Skocz do zawartości
Gość berel

przepływomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość berel

witam,,,,mam problem z przepływomierzem (b5 fl TDI 2001r.), proszę o pomoc, gdzie można kupić najtaniej, czy można go oczyścić i jak,,,,,,,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem z tym problem z tym że mam benzyniaka, wyczyścić raczej sie chyba nie da, poszukaj jakieś używki bo ceny za nowe w ASO z nóg powalają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno używki nie da ci gwarancji że będzie sprawna , a jak będzie to jak długo ??tydzień , miesiąc :rolleyes:. Z tego co widzę jest to bardzo awaryjny element więc ja bym nie kupował kota w worku.

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja czyszczona przepływka ma już nalatane 180 tysiów i nic nie wskazuję na to że padnie ale jak się dba o filtr powietrza to norma;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup nową przepływkę!!! koszt 250-300zł odwiedź jakiś dobry serwis/sklep motoryzacyjny. Mi w takim serwisie wymienili przepływkę na nową za 250zł. Nie idź do ASO bo tam zapłacisz więcej. Kupuj tylko Boscha lub Pierburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adams czy mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy, gdzie za 250zł wymieniają "przepływkę" na nową. Ja za regenerowanego Boscha zapłaciłem 270zł +"stara przepływka" (okazjonalnie bo normalnie chcieli 360zł +"stara przepływka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztat Szik w Tyczynie pod Rzeszowem - Polecam!!! Duży zakład i dobrze mechanicy

 

To skroili Cię kolego z kasy ;) ja miałem do wzięcia nową za 300zł, ale znajomy polecił mi ten warsztat i nie żałuję. i wyrwałem przypływkę z wymianą za 250zł

 

stara przepływkę mam w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności