Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi jak tam Ropa w Szczecinie stoi bo dzis przejezdzajac ook orlena w Nowogardzie zerknelem i zobaczylem a tam 5,28 badz 29 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie mi jak tam Ropa w Szczecinie stoi bo dzis przejezdzajac ook orlena w Nowogardzie zerknelem i zobaczylem a tam 5,28 badz 29 ;/

 

niestety wszedzie tak :(

 

w goleniowie również on 5,28 .. pb95 5,32 .. lpg 2,85

 

CHORE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie mi jak tam Ropa w Szczecinie stoi bo dzis przejezdzajac ook orlena w Nowogardzie zerknelem i zobaczylem a tam 5,28 badz 29 ;/

 

Ponoć 5,17 i za tyle też ostatnio tankowałem (BP), ale dzisiaj nie zwróciłem uwagi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoć 5,17 i za tyle też ostatnio tankowałem (BP), ale dzisiaj nie zwróciłem uwagi
Ostatnio na olrenie widzialem po 5:15 bynajmniej jeszcze w niedziele. Złodziejstwo w biały dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ymmmm.. wiesz, dzień przed wyborami było 5,08 ;) dwa dni po 5,30 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam ja dzisaij na carregourze na struga tankowałem po 5,08:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu ma być jeszcze po 15 stopni
Przed chwilą byłem na grzybach ale ciemno i leje. Zapowiadali ciepło tzn. 12-15, więc z oponami zaczekam, i tak leżą w garażu na stalówkach. Tylko jak się alarm w głowie zapali do garażu i heja. Co do jazdy na letnich to kiedyś tylko na tych co były się latało, mówili że to wielosezonowe. O zimowych można było pomarzyć więc nie ma co tragizować. Troszkę doświadczenia się ma.
Jezdzic z glowa to bedzie dobrze, chyba ze zacznie padac i przymarzac to wtedy zaczyna byc lipton.
Święte słowa, ty chyba dzisiaj jeszcze jesteś trzeźwy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My od soboty śmigamy na zimówkach. :)

Edytowane przez Smartie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem panowie to lepiej (owczyiwcie ci ktorzy maja oddzielnie felgi z oponami) tylko wyważyć i ew. czekac na wieksze mrozy i dopiero wtedy wymienic... Ja tak zawsze robie a wtedy ew. nawet po miesiacu kiedy zrobi sie cieplej bo i tak bywalo to zmienia sie z powrotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST
Panowie powiedzcie mi jak tam Ropa w Szczecinie stoi bo dzis przejezdzajac ook orlena w Nowogardzie zerknelem i zobaczylem a tam 5,28 badz 29 ;/

 

Dokladnie, w Stargardzie na Orlenie 5,30 :debil:debil . Na Statoil 5,29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, w Stargardzie na Orlenie 5,30 . Na Statoil 5,29.

2,00 lub 2,30 stacja paliw przy obwodnicy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie przeglad auta w cenie 39zl zamiast 150zl, w sklad przegladu wchodzi http://groupon.home.pl/motoexpresso/przeglad.pdf http://groupon.home.pl/motoexpresso/przeglad2.pdf
Szczerze to sobie sam taki przegląd robię co tydzień, więc po co płacić za coś co sam sobie jestem w stanie zrobić. Nie dość że płacisz za sprawdzenie stanu płynów, ogumienia i przewodów to pewnie jeszcze wciskają że musisz to czy tamto wymienić i wówczas ciebie kroją jak "żyda". Ale niektórzy jadą i dają zarobić za coś co jest oczywiste. Jedyne co mnie zainteresowało to np. zniżki za np. zbieżność a to już troszkę kosztuje. Tylko czy nie trzeba tam kilka razy wpaść aby te zniżki otrzymać. :P

Teraz to za darmo nawet w mordę nie można dostać. A jak słyszę że coś za darmo to mi się lampka zapala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i faktycznie :D czytajac to po raz nty, nie ma nic szczegolnego :) tak jak mowisz moze ta geometria :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę założyłem zimówki w touranie i dzisiaj w ciężarówce na przód też nowe bo w zakrętach już sie miejscami ślizgał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Borze rozstaw śrub to 5x100? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek wez do Glinnej wosk jak jeszcze masz.

 

Mam do sprzedania swoje borbety 17"(bez opon) jakby ktoś miał chęc. przód 8" a tył 9,5" ET 35

Edytowane przez POLMOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to za darmo nawet w mordę nie można dostać. A jak słyszę że coś za darmo to mi się lampka zapala.
Jacek jak chcesz to ja mogę Ci dac za darmo fpidol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności