Skocz do zawartości
Gość fangos

Duża navi, problem z radiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fangos

Witam :)

 

Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem paska B5 z duza navi. Z tego co wyczytalem (i sam zauwazylem :P ) nawigacja nie czyta zwyklych plyt AUDIO. Chcialbym oprczocz zwyklego radia posluchac tez cos z plytek. Jaka jest najlepsza ale jednoczesnie nienajdorsza opcja rozwiazania mojego problemu ?

 

Transmiter mnie nie interesuje bo kolega ma i nie jestem przekonany a radyjka nie ma gdzie wsadzic bo caly panel zajmuje nawigacja.

 

Sam myslalem o zmieniarce ale nie wiem jaka.. Czy wspolpracuje wiekszosc tanich zmieniarek z moja NAVI czy tylko te seryjne z VW ?

 

prosze o jakies pomysly, sugestie

 

z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja szukaj sie klania...wszystko bylo na forum

najtaniej wykozystac wejscie AUX w MFD kabelek koszt okolo 20PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi MFD nie będzie czytała ci płyt z muzą itp. Ta navi czyta tylko płyty z mapami. Można podpiąć zmieniarkę lub coś bardziej sensownego czyli dvd lub dysk twardy

 

poszukaj na forum bo było sporo o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fangos

A coś takiego dałoby radę ?

 

 [url]http://allegro.pl/item297707536_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html[/url] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale polecam taniej

www.tme.pl

(ZRS-AUX/CD-08)

 

Ale w MFD lepej wykozystac preferowane do tego celu wejscie Audio za pomoca kabelka: ZRS-AUX/VW/AUDI ,te same funkcje za 16PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fangos

oo wielkie dzieki :)

 

 

a ten niebieski kabelek to do czego jest ?

 

 

zrs-aux_vw_audi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieski kabelek mozna wykozystac do automatycznego przelaczania nawi w tryb AUX (podanie 12V aktywuje wejscie), jesli pozostawisz nie podlaczony mozesz przelaczyc w ten tryb recznie. (w opcjach AUX masz Audio, Video i Audio+Video)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności