Skocz do zawartości
Gość sebaku

Chlapacze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krawcol

Az tak bardzo chcesz montowac chlapacze i szpecic samochod :?: Ja w dwoch Passatach nie mam tego "cuda" i nie widze potrzeby montowania ich... Poza tym zauwazylem, ze chlapacze byly montowane chyba tylko na polski rynek, bo w zasadzie wszytskie Paski z Niemiec ich nie maja :D

A na zdjeciu sprzedajacego widac znaczek VW na opakowaniu tych chlapaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Paska sprowadzonego z Niemiec i poprzedni właściciel założył chlapacze z przodu i z tyłu.Tak więc to nie jest regułą ,że tylko ''polskie'' Paski są sprzedawane z chlapaczami.:) Zdecydowanie polecam; owszem chlapacze często haczą o krawężnik , szczególnie zjazd z kompletem pasażerów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w swoim założyłem cztery i wcale nie szpecą :) docenia się je zwłaszcza zimą gdy zbierają błoto pośniegowe i chronią lakier od piasku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie uwazam zeby to bylo oszpecenie, a przydatnosc w 80% odczuwa jadacy za Toba. Poza tym oslaniaja od odpryskow z powodu kamieni wylatujacych spod kol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dzieki chlapacza troche mniej brudzi sie tez tylna klapa czy to wogole nie ma na to wplywu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy dzieki chlapacza troche mniej brudzi sie tez tylna klapa czy to wogole nie ma na to wplywu?

nie ma najmniejszego wpływu, no może malutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa chłopaków wyżej, ja mam Passka z Polski i miał oryginalnie chlapacze i oprócz tego ze nieraz obcieram nimi jak zjedzam z wysokiego krawężnika to spelniaja swoja role opisana wyżej znakomicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w ASO-MAGRO.

Ceny w sprzedaży bezpośredniej chlapaczy: przód -125PLN

tył -140PLN

Towar 100% oryginał VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam paska z Polskiego saloon i sa i chlapacze...jak dla mnie nie szpeca a daja rade jesli chodzi o ich uzytecznosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaku

Dzieki panowie za wypowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Punk widzenia zależy od punktu siedzenia. ;) ja tam też jak kupilem paska 4 miesiące temu od razu rozejrzalem się za chlapaczami. Przód kupilem w salonie VW Bialystok - 124 PLN a tyl skombinowalem z allegro- używane. To super sprawa. Autko nie tak się brudzi chronią przed śniegiem i nie obija sie tak lakier na nadkolach i nie tylko... efekt estetyczny też niczego sobie. POLECAM

WAŻNA UWAGA !!!

Jak będziesz kupowal chlapacze na tyl to sprawdź dokladnie bo z tego co się potem rozejrzalem są 2 dlugości. Krótsze najczęściej z bialym znaczkiem VW - te polecam i dluższe - bez niczego i te wlaśnie kupilem z allegro. Teraz mam maly klopot bo potrafią czepiać przy zjazdach z krawężników czy progów zwalniajacych zwlaszcza jak ma komplet no pokladzie. Jeśli najdziesz coś używanego nie kupuj chlapaczy bez kompletu bleszek mocujacych. Zanim kupisz na allegro nowe podskocz do salonu bo możebyć nieco taniej ( cena allegro + koszt przesylki + czas oczekiwania ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek_1

Cześć

Montowałem dwa miesiące temu czlapacze do kombi 2003 i trochę szkoda było kasy na te orginały (przód i tył 260 zł), więc zakupiłem z allegro komplet uniwersalne za 50 zł (piszą że do paska też pasują). Wg mnie pasują dobrze, wygląd dobry, bardzo elastyczne więc po co przepłacać, choć jeśli sie ma kase to tylko vw.

Przy montażu nie trzeba wiercić nic w blache, jak chcesz to ci jakąś fotke puszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukac na allegro. Ja oryginaly do b6 dostalem za 120 komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek_1

Mnie też to zdziwiło, że do B6 orginały kpl. 60 zł., ad do B5 250 zł., takie prawa rynku !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam goscia o nicku xboom na allegro od niego wlasnie bralem. W salonie chyba chcieli kolo 300. towar w 100% oryginalny z FV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item298514700_chlapacze_volkswagen_golf_passat.html

 

---- oto link do chlapaczy za 45 zł. Czy ktoś je już kupił ? Proszę o ocenę, czy warto ?

 

 

---- a tu na dokładkę DYWANIKI : (ciekawe, czy wytrzymają sezon ?)

 

http://moto.allegro.pl/item297482309_gumowe_oryginalne_zpv_czarne_vw_passat_b5_stopery.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odgrzeje pytanie, jeżeli chodzi o oryginalne chlapacze do B6 z allegro. Można kupić komplet nawet za 50zł, lub za 100. Wiadomo jaka cena jest w serwisie.

Macie już doświadczenia w kupowaniu oryginalnych chlapaczy na allegro za taką śmieszną kwotę. Czy to może być jakaś ściema.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności