Skocz do zawartości
Gość Pawulon1973

Naprawa wgniecenia bez szpachlowania i malowania?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eltom
w tym przypadku jest to trudne wgniecenie bo trzeba ustawić kantę i zlikwidować to co jest wypchnięte ponad.

No ale Kolego, to jest pojedyncza blacha. Nie przesadzajmy. U mnie gość odnawiał przetłoczenie na błotniku z tyłu nadwozia, na długości 20 cm, bo było całkiem wyprostowane, a tam nikt nie dojdzie od spodu. Stopień trudności bez porównania większy. W takim układzie to ja się chętnie wezmę za taką pracę, i będę pracować jeden dzień w tygodniu :) No wybacz, ale może to kwestia tego, że żyjesz w większym mieście, dlatego ceny są 3 razy wyższe. Nie wypowiadam się więcej, bo to temat rzeka. Życzę jak najwięcej zleceń, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko potrafisz coś takiego robić to koniecznie musisz zacząć z tego żyć, zobacz na stronie http://www.wgniecenia.info ile jest tego typu firm a ile jest zakładów blacharskich pomoże Ci to ocenić stopień trudności w tym fachu, tak czy tak jest to tańsze od lakerowania o ok 150zł bez cieniowania lub 350 z cieniowaniem sąsiedniego elementu.

To tyle na temat tego konkretnego wgniecenia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dena pads czy jakos tak na alegro i powiem wam ze to moze i działa ale połamało sie przy 3cim użyciu

 

teraz pospawam sobie pady+nakretki lub sruby i zrobie to porządnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka :)

właśnie znalazłem małą wgniotke na drzwiach... :dolamam jakiś lump chyba za bardzo drzwi otworzył...

 

w Łodzi coś takiego istnieje, jakaś sprawdzona firma...?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z usług firmy Puller usuwanie wgnieceń (by Auto Księżyno) i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem, na aucie żony nie ma ani śladu po wgnieceniu. Wcześniej trzy firmy w Warszawie powiedziały, że takich wgnieceń nie robią, a tutaj:

 

75DSC06857.jpg

 

51DSC06858.jpg

 

78DSC06859.jpg

 

21DSC06860.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności