Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Naprzeciw głównej bramy cmentarza centralnego wjazd albo koło nasypu kolejowego albo na skrzyżowaniu za przejściem dla pieszych jadąc od centrum. Bardzo konkretny koleś. Nie wiem jak to tera wygląda ale jak zajeżdżałem busem robił cuda w nim.
To ta firma?

http://www.pkt.pl/s/szczecin/100396422/gt-gaz.html

http://www.instalacje-gazowe.eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli macie złodziei wyspecjalizowanych w passatach

 

Zadnych wyspecjalizowanych. Wczesniej pisalem, chlopaki z Gdańska na goscinnych wystepach.

A passata wcale tak trudno otworzyc nie jest... W tych rocznikach to jedno z aut ktore najlatwiej otworzyc.

Odpalic jeszcze latwiej.

 

Najlepszym sposobem na zabezpieczenie to zrobienie sobie czegos takiego jak ma kolega nokian.

Zlodziej bedzie bal sie ukrasc czegos takiego poniewaz rzuca sie w oczy i w moment znajdzie sie kilku swiadkow jak auto jechalo spod domu lub na ulicy i z kamer przemyslowych, nawet jak zmienia tablice na inne.

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jeden pozytyw ubezpiecz furę na wysoką sumę i nie będziesz musiał go sprzedawać i sprzed domu ci go hapną a ty zostaniesz z gotówką. :D

 

Ogolnie jest ubezpieczony kwota mi odpowiada takze nie bede sie mocno mazal, a kwota ze sprzedazy nie odpowiada wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli macie złodziei wyspecjalizowanych w passatach

Naprzeciw głównej bramy cmentarza centralnego wjazd albo koło nasypu kolejowego albo na skrzyżowaniu za przejściem dla pieszych jadąc od centrum. Bardzo konkretny koleś. Nie wiem jak to tera wygląda ale jak zajeżdżałem busem robił cuda w nim.

 

to jest firma GT Gaz a ulica dokładnie to Tenisowa 5 ale oni teraz chyba są w trakcie przeprowadzki na Dabrowskiego.

Jak cos to masz tu do nich numer 694-056-476 . Ja u nich już kilkanascie instalek zakładałem i jestem bardzo zadowolony i smiało moge ich polecic ;)

 

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:22 ----------

 

Zadnych wyspecjalizowanych. Wczesniej pisalem, chlopaki z Gdańska na goscinnych wystepach.

A passata wcale tak trudno otworzyc nie jest... W tych rocznikach to jedno z aut ktore najlatwiej otworzyc.

Odpalic jeszcze latwiej.

 

Najlepszym sposobem na zabezpieczenie to zrobienie sobie czegos takiego jak ma kolega nokian.

Zlodziej bedzie bal sie ukrasc czegos takiego poniewaz rzuca sie w oczy i w moment znajdzie sie kilku swiadkow jak auto jechalo spod domu lub na ulicy i z kamer przemyslowych, nawet jak zmienia tablice na inne.

 

dzięki , nie wiedziałem że wymysliłem super tani i bezpieczny alarm ;) musze go opatentowac przynajmniej dla passatów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na zabezpieczenie to zrobienie sobie czegos takiego jak ma kolega nokian.
A to jest wytłumaczenie dlaczego Radek sobie okleił auto. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jest wytłumaczenie dlaczego Radek sobie okleił auto.

Aa to stickerbomb jest formą zabezpieczenia przed kradzieżą? Dzięki! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest firma GT Gaz a ulica dokładnie to Tenisowa 5 ale oni teraz chyba są w trakcie przeprowadzki na Dabrowskiego.

Jak cos to masz tu do nich numer 694-056-476 . Ja u nich już kilkanascie instalek zakładałem i jestem bardzo zadowolony i smiało moge ich polecic

Thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mnie nie pocieszyles ;)

 

Moze wina montazu?

 

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

 

Mi jak spadlo drzewo na auto, policja nie chciala dac mi kopi notatki, argumentujac tym, ze jest ona dla ubezpieczyciela ktory sie po nia zglosi.

Pozniej, gdzie indziej sie dowiedzialem ze kopie mozna uzyskac, skladajac wniosek i placac chyba 17zl. Wydaja w terminie do 30 dni.

 

 

 

Czyli 3 stowki doplaciles?

 

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

 

Kolego wydaje mi się że niedopłaciłem ponieważ za oponkę dałem 270 zł nową a alus to już leciwy był i kiepściutki , Najważniejsze że istnieje możliwość odzyskania swoich pieniążków albo chociaż ich część .

Za notatkę policji nie zapłaciłem ani grosza i dostałem ją dwa dni później bez problemów . Faktem jest że co do przyjazdu to argumentowali że mają ważniejsze zgłoszenia itp ale jak powiedziałem że dziura jest taaaaaaka wielka że zagraża bezpieczeństwu w ruchu to wysłał patrol .

Napisałem tego posta ponieważ dużo z nas odpuszcza takie sprawy i sami pokrywamy koszty a można ich uniknąć lub zniwelować .

Pozdrawiam i służę pomocą w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, żona z synem(2,5 lat) od jutra musi się położyć do szpitala na św. Wojciecha. Mały będzie miał robione badanie, samo badanie będzie dopiero w piątek, orientuje się ktoś jak wygląda tam miejsce dla matek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to nie ma problemu , takze musi sie tylko zgłosić i powiedzięć ze zostaje z maluszkiem oczywiscie jest to odpłatne tak bynajmniej było ale jak jest teraz to na miejsci sie dowiesz wszystkiego albo zadwonić na ibe przyjęć i tam udzielą informacji

 

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

 

tak czytam te wasze linki , i zaden auto alarm nie jest w 100% pewny zabezpieczenia auta ,najlepsze zabezpieczenia to jak sie samemu cos wymysli, a mam pare takich pomysłów z których juz tu paru kolegów z mojego tzw podwórka ma to zrobione kazde pojawienie sie nowego urzadzonka na rynku juz jest rozbierane przez te tzw trzecie rece i mają juz klucz kod i rózne tam programy do odblokowania takiego urządzonka i dlatego najlepsze to są swojej produkcji nikt nie wie co tam jest zabezpieczone i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te wasze linki , i zaden auto alarm nie jest w 100% pewny zabezpieczenia auta ,najlepsze zabezpieczenia to jak sie samemu cos wymysli, a mam pare takich pomysłów z których juz tu paru kolegów z mojego tzw podwórka ma to zrobione kazde pojawienie sie nowego urzadzonka na rynku juz jest rozbierane przez te tzw trzecie rece i mają juz klucz kod i rózne tam programy do odblokowania takiego urządzonka i dlatego najlepsze to są swojej produkcji nikt nie wie co tam jest zabezpieczone i jak

 

z tego co slyszalem najlepsze na zlodziejaszkow jest odciecie zaplonu, znajomy mi mowil ze nawet po wejsciu do srodka i podpieciu kompa zlodziejaszek nie mzoe nic zrobic poniewaz nie ma zaplonu i kupe moze zrobic. trzeba tylko gdzies schowac ten przycisk gdzies w takim miejscu zeby myslal ze jest w trudnym a bedzie gdzies na widoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalem najlepsze na zlodziejaszkow jest odciecie zaplonu, znajomy mi mowil ze nawet po wejsciu do srodka i podpieciu kompa zlodziejaszek nie mzoe nic zrobic poniewaz nie ma zaplonu i kupe moze zrobic. trzeba tylko gdzies schowac ten przycisk gdzies w takim miejscu zeby myslal ze jest w trudnym a bedzie gdzies na widoku

 

Jarek każdy chce uchronić swoje auto, u nas ze 2 lata temu chcieli zwinąć Audi a6 no i im się nie udało po tygodniu wrócili i tak klijentowi zdemolowali brykę że nie było co naprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek każdy chce uchronić swoje auto, u nas ze 2 lata temu chcieli zwinąć Audi a6 no i im się nie udało po tygodniu wrócili i tak klijentowi zdemolowali brykę że nie było co naprawiać.
Wiem o co chodzi Andrzej. Ale gdy nie ma sie garażu to trzeba cos zalozyc w ramach zabezpieczenia. Nie kazdy bedzie w stanie zdemolowac auto bo może go coś speszyc a wtedy wlascicielowi z glowie pewnie zapli sie zielona kontrolka ze auto nie moze stac na podworku tylko lepiej zainwestowac w garaz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalem najlepsze na zlodziejaszkow jest odciecie zaplonu, znajomy mi mowil ze nawet po wejsciu do srodka i podpieciu kompa zlodziejaszek nie mzoe nic zrobic poniewaz nie ma zaplonu i kupe moze zrobic. trzeba tylko gdzies schowac ten przycisk gdzies w takim miejscu zeby myslal ze jest w trudnym a bedzie gdzies na widoku
Taa jak się uprą to zajepią. Podjadą lawetą hop na lawetę i tyle zobaczysz. Powiesz sąsiedzi ludzie i.t.p. A ja ci powiem że jak u moich rodziców w bloku okradali sąsiadów to niektórzy pomagali myśląc ze się sąsiad wyprowadza.
wtedy wlascicielowi z glowie pewnie zapli sie zielona kontrolka ze auto nie moze stac na podworku tylko lepiej zainwestowac w garaz
Wujkowi mojej żony w garażu wyjęli przednią szybę w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiesz sąsiedzi ludzie i.t.p. A ja ci powiem że jak u moich rodziców w bloku okradali sąsiadów to niektórzy pomagali myśląc ze się sąsiad wyprowadza.
To trzeba powiedziec ze maja bardzo pomocnych sasiadow ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maja bardzo pomocnych sasiadow ;p.
witaj podpowiem ze nie zawsze odciecie zapłonu daje efekt jesli dobry magik sie spostrzeze ze nie chce zapalic otwiera mache łaczy kawałek przewodu z plusem aku i odpala jest wiele innych sposobów na zabezpieczenie i to takie ze nie da sie go tak szybko zapalic ani odcholować nawet na lawete, nawet blokada srzyni biegów nic nie da bo itak sie odjedzie kolega sobie załozył wsiadłem w jego auto i mu odjechałem ale było zdziwienie bo masz zablokowane albo 1,3,lub 5 lub 2,,4 lub 6 to są biegi , troszke wieksze obroty silnika i pomału puszczasz sprzegło i jedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj podpowiem ze nie zawsze odciecie zapłonu daje efekt jesli dobry magik sie spostrzeze ze nie chce zapalic otwiera mache łaczy kawałek przewodu z plusem aku i odpala jest wiele innych sposobów na zabezpieczenie i to takie ze nie da sie go tak szybko zapalic ani odcholować nawet na lawete, nawet blokada srzyni biegów nic nie da bo itak sie odjedzie kolega sobie załozył wsiadłem w jego auto i mu odjechałem ale było zdziwienie bo masz zablokowane albo 1,3,lub 5 lub 2,,4 lub 6 to są biegi , troszke wieksze obroty silnika i pomału puszczasz sprzegło i jedziesz

 

 

 

Jak chcą zaiwanić auto to nie ma żadnego sposobu i tak go zaiwanią. Wciągają na lawetę i koniec szukaj wiatru w polu , nawet nie kombinują żeby go odpalić szkoda czasu , a potem w dziupli sobie grzebią co z tym fantem zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś pożyczyć VAG'a na parę dni? Potrzebuję żeby ogarniał moje polo 2003 rok, już ku...icy dostaję przez to auto, a bez kabla ni H nic nie mogę zrobić.

Chyba, że ktoś chce sprzedać do chętnie odkupię za rozsądne pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mój się przyda ale mogę Ci pożyczyć

Adam mówisz o tym co ostatnio kupowałeś z Bartkiem? Do niego masz VAG'a czy jakiś inny program?:)

Bartek coś mówił o VWTool, a nie wiem czy ten prog ogarnie sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności