Skocz do zawartości
ollek3

Wentylator od klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z wentylatorem od klimatyzacji czyli tym sterowanym elektrycznie Nie zależnie od nastawień klima troniku (AUTO/ECONOMY) a nawet wtedy gdy jest całkowicie wyłączony klima tronik wentylator cały czas pracuje na pełnych obrotach. Dodam że VAG nie pokazuje żadnych błędów. Liczę na waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pwl

a temperatura silnika na vag-u jaka? może przekłamuje czujnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a temperatura silnika na vag-u jaka? może przekłamuje czujnik

 

Temperatury są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz za dużo czynnika umnie sie działo tez taknie wiedziałem co jest wiec odłączyłem kabel od czyjnika od presostata który znajdije sie przy chłodnicy klimatyzacji i wentylator sie wyłączył wiec stwierdziłem że mam coś z ciśnieniem bo gośc który mi nabijał czynnik nie wiedział ile dokładnie ma go być i mi nabił chyba za dużo a ja go troszke spuściłem i przestał mi sie właczać wentylator ja miałem taki przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie masz za dużo czynnika umnie sie działo tez taknie wiedziałem co jest wiec odłączyłem kabel od czyjnika od presostata który znajdije sie przy chłodnicy klimatyzacji i wentylator sie wyłączył wiec stwierdziłem że mam coś z ciśnieniem bo gośc który mi nabijał czynnik nie wiedział ile dokładnie ma go być i mi nabił chyba za dużo a ja go troszke spuściłem i przestał mi sie właczać wentylator ja miałem taki przypadek

Nie przeprowadzałem żadnych zabiegów przy klimatyzacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź czy przekaźnik wentylatora nie jest uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie znajduje się ten przekaźnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu masz co i jak http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=9

Jak by Ci sie okazało że to przekaźnik to daj halo mam fabrycznie nowy na zbyciu

Dzięki za link jutro postaram się to sprawdzić. A może wiesz który z czujników steruje tym przekaźnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj czujnik G2/G62 (ten co jest za silnikiem) oraz przekaźnik wszystko jest ok A wentylator jak sie kręcił tak się kręci A może

padł ten czujnik przy wyjściu z chłodnicy. Co wy na to? Silnik 1,8T awt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz bezpieczniki. W Borze kiedys jak sprawdzalem po kolei wszystkie i w momencie gdy wyjalem jakis ( nie pamietam niestety, ktory) wentylator sie wlaczyl mimo rozlaczego zaplonu i silnika, I krecil sie tak caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności