Skocz do zawartości
prego

Passat B5 w TVN TURBO - "Na każdą kieszeń"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj 9.02.2008r. jest premiera o godz. 12:00 na TVN Turbo programu "Na każdą kieszeń", gdzie głównymi bohaterami będą VW Passat B5 oraz Ford Mondeo Mk3.

 

Jeżeli ma ktoś możliwość zgrania tego odcinka na kompa to sądze, że fajna sprawa aby wrzucić go np. na youtube.com :)

 

Przez cały tydzień, będą oczywiście powtórki, jak ktoś dzisiaj nie zdąży :) Więcej info na stronie www.tvnturbo.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Heh-brzmi ciekawie-trzeba bedzie zobaczyc :) Dzieki za cynk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz nagraj ja na mojej wsi nie mam TVN Turbo. Mało tego nie chcą mi podłączyć neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ja nie mam pojecia, jak takie cos nagrac na kompa-niech ktos inny sie za to zabierze...

Nawet nie wiem, co w kompie trzeba miec, zeby TV ogladac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz nagraj ja na mojej wsi nie mam TVN Turbo. Mało tego nie chcą mi podłączyć neta.

Ja niestety nie mam karty TV w kompie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nagrać w tygodniu bo teraz nie mam podpiętej karty a o temacie dowiedziałem się 5 minut temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...takie sobie to.

 

Ciekawe skąd wytrzasnęli silnik TDI-ARL w B5:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dopiero oglądałem i rewelacji na mnie ten program nie zrobił :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze załapałem się tylko na jazde mondeo :(

 

a ten tego... w zakupie kontolowanym jakiś miesiąc temu tez było B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co jak co :) Passat wygrał z Mondeo :):vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Niesprawiedliwe to porowanie bylo moim zdaniem... Juz nie wspominam o wersjach wyposazenia-Ghia vs Comfortline-smiechu warte, tym bardziej, ze ten Pasiu poza xenonem nie mial niczego dodatkowego... Powinni z tym Mondeo porownac Paska 3BG-i tez w przyzwoitej wersji wyposazenia (czyt. wzbogaconej) i silnikiem 130KM...

Pomineli przy Pasku kilka wersji silnikowych (chyba, ze wymienili tylko te z 3BG)...

Nie bylo to nadzywczajne-liczylem na cos wiecej...

 

Edit/

Szczerze, po tym programie z tych dwoch aut wybralbym Mondeo-bardziej mi sie spodobal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm...takie sobie to.

 

Ciekawe skąd wytrzasnęli silnik TDI-ARL w B5:confused:

 

no właśnie bimbox bo to ten 150 konny ???:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z tym, że po 20 tys trzeba wymieniać wahacze to juz pojechali po całości.

Wahacze mam od nowości te same czyli 180 tys. w Holandii i prawie 40 tys. w Polsce po starsznie dziurawych drogach jeżdzę i dopiero teraz jeden wahacz mi zaczyna stukać jak wjeżdzam na krawężnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na forum tego programu i napisałem co myśle o ich bzdurach jakie tam naopowiadali sam mam Passata a mój ojciec to maniak Forda-program to normalna żenada-6800zł komplet pompowtryskiwaczy do ich cudu TDCI a oni tylko biadolą o zawieszeniu w Passacie za 2000zł jak to sobie wymyślili-ford gówno wort-a najlepsze jest to, że nawet nie dopuścili mojego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mówili o wszystkim i o niczym, same bzdety usłyszane od ciotki z Pacanowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,panowie z TVN TURBO nie popisali się w tym programie.Podawali nieprawdziwe (a przynajmniej mocno naginane i nie potwierdzone)wiadomości dotyczące obu aut,co uważam za wprowadzanie w błąd odbiorców tego programu,nie będących w temacie na bieżąco.My forumowicze możemy sie tylko ironicznie uśmiechnąć.Ocena tego programu:confused::dobani::dobani::dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również załapałem sie tylko na mondeo i czekałem przede wszystkim na informację o nagminnie padajacych wtryskach w fordowskich dieslach, które to są głowną dolegliwością tego modelu na naszym paliwie ... i nic, ani słowa. Jesli ocena passata była tak samo rzetelna to tylko pogratulować :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 21,30 jest powtórka..... !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uki145

Witam! Abstrahując od faktu ,ze zawiecha w b5 jest pod względem trwałości i kosztów na prawde kiepska ;-) : Panowie, od kiedy to Tvn turbo ma dobre programy ? Przestałem powaznie podchodzić do tego show, gdy w zakupie kontrolowanym, redaktor Kornacki stwierdził, ze 1.9 TDI (90 KM) w octavii I to silnik, cytuję: "na starych dobrych pompowtryskiwaczach". Herezje które tam popełniają sa porównywalne jedynie z tym co było w gazecie "Auto swiat" w okolicach 2 połowy lat 90 tych :-):-), a tam, jak ktoś pamięta, to dopiero pisali głupoty. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności