Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

No popatrz a ja myślałem, że diesle BMW to jednak fajne silniki - pewnie taka opinia mająca odzwierciedlenie w powiedzeniu "jak dbasz tak masz" - tak czy inaczej mi się podoba klang dieslowskiej "szóstki" z BMW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam gadanie. Posłuchałem już sporo opinii na tema E60 i tam diselek sprawuje się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzucaj kiełbasę powyborczą, zmiany na lepsze etc.

Nie miałem jeszcze czasu na przygotowanie :D Ale na ostatnich spotach było sporo userów więc chyba znowu dobrze się u nas dzieje :D

 

 

A co do BMW - jak szukałem auta to też przez jakiś czas patrzyłem na "piątki" i z tego co czytałem i usłyszałem - najgorsze silniki to 2.5TDS, a 3.0D dają radę. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo się naczytałem,dlatego wybrałem jeden z lepszych silników właśnie 3 litry 193 ps,skrzynia to już inna bajka ale miałem już automaty i wiem jak o nie zadbać.Szukałem w manualu ale ciężko było znalezc manual w bogatej wersji,a tu mam w m-pakiecie i mam full opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BMW nie potrafi robic diesli...

 

A od kiedy nie potrafi? Jeszcze sie nie spotkalem z opinia (pomijajac 2,5 TDS) ze silniki BMW w dieslu to badziewie. VW B6 i awarie jednostek 2.0 TDI tez mozna powiedziec ze VW nie potrafii robic diesli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy nie potrafi? Jeszcze sie nie spotkalem z opinia (pomijajac 2,5 TDS) ze silniki BMW w dieslu to badziewie. VW B6 i awarie jednostek 2.0 TDI tez mozna powiedziec ze VW nie potrafii robic diesli.
Lubię to! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde auto ma jakieś słabe strony,w tej bmw np. skrzynia,w pasacie 2.0 tdi silnik,w audi a6 silnik 2,5 tdi i tak można wymieniać bez końca,ale ja jestem zdania że jak ktoś dba tak będzie jezdzil i przy normalnej eksploatacji wszystko będzie latać bardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jak 2.5 ale 2.0 w E60 jeden z lepszych diseslków. Tak wnoszę po opiniach jeżdżących i lekturach forum BMW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E60 jeden z lepszych diseslków. Tak wnoszę po opiniach jeżdżących i lekturach forum BMW.

jak najbardziej potwierdza tą opinie!

kolega ma BMW E60 530 D chyba z 2007 roku, cacko jak dotąd bezawaryjne, fakt ze drogie w utrzymaniu, ale jaka frajda z jazdy!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata Alfa latalem i zadnych problemow a kazdy mowi, ze awaryjne czesci drogie i wogole ale Ci co wyrazaja opinie o roznych autach nawet nie mieli doczynienia z nimi.

Ich doswiadczenie to Zuk i cienko cienko 700 tka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. od razu sory ale jestem pierwszy raz na forum i nie wiem jak tu sie pisze i gdzie

Mam mały problem i pytanie na temat Passata B5 1.8T 150KM 1997r. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problem i pytanie na temat Passata B5 1.8T 150KM 1997r. ?

 

Dawaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. testow lepiej wychodzi benzyniak w porownaniu z dieslem BMW. Do tego dodać sekwencje i autko swietne, a ryk np. 3litrowej R6stki to cos co zmiękcza nogi lepiej niz alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawaj :D

 

Jest tak samochód szarpie (skoki obrotów) silnika, brak mocy i co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. testow lepiej wychodzi benzyniak w porownaniu z dieslem BMW. Do tego dodać sekwencje i autko swietne, a ryk np. 3litrowej R6stki to cos co zmiękcza nogi lepiej niz alkohol.

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ! a i tyle opinii ile ludzi na świecie! każdy wie swoje !!! a ja wiem ze jak bym miał "niepotrzebne" 90 tyś zł to bym sobie taka fajna E60 530 d sprawił, ot tak dla frajdy .....

może kiedyś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryk np. 3litrowej R6stki to cos co zmiękcza nogi lepiej niz alkohol.

 

3 litrowy diesel też pięknie wyje,nie da się tym jezdzić ekonomicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miał "niepotrzebne" 90 tyś zł to bym sobie taka fajna E60 530 d sprawił, ot tak dla frajdy .

 

Oj zależy który rok bo z E60 to ciężko. Za tą kasę kupisz zadbane 2.0 w diselku w dobrym wypasie. Sprawdzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj zależy który rok bo z E60 to ciężko. Za tą kasę kupisz zadbane 2.0 w diselku w dobrym wypasie. Sprawdzone :)

a taka 530d z 2007r.??? za ok 90 tyś chyba by się znalazło coś przyzwoitego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 litrowy diesel też pięknie wyje

Nigdy w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności