Skocz do zawartości
Gość kkciu

problem z podświetleniem załącznia nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kkciu

Witam mam problem z podświetleniem załączania nawiewu i pozostałych pokręteł po zmianie żarówki w środkowym załączniku świeci tylko on w pozostałych nie ma możliwości wstawienia żarówki gdzie twki problem są dzieś jeszcze jakieś inne żarówki o których nie wiem? Proszę o pomoc żarówka przy popielniczce też została wymieniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu tam jest tylko jedna żaróweczka w środkowym pokrętle. Tak sobie producent wymyślił i tak jest. Jak chcesz zeby było jaśniej trzeba kombinować na własna rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siasia

To prawda podswietlenie tych pokretel to straszna lipa,mogli chociazby po zarowce na kazde pokretlo dac a nie jedna na trzy...czyzby oszczednosci:)A jak chce sie lepiej to faktycznie trzeba samemu kombinowac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS
taniej chybakupic 4 diody+rezystory, a efekt napewno nie gorszy ;]

 

a ile z tym pozniej zbawy i pierdzielenia sie jak sie uda to swietnie ale ja wolalbym sie n w takie pierdułku nie bawic brak mi cierpliwosci;):P

moim zdaniem szkoda na to czasu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee przymocowanie diód, podpięcie kabelka i to tyle ;] ale jak kto woli.. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fazol

tw182 można kupić diody 12v (mam takie na zegarach) bez rezystorow koszt 1diody ok 1 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość naUCZYcieL

Za pokrętłami znajduje się plastik który kieruje światło na pozostałe pokrętła.

Muisz zobaczyć czy przypadkiem się niepołamał lub spad z mocowania.

Chcesz sie tam dostać??:confused:

1. ściągnij obudowę przełączników

2. odkręć 4 śrubki

3. delikatnie wyciągnij

Nie szrp mocno abyś nie urwał linek.

Z tyłu masz czarną obudowę z której wychodzi ten plasticzek ( jest bardzo delikatny) :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fazol

delikatny światłowód :P (ja w najbliższym czasie mam zamiar to podświetlenie zmienić bo jest kijowe na diody smd) narazie czekam na chwile wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności