Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

hehh :D dlatego wkleilem :P mlody !! coś tam dolał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehh dlatego wkleilem mlody !! coś tam dolał !
Dołał płynu do spryskiwaczy zimowego do pełna :P no i w cenie tankowania GRATIS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno młody ma jakiś układ z mechanikami w Policach,poszkodowanych od razu na warsztat kieruje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Chce ktoś telewizje w kompie za free to walic na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z centralnym zamkiem w drzwiach od kierowcy z pilota sie nie zamykaja tzn.czasami sie zamykaja a czasami nie zalezy jaki ma kaprys. Jak wsiadam do auta i przekrecam kluczyk to sie odzywa centralny w moich drzwiach :/ Prubowałem go zaprogramowac z kluczyka i pilota jeszcze raz ale bez efektu :( Dodam ze jeszcze go nie podłanczałem pod kompa myśle ze uczynie to jutro. Ma ktoś jakiś pomysł czy to moduł komfortu czy co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy dywaniki suche koło komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz czy dywaniki suche koło komfortu.

suche są. Ogólnie on mi nigdzie nie przeciekał jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
suche są. Ogólnie on mi nigdzie nie przeciekał jeszcze
Najlepiej jak zderkniesz pod wykladzine bo moze byc troszke mokro a wykladzina bedzie sucha. Innym przypadkiem moze byc zamek, zimne luty badz mikroprzelacznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak zderkniesz pod wykladzine bo moze byc troszke mokro a wykladzina bedzie sucha. Innym przypadkiem moze byc zamek, zimne luty badz mikroprzelacznik

To w sumie jak bedzie sucho, to na pewno zamek i te zimne luty itp. wię taniej i szybciej bedzie chyba wymiana zamka :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie a sprawdzałeś linkę? U mnie też były podobne objawy tylko z tym że drzwi nie mogłem otworzyć albo z zewnątrz albo z wnętrza auta. U mnie była linka (tzw cięgło bowdena), tzn jest nadal zepsute. Muszę się zebrać aby drzwi naprawić. Na razie mi się nie chce bo albo młody albo Jolka podchodzi od zewnątrz i otwierają mi drzwi jak służący panu. :P

 

Oooo mój Orlen
To teraz się przyznaj dlaczego kolegom proponowałeś dupne paliwo? Chciałeś kolegów załatwić? Młody będziesz na najbliższym spocie? Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z centralnym zamkiem

VAG - ogladnij bloki pomiarowe - drzwi same powiedza w jakim sa stanie ...

BTW - warto organoleptycznie ogladnac kable w przelotce miedzy drzwiami a nadwoziem - stan krancowki bedziesz widzial via VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w sumie jak bedzie sucho, to na pewno zamek i te zimne luty itp. wię taniej i szybciej bedzie chyba wymiana zamka
Szybciej i taniej bedzie naprawic zamek, Rozkrecic drzwi do 20min przelutwac plytke jakies 15min i zlozyc wszystko w odwrotnej kolejnosci. Gorzej jak mikroprzelacznik bo dostac go to graniczenie z cudem a poza tym jest drogi wiec lepiej chyba wtedy bedzie kupic zamiennik zamka badz uzywke orygnalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostac go to graniczenie z cudem a poza tym jest drogi
na alle po 5-6 zł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na alle po 5-6 zł
Z tego co duzo osob mowilo to nie pasuja bo nozki nie taki rozstaw itd, znalazlem taki oryginalny na alle za 50zł chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w elekrtycznym lub moto sklepie pytałeś ? lub u kolegów sklepikarz z forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz się przyznaj dlaczego kolegom proponowałeś dupne paliwo? Chciałeś kolegów załatwić? Młody będziesz na najbliższym spocie?

Proponowałem 98. Które sam leję i jest cacy. Obecnie na Orlenie dostępne są wszystkie paliwa poza 95

Tak kochany J@ceq-u. Będę na najbliższym spocie. Tak na 86%.

 

Jak to co żem dolał. Na dwie cysterny benzyny wlewam cysternę wody. Kufaaa. Jakoś przecież trzeba przeżyć do 10-tego.

 

 

Osobiście sam jestem zły, że nie wlałem tej 95 do swojego. Warta by wypłaciła kasę a ja bym sobie sam oczyścił układ. Wymienił filtry wreszcie a i wtryski bym wkręcił "nowe" bo leżą na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mialem wczoraj tankowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem sam osobiście w laboratorium. Paliwa, które można tankować są czyste jak łza. Z resztą diesle nie były ruszone. Zostały zablokowane bo w środę była dostawa i była obawa ze się pomylono w dostawie i poszła blokada na paliwa przywiezione w tej dostawie. Dziś się okazało, że diesle są ok. Nie ma najmniejszego powodu do omijania tej stacji. Jeśli chcecie mogę Wam pokazać próbki pobierane przeze mnie osobiście prosto ze zbiorników. Paliwa są czyściuteńkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlen i tak smierdzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności