Skocz do zawartości
longboy

kumulacja punktów karnych

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi bo nie wiem jak to jest tymi punktami karnymi. jeśli w zeszłym roku na koniec lutego dostałem 4 pkt. za przekroczenie prędkości a w zeszłym tygodniu kolejnych 6 za prędkość to czy tamte 4 z upływem lutego kasują się czy razem z nowymi 6 skasują sie po roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec lutego te 4 punkty ci się skasują. Lecz dopóki "wiszą" to sumują się wszystkie otrzymane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miasto to miasto nie ma co, nawet jak cb uzywasz... raz pojedziesz 70 a raz 30 i tylko wiecej paliwa spali samochód i ryzyko większe ...

 

 

szerokości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno dostałem fotki z nowo postawionego fotoradaru na warszawskim ursynowie. Dzień po dniu 10 pkt i 8 pkt, także ja to muszę teraz uważać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu uciekło mi ostatnie 6 p. karnych. W pewnym momencie miałem 18. Do 24 brakowało mi raz przekroczyc prędkośc o 20 km. Mogę zbierac nowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pewnym momencie miałem 18. Do 24 brakowało mi raz przekroczyc prędkośc o 20 km.

Znam ten ból :D miałem przez miesiąc 23 :592: wystarczyło że pierdne za głośno i "po ptokach" ale miesiąc pzrejeździłem, już jest mniej , niedługo bede sie znowu do 0 zbliżał.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno dostałem fotki z nowo postawionego fotoradaru na warszawskim ursynowie. Dzień po dniu 10 pkt i 8 pkt, także ja to muszę teraz uważać ;)

 

Gdzie ten fotoradar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to chodzi o radar na Pileckiego, jak się jedzie od Puławskiej, przed światłami przy Herbsta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fakt, jest tam takie pudło, wczoraj nawet widziałem. Rzeczywiście, jest się gdzie rozpędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też miałem taki myk w kielcach że 2 razy w ciągu godziny miałem zrobione zdjęcie. No cóż. Za nieuwage się płaci i teraz powiedziałem że nie ma bata i oprócz CB w aucie musi być jeszcze takie nielegalne uządzenie które pomaga w takich sytuacjach.

z 20 punktami na karku to nawet pasy nauczyłem się zapinać, a nawet pasażerom jak trzeba ;) O tym że więcej jak 60 pzez ostatnie 2 miesiące nie miałem okazji jechać to juz nie bede wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którym to było miejscu? Też sporo po Kielcach jeżdżę. A mam 11 punktów. Dostałem jednorazowo koło Kraśnika. Spieszyłem się na mecz Wiernej Małogoszcz z Orlętami Radzyń Podlaski. Złapali mnie na kamerę w fordzie mondeo koloru jakby ceglastego. Tak więc koledzy uważajcie na ceglaste fordy mondeo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na warszawskiej jak jechałem w stroce centrum na wysokości bocianka. Nie ma lekko niestety. Karmników jest dużo. Nie o wszystkich się pamięta, a czasem najdzie ochota żeby szybciej pojechać, a wtedy akurat wyeliminowałem wszystkie luzy w przednim zawieszeniu a raczej wymieniłem wszystko co się dało i tak sobie szalałem w nocy. Za przejemność trzeba pacić niestety a jazda passatem niewątpliwie nią jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puntky nabyte kasują się po upływie roku , punty się dodaje do już istniejących,punkty można skasować w ilości 6 raz lub dwa razy w roku(tego nie jestem pewien) za opłatą 400PLN w tym celu należy zgłosić się do najbliższego WORD-u i zapisać się na specjalny kurs na którym ogląda się drastyczne filmy z wypadków jest pogadanka i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Puntky nabyte kasują się po upływie roku , punty się dodaje do już istniejących,punkty można skasować w ilości 6 raz lub dwa razy w roku(tego nie jestem pewien) za opłatą 400PLN w tym celu należy zgłosić się do najbliższego WORD-u i zapisać się na specjalny kurs na którym ogląda się drastyczne filmy z wypadków jest pogadanka i po sprawie.

 

a egzamin tam jakiś jest??, czy tylko kurs?? (nie ukrywam też mam sporo na kącie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko kurs w którym musisz uczestniczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiśie nie wiem jak to jest, ale jak mam już 11 pkt. to wiem, że muszę uważać. Ale dlaczego nie czepiają mnie policjanci wtedy, to sam nie wiem, może podświadomie nie łamię przepisów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy uczestnictwo w kursie i po balu 6-punktów mniej.

Paju co się przejmujesz do 24 masz jeszcze do uzbierania 13 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy uczestnictwo w kursie i po balu 6-punktów mniej.

Paju co się przejmujesz do 24 masz jeszcze do uzbierania 13 punktów.

 

ale te 13 punktów to są tylko 2 "dobre" manewry jakby nie patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że jak masz z 20 pkt i cie złapali i ci oferują z 6 pkt i z 200 zł to nie opłaca sie przyjmowac takiego mandatu tylko niech sprawa idzie do sądu gr. tam sie wtedy zapłaci mandat(200 zł) i koszty sądowe a sąd punktów nie może przypisac i prawko sie ma dalej i te stare 20 pkt. To prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności