Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim!!mam pytanko moj tdi ciezko pali jak jest zimny,swiece sprawdzone i grzeja jak nalezy,po pierwszym odpaleniu jest ok,pozniej juz na dotyk????moze to byc wina ktoregos z wtryskow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zbyt mala dawka paliwa na rozruchu, poszukaj w dziale VAG`a tam gdzies bylo ktory to blok danych w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Nie masz sie czym martwic kolego. u mnie jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle ustawiony kąt wtrysku macie i tyle wam powiem .. VAG to wykaże i w tym momencie radze podjechać do warsztatu diesla niż samemu w to sie bawić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Gdybym mial zle ustawiony kat to by kopcił jak ikarus tymczasem mój nawet chmurki nie puści. Fakt ze nigdy swiece nie były wymieniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sie czym martwic kolego. u mnie jest tak samo.

 

:) ja bym akurat powiedział że obaj macie się czym martwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzesiu on tylko przy odpalaniu po nocy puści dymek .... przez resztę dnia jest cacy i odpala praktycznie od dotknięcia kluczyka ... a żeby dymił jak Ikarus to musi ząbek przeskoczyć w rozrządzie ... no ale śmigajcie dalej i szerokości ... sam myślałem że to wina świec z odpalaniem ... kupiłem nowe i wkręciłem i dalej było to samo .... nie obeszło sie bez VAGa i wizyty u specjalisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości czystej, bo może sie kiedyś przyda, gdzie jest w Bialystok Metropoly :) dobry specjalista z VAG-iem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podstawiam do znajomego pod dom... puszcza kabel przed wejście i tak podłączamy ... ogólnie może niedługo kupie sobie lapka do VAGa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności