrzucam bez kanalu i tez da rade ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec passat wywalił niezlego psikusa... Padlo sprzeglo.

 

u mnie tez psikus, jakiś czas temu założyłem komplet nowych zimówek a wczoraj żonka jedna załatwiła na cacy :( (kołpak i felga zarysowane a opona rozdarta) w Koszalinie nie ma nikt tego modelu na składzie, wiec zamówiłem przez neta i czekam,

wqrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pociesze Cię nie tylko tobie też się zbieram za wymianę
Ty to masz pecha coś ostatnio. A nasze chłopaki nie mają w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz pecha coś ostatnio

 

 

A kurde strasznie , rok mi się zaj....cie kończy, z*****a mi się lodówka to facet tył auta mi kasuje to sprzęgł się sypło i wszystko to w grudniu a gdzie do końca miesiąca , no ale mam nadzieje że nowy będzie leprzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo zrobione. Gdyby nie pomoc to bym siedzial do wieczora z tym...

Adam porozgladaj sie za jakims anglikiem w czesciach. Ja swoja tarcze wytargalem z rozbitka w ktorym robilem sprzeglo 20 tys temu za 50 zl a docisk znajomy akurat mial i za stowke puscil.

Co do dwumasa to sam bym kupil nowy jakby moj sie sypnal, bo ta czesc potrafi byc juz rozlatana po 30 tys jak ktos sie stara lub w sluzbowce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za wymianke 400 zlociszy
szkoda ze nie dales znac wczesniej ... wala mi sie po garazu tarcza i docisk do AFN'a - zostalo po starym passacie (228mm) ten zestaw ~ 5kkm mial zrobine

BTW - przelicz ilosc zebow na walku atakujacym (lub w tarczy) - byly roznice Audi/VW (AFN) - jedne mialy o ile dobrze pamietam 21 drugie 28 zebow

 

---------- Dodano o 14:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:51 ----------

 

rok mi się zaj....cie kończy
z tym twoim 2masem to nie do konca jestem przekonany ... czy na pewno dobrze zdiagnozowane - jak okaze sie ze silnik na poduszkach zle lezy (drgania calej budy) to kasa w bloto wywalona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie dales znac wczesniej ... wala mi sie po garazu tarcza i docisk do AFN'a - zostalo po starym passacie (228mm) ten zestaw ~ 5kkm mial zrobine

 

tylko piec tysiecy? ile bys a to chcial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym twoim 2masem to nie do konca jestem przekonany ... czy na pewno dobrze zdiagnozowane - jak okaze sie ze silnik na poduszkach zle lezy (drgania calej budy) to kasa w bloto wywalona

 

Jacek jak tylko znajdę czas to podjadę do Ciebie , ale czasami tak coś stuka że głowa boli i pedał drży jakieś dziwne objawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale mam nadzieje że nowy będzie leprzy
Taaa qrwa będą podwyżki gazu, paliwa a co za tym idzie podwyżki wszystkiego. Tak że miej nadzieję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha no mam nadzieje że to tylko tyle i nic mi się nie posuje

 

Nie masz co narzekac. Znajomi w lagunie II maja do wymiany turbosprearke na swieta - poraz trzeci od ponad pol roku ;]

A dodatkowo sie wkurzyli bo mechanicy przed swietami z terminami ciezko maja, a ja powiedzialem, ze tego auta juz w zyciu zadnym kluczem nie dotkne. Na swieta do rodziny maja jechac a tu auta nie ma... To dopiero dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dodatkowo sie wkurzyli bo mechanicy przed swietami z terminami ciezko maja

 

No właśnie moje auto też czeka na wolny termin :D co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie moje auto też czeka na wolny termin

 

No mozna by bylo cos poradzic ale sam mam wszystko zawalone. Tu szkola, tu rodzina ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dodatkowo sie wkurzyli bo mechanicy przed swietami z terminami ciezko maja, a ja powiedzialem, ze tego auta juz w zyciu zadnym kluczem nie dotkne. Na swieta do rodziny maja jechac a tu auta nie ma... To dopiero dylemat.
Jaki dylemat, na lawetę i mogą jechać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa qrwa będą podwyżki gazu
Nie bedzie ;)
A dodatkowo sie wkurzyli bo mechanicy przed swietami z terminami ciezko maja, a ja powiedzialem, ze tego auta juz w zyciu zadnym kluczem nie dotkne. Na swieta do rodziny maja jechac a tu auta nie ma... To dopiero dylemat.

Wczoraj zalozylem gaz. Po wyjezdzie z zakladu silnik zaczal glupiec. Padla cewka. Wymieniono i bylo OK.

Dzisiaj zapalila sie kontrolka silnika. A w przyszly piatek mam trase na swieta 1,5kkm.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności